Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Recenze a Steel Division by rozhodne Games.cz slusela vic... :D
  • jenda84
    tak teda nevim, asi jsme každej hráli jinou hru - "většinou stačí jít kupředu, nejprve ustřílet tank, pak pomalu běžící pěchotu a máte vyhráno" - mám pár hodin nahráno a drag n drop taktika mi nikdy nevyšla, zase tak jednoduchý to neni. Ale neni to hardcore jednička no...
    • Blitzkrieg jednička byla přelomová,II,byla fenomenální,ve všech směrech vylepšená ,stále logická,přehledná,z různou škálou obtížnosti,vojska ,ovládání,funkce...ok,ale III jde uplně jiným směrem....
      Je to jeden velký chaos,vojska s mapou splývají,/v company of heroes II,je to ještě horší,jedna velká šed/někdy jsou to ukoly nelogické a protichůdné,postrádající strategické myšlení....trend je zcela špatný.
      Man of WAr asault sqat II,je prakticky totožný s jedničkou,přidali pouze pár nových map...
      Nevím,co se to děje???,jde už jenom o byznys,či marketing...asi
    • XorxoxTalarius
      Treba je autor fakt dobrej a tak mu to neprijde ze by delal neco co da ostatnim zabrat
  • skoda ze je o online-only z nepochopitelnych psudoduvodu
    • wow , to je slusnej ulet no singleplayerova strategie s rozbitym multakem a je online-only :-D
    • Je rok 2017, ne 2001. Bud rad, ze zatim nemas pod kuzi cip.
  • A čím mi vysvětlíte to hodně špatné hodnocení na Steamu? Proběhl nějaký zásadní update, který hru zlepšil? A malý počet aktivních hráčů mě taky odrazuje od koupi.
    • Jo taky si říkám, jak tato arkáda co si hraje na "simulaci" může dostat za 7 ...
    • Paulcz
      Je to jednoduché. Hodně lidí si pamatuje Blitzkrieg 1, což zřejmě byla nejúspěšnější hra té série a pak to šlo z kopce dolů, tohle je už jen taková troska. A když to ty lidi zpětně porovnávají tak chtějí hru by navazovala na ten první díl. A o nostalgii nejde. Prostě to bylo lepší a očekávání hráčů válečných strategií jsou úplně jiná. 7/10 je jen redaktorovo plácnutí do větru.

      Stejná anabáze je se Sudden Strike 4, tady je navíc problém v tom, že tu značku prodali a hru dělá úplně někdo jiný. Na Steamu je dispozici beta verze a diskuze v níž 90% lidí píše, že chtějí hru podobnou Sudden Strike 2 a ne takový paskvil co je k vidění nyní.

      Celkově je v RTS hrách úpadek, snad jen o Steel Division se více mluví a hru oceňují i náročnější hráči.
      • Díky. Moc jsem taky té 7/10 nevěřil, proto jsem se zeptal. Bohužel to tak se strategiemi je :-/ Sudden Strike 4 jsem taky vyhlížel, kdy už konečně vyjde a doufal, že to bude zase dobrá strategie... ale jak říkáš, moc nadějně to nevypadá. O to směšnější je, že si pak vývojáři či vydavatelé (nebo kdo všechno) stěžují, že o strategie už není takový zájem... přitom by byl, kdyby udělali něco pořádného. *7*
  • MickeyMutant
    "Rusové se koncentrují u svých hranic, kde se snaží odrazit německý postup… Mise jsou založené na historických událostech, což je největším plusem hry..."

    Cože?? Jaká prosím koncentrace u svých hranic, vždyť si tehdy Rusové už dávno urvali půlku Polska, jen aby vzápětí znásilnili Estonsko, Lotyšsko a Litvu a řádili tam tak důkladně, že obyvatelé Pobaltí za rok vítali Wehrmacht se slzami štěstí v očích jako osvoboditele.

    On tuhle hru totiž vydal Nival, což jsou Rusáci (nejspíš v plném významu toho výrazu), takže jim zřejmě nedělá nejmenší problém překroutit fakta a nabídnout svoji "alternativní" historii.
    • Jestli tím nejsou náhodou myšleny ty nově vzniklé hranice na základě dohody Molotov–Ribbentrop. Do německé inzave (1941) na těchto hranicích sověti stavěli systém opevnění zvaný Molotovova linie.
      • Já jsem zase četl, že tam rusové přesouvali značnou část vojsk. Stejně tak věděli o velkých německých přesunech a pak už to bylo kdo z koho ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit