Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chcem sa spytat ci to vyjde aj pod linux pretoze ma dost stve ze jednotka to nejde:(
  • prudislav
    snad ve dvojce opravi cityspam
  • jednicka byla cajk, jen trosku kratka... takova battleciv *5*

    toz dvojkou nepohrdnu
  • Kdy si konecne date do poradku ten videoprehravac? Tahle vase neschopnost prehravat videa je skutecne uzasna. Zeptejte se vaseho bratrskeho webu konzolista.cz jak na to, tan s tim problem nikdy nemel a u vas to vecne nefunguje. http://umsle.peklo.biz/img/1380811958.png
    • ja tu nemel nikdy problem, ale treba na youtube se mi stava neco podobnyho a dela mi to adblock (v chromu bez mi to totiz ve stejnou chvili slape)
      • Kdyz se podivas na ten obrazek, dela mi to prave chrome.
        • no, ale ja mel spis na mysli, jestli ti to nedela nakej plugin, jako me v mozille ten adblock na yt
          • A hlavne, problemy s videem jsou vyhradne tady na tomto webu, ktery se neustale snazi jit vlastni cestou i kdyz na to nema na misto aby sel overenou proslapanou cestou.
          • Pochybuji, ja takove veci nepouzivam, mam tam jen plugin na dropbox.
  • Zrovna dneska jsem si nainstaloval první díl tak mě to chytlo,že jsem hned koupil všechny DLC,který jsou na steamu akorát ve slevě :-)
  • MickeyMutant
    Docela vtipný komentář v traileru. To si velké značky nemůžou dovolit - hráče by to mátlo.
    • toto je Majesty universum to k tomu patri:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit