Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Interplay sa snazi fakt nahrabat prachy kde sa to len da,...asi take 2 mesiace zdvihli cenu skoro vsetkym svojim hram z 5,99 na 9,99 na GOG.com *7*
    • Mozno hlavne preto ze koncom buduceho roka uz nebudu mat narok predavat povodne Fallout hry a znacka so vsetkym kompletne pripadne Bethesde.
  • smejki
    nejúchylnější je, že jim ty prachy fakt někdo posílá
    http://invested.in/U10274/black-isle-studios
    • Viktor_H
      Jméno dělá očividně mnogo. Ono totiž symbolizuje určitou deisgnovou filosofii, na kterou nostalgici a core hráči slyší, přestože třeba vědí, že slavná parta už je na jiné lodi... I já jsem měl nutkání jim něco šoupnout a to právě jen kvůli tomu jménu (a co si budem povídat, povede-li vývoj falloutí otec zakladatel, nemuselo by to dopadnout špatně).
      • smejki
        Hlavní otec je Tim Cain a ten je v Obsidianu.
        • Viktor_H
          To nepopírám, Taylor ale rozhodně patří k zakladatelům, spoustu z celého univerza vymyslel, byl klíčovým designérem jedničky... Ty jsi určitě rozhodnutej je nepodpořit? Když se nad tím zamyslíš, třeba Obsidiani také v rámci své kampaně vařili z vody (i když samozřejmě uznávám, že formálně to bylo někde jinde).
          • smejki
            je to kurvárna, hotové vyřízené. Taylor netaylor. Jeho děsně štve, že veškerá jeho práce na FO-MMO pčišla vniveč,asi proto se snižuje k týhle akci. Jenže to taky ukazuje, že je to bohužel blbec.
            A) začal opět pracovat pro vrchní<>hovada a křiváky, bratry Caenovy
            b) na projektu, který nikdy nemohl dotáhnout do konce, protože IPLY nikdy nemohlo splnit smluvní podmínky, za kterých na to měli licenci.
            a já dávám peníze lidem, ne jménům. Chris Taylor má váhu, ale Herve je protiváhou mnohem větší. Stejně tak máme alternativy - InXile a Obsidian, kterým se dá věřit.
            • Viktor_H
              Zajímavé, tohle jsem nevěděl, neznám historii a situaci v Interplay.
  • ty jo ja netušil že prava na fallout online ma ted bethesda, a ja se tak tešil. Tak to se rovnou mužem s tim rozloučit *9*
  • To je pořád keců jak ten a ten nedostane prostor, protože pissálek nechce dělat neplacenou reklamu a najednou se tady piše o takovym xsindlu?!?
  • Black Isle ?? ty jo to bych jim i něco dal, od nich hry jsou výborné, jelikož za poslední roky nevyšlo nic, co by se mohlo měřit jejim oldschool hrám.
    • Ešte pred tým, než im pošleš svoje peniaze na svačinu si prečítaj aspoň komenty pod tebou *3*
      • Oni psali že to mají na svačinu? aha nevím moc se nespokojím s názorem ostatních lidí, jestli někdo řekne že to je divný tak urgentně to divný být nemusí, já beru jen v potaz to že tato firma vytvořila nostalgické hry které hrají dodnes a dávám jim přednost před hrama co vycházejí dnes, tedy jestli hrama se to dá nazvat. Nepíši že jsem jim něco dal, ale že bych jim něco dal jestliže to nepřijde nazmar.
        • smejki
          Je moc pěkné, že nedáš na názory ostatních, ale o to víc bys měl hledat fakta. Black Isle je už jen slovo, brand, nic víc. Firmu tvoří lidi a ti jsou všichni pryč (hlavně v Obsidianu, Blizzardu, InXile). Zůstal (resp. vrátil se) jeden jediný - Chris Taylor. Zařiď se podle toho.
        • USER47
          Není to ta samá firma, jde o fungl nový studio pod doposud mrtvou značkou Black Isle, kterou se taktéž takřka mrtvej Interplay rozhodl oživit v posledním předsmrtným záchvěvu.
        • Potíž je v tom, že v té firmě nezůstal nikdo z těch, kteří se na těch hrách podíleli. Ti hlavní odešli do Obsidianu (proto Obsidian = Black Isle). Jestli někdo (Interplay) vezme značku, kterou vlastní a použije ji kvůli nostalgii, tak může. Ale vůbec nic to neznamená, jméno je jenom jméno.
  • Vypadá to, že kluci v BI potřebují na dárky. *3* *7*
  • BoB.2
    Ta žebrota už je trapná.
  • Viktor_H
    lol, Black Isle, lol.
  • smejki
    "Or I can take my money, roll it up into a nice, tight tube, and proceed to bugger me own arse with it because I know I'd get more enjoyment -- and less shame -- out of that."
    • Viktor_H
      Proti gustu... *1*
    • Jako on možná zítra doletí bolon jokte, takže to bude stejně jedno.
  • Ak tam nake meno Black Isle figuruje, tak nema nic spolocne s Black Isle ktore milujeme, ludia sa rozprchli na vsetky strany sveta, a nikto ich dohromady uz neda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit