Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paráda, snad zachovají skvělý systém ovládání (přepínání pohledu přes jedno rameno - druhé rameno, atp.), slušnou inteligenci nepřátel a oproti dvojce trochu zpestří prostředí. Pak už zbude jen smotnout s kámošem brčko a hurá do akce. *16*
    • Na PS3 ve splitscreenu samozřejmě *14*
  • I přes snahu games.tiscali znepříjemnit mi tuto hru se na ni moc těším
    • zneprijemnit a to jako proc ? Uz zase vidis v clanku neco co tam vubec neni ?
      • Ne v tomto, ale v tom předchozím který tu byl tak před týdnem. Dost jsem to s redakcí řešil, a tak zřejmě pochopili svoji chybu a již tuto hru nenapadají
        • nikdo to nenapadal jen to chce brat s urcitym nadhledem . Ja ten clanek cet konec koncu jsem s tebou komunikoval ,uz tehdy a prislo mi ,ze to beres moc vazne . Navic nevim jak ty ,ale ja vazne nestojim o strohe napsani novinky ve stylu . Tak tu mame nove video .... Od toho tu mame youtube kde si muzu do zblbnuti poustet videa . Taky jde o to ,ze v tom clanku neni napsano nic co by nemela bejt pravda takze nevim co te tak pobourilo . Jen doufam ,ze by pro tebe nebylo v poradku ,kdyz by autor clanku psal jak je to super a cool a bomba narez .... To by bylo lepsi si zajit na nejake teenage game stranky . Mozna by ses tam cejtil jako doma ... mozna .
          • Jestli máš rád bulvár di na bonusweb. Já dávám přednost profesionalitě a ta tu v poslední době ustupuje do pozadí.
  • Což samozřejmě nemění nic na tom že se na to i tak těším :)
  • Já si nemůžu pomoct, ale příjdou mi hlavni hrdinové dost nesympatičtí. Rozhodně Rios a Salem byli takoví více cool borci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit