Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no vzhledem k tomu kolik jsem dostal plusek asi budu mit pravdu
    • zatím jsi neuvedl jediný argument, jen blábolíš jako vždy
    • Robotron3
      Takže zase najednou čím víc lidí, tím víc objektivní pravdy? Tak už si to rozmyslete *2*
  • Warcraft II. byla snad moje první hra :-D pařil jsem u strejce na pc a pamatuju si jak jsem neuměl ještě anglicky :-D jednou jsem kvůli tomu asi hodinu hrál asi 3. misi(kdy člověk musí postavit asi 3-4 ropné plošiny) a já tomu nerozuměl, tak jsem všechno vyzabíjel a nic se nedělo :-D další fail jsem měl, když jsem už byl vážně daleko v kampani za lidi a spetl jsem si load a save - a bylo po postupu :-D a ještě u kámoše jsem paříval lost viking - to bych si taky rád zahrál :) - jinak jsem zrovna na erasmu a paříme tu WIII lan jak o život ..
    • Kampak jsi s erasmem vyrazil?
  • dete uz s tym blivvajzom nekam. to nemate nic ine?
    • to nemáte slovenské servery o hrách? *3*
      • @pepa: fuuu ano slovak na slovenske servre RAUS!!!

        @tatrus: kto tato nuti citat a toboz pridavat komenty? Je pochopitelne ze po na novinky bohatom Blizzcone bude blizzard castou temou...
        • @nikto slovák který má neustálou potřebu trollit nebo vyvolávat konflikty, což je až překvapivě častý jev, když se na těch internetech neumějí chovat, ať si zůstanou na asijských serverech, čest vyjímkám
          • Zato Pepa, buhvi vodkad je stelesnenim dobra, tolerancie a nikdy nechodi nechodi na zahranicne servery.
            • Pepa, trosku sa zamysli, alebo pre teba je zahranicie len slovensko??
              Nikdy si nebol na americkom alebo uk webe??
              Chapem, asi ti este nikto nevysvetlil co INTERNET znamena.Skus sa spytat hociktoreho dietata
              mozno natrafis na take ktore sa ti nebude smiat a vysvetli ti to.
            • je to zvláštní, ale opravdu nechodím trollit na slovenské servery o hrách, asi jsem divný *7*
      • Nie, ale slubili nam po volbach.
  • Na tuhle parbu se moc tesim, i kdyz se muj pritel semnu opet rozejde - neva, teplych prdeli jako ja, je stejne vsude spousta.
    • Neni nad to kdyz jsi jednou pro zmenu uprimnej a ukazujes tu prave ja.. *5*
      • To vysvetluje tie plusky.UYS
  • vite co je smutné? kolik lidi hraje tyhle tretotridne hry od blizzardu zatimco multiplayerove loby v objektivne nejlepsich strategiich v historii (homeworld, supcom) zeji prazdnotou. dokonce i supcom 2 je o nekolik trid lepsi nez sc2
    • jedna vec v ktorej je supcom lepsi nez sc? + preco su tretotriedne? zas niekto kto hrava uplne ine hry a blizzardovky videl na twitchi ide pisat mudra...
      • eStar
        Tak já ti mohu vyjmenovat těch věcí spoustu, nejen jednu. množství jednotek, velikost map, výborně zpracované námořnictvo, cap limit, obecně více možností - taktické rakety jaderné zbraně, obrané štíty.... Naproti tomu SC2 má větší rozmanitost hratelných stran daleko lepší příběh, Supcom nemá takřka žádný, SC2 je také lehčí na ovládání i na naučení. Absolutně však nesouhlasím s joem, obě hry jsou velmi dobré, jen má každá výhody někde jinde.
    • když píšeš objektivně, očekávám že vyjmenuješ objektivní důvody proč je podle tebe supreme commander a homeworld lepší než strategie of Blizzardu, nebuď líný a piš
    • Joe = parchant, pitomej, blbej.
    • Veskoslav
      Joe, co je to tretotridne? Cestina nic takoveho nezna a mimonsky neumim. A nevím,proc by to melo byt smutne, kdyz obe rts serie jsou skvele a W3 ma jeden z nejlepsich pribehu a vyrovnany multiplayer. A objektivne maximalne podle tebe sasulo. To ze jsi znamy.. lhar a antiBlizzard na cokoliv, ktery nic od nich nehral, je znama vec. A nejlepsi je stejne AoE II a ta se hraje doted. Mimoto Supreme 2 je skvela RTS, ale mp je desne nudny a pomaly, vyhledavani zapasu bylo tragicke uz v dobe vydani.
      • slovensky je to treťotriedne, niečo ako podradné. ty hry jsem hrál a nejsem slepej hater, proste jsem si o tom udelal obraz a mam argumenty. a taky nejsem anti na cokoliv od blizzardu mohl bych ti od nich doporučit i dobre veci.
        • Veskoslav
          Ty jsi mel nekdy argumenty? U cloveka, co napsal, ze Hearthstone je prilis slozity,nevedel, co jsou bosove v Diablu, nevedel pocet ras ve Warcraftu a pletl si jednotky v Sc. Bud pis slovensky nebo cesky. Ale nemotej to dohromady....
          • uz je pozde nechce se mi argumentovat, ale hrál jsi nekdy pvp ve wow? to bylo taky složity skoro jako šach (a tohle prirovnani nen z me hlavy). a heartsone mi prijde jako takova obdoba tech duelu
            • Jack1947
              A heleme se , mame tu zrejmne "naklikavace" ... a kupodivu, je to az neskutecne je to opravdu Joe? Ci snim... *7* *4*
            • Veskoslav
              PvP ve WoW skoro jako šachy? No jelikož považuješ HearthStone za těžkou hru, tak mě to nepřekvapuje:)
    • Robotron3
      Objektivně nejlepší by mělo být přece to, co považuje za nejlepší největší počet lidí.
      • Veskoslav
        Joe nevi, co je to objektivne a co je subjektivne. To nema cenu, stejne rano bude mit tak 40+.....
        • ja priznavam že se mužu mylit a nestydim se za to ale podle mne objektivne znamena pravdive. Teda napriklad v minulem tisicileti se objektivne zeme točila kolem slunce i když si všichni lide mysleli že je to naopak.
          • Robotron3
            No ale co je v tomhle pravdivě. Kde máš jaký objektivní měřítko, co je kvalitní a co ne. Pokud to posuzujeě ty, tak je to subjektivní. Co se trochu blíží podle mě objektivitě je počet lidí, co ty multi hraje :)
            • Robotron3
              Ne to nemá, protože to je u PC her normální. Někomu to může jít někomu ne. Někomu to padá, někomu ne. Opět se dostáváme k tomu, že osobní zkušenost jednotlivce != objektivní zkušenost a pravda.
            • eStar
              Robotron3@tiscali.cz: Tak tohle je už úplná blbost. Pokud hra nejde spustit či velmi často padá tak je to prostě rozbitý, subjektivně i objektivně a to pak má rozhodně přímou souvislost s tím jak se hra hraje a jaký mají na ní lidi názor. *2*
            • Robotron3
              Všechny programy mají bugy. Množství chyb v hrách je sice objektivní informace, ale nemá přímou souvislost s tím, jak se hra hraje, jak se někomu líbí (jak někoho baví, jak je dobrá) atd.
            • eStar
              Robotron3@tiscali.cz: Ano může to vypovídat o tom že se jedná o zavedenou značku s kvalitní marketingovou kampaní. A kvalitě samotné hry to nemusí vypovídat vůbec nic. Co o ní naopak může vypovídat je množství bugů, optimalizace. Tyhle věci nemají se subjektivním či objektivním názorem co dělat. Pokud je problém hru vůbec spustit je jedno kolik lidí napíše jak je skvělá, blbost to bude stejně.
            • Robotron3
              Objektivita spočívá v nezaujatých faktech. Neexistují žádná měřítka u her a hlavně multiplayerových her, podle čeho ta hra je dobrá. Ale to, kolik lidí tu hru hraje je objektivní informace, něco o ní vypovídající. To že si pak každý představuje co je a není kvalitní, to už je věc jiná.
            • Objektivita s poctem a vetsinou proste nema co delat, to je absolutni hloupost. A zaujati mi naopak prijdete vy dva mnohem vic nez tady joe the troll. Ten aspon rekl svuj nazor, ale vy dva se tady snazite delat chytracky a za kazdou cenu shodit, i kdyz vase argumenty jsou tak nanejvys k smichu, stejne jako jeho koment.
            • Veskoslav
              Jako je nesmysl, že nejhranější či nejprodávanější=nejlepší. U FPS je to skvělý případ v CoD, u RTS zase nedodělané TW Rome II, která se až teď stává tím, čím měla být. V těchto případech hraje obrovskou roli marketing a značka, nikoliv už kvalita.
            • eStar
              Veskoslav@tiscali.cz: O joa mi vůbec nejde, vím že je to troll, což nic nemění na faktu že Robotron v odpovědi napsal nesmysl asi na té samé úrovni.
            • Veskoslav
              To nemůžete takto vůbec brát. Subjektivně máme každý svého favorita v oblasti strategií. U někoho je to Civilizace, u mě zase Warcraft 3 a AoE II. Ale to, co napsal Joe, je prostě debilita, i když si nakliká sebevíc plusů, tak to nezmění to, že je to zaujatost až to bolí. Objektivně nejlepší strategie asi neexistuje. Navíc podle čeho to hodnotit? Ground COntrol II vynikající strategie, která ale zapadla, Homeworld skvělá RTS, která ale nemusí vyhovovat každému a nemusí to být jeho šálek, obzvlášť v pohybu kamery ve 3 rozměrech, Supreme Commander je skvělá, ale spousta věcí je tam hloupě udělaná, zdlouhavá atd. Mě baví klasické RTS, vytěž, vybuduj a znič. Ale nějakomu te nemusí sedět a chce navíc diplomacii, intriky atd. Já prostě rád sestavuji armády podle nejlepších možnosti (Warcraft 3) nebo buduji opevnění tak, aby neprošli s určitým typem jednotek (AoE II). Ale objektivně jsou to nejlepší strategie? Asi ne, ale osobně bych řekl, že ano, ale to už je čistě subjektivní pocit.
            • eStar
              "Ale je to víc objektivní měřítko než co jeden člověk považuje za dobré." Ne s tímhle prostě nemohu souhlasit. Má to asi stejnou logiku jako že mnohokrát opakovaná lež se stává pravdou. Milion lidí si může koupit hru na základě subjektivního názoru a nebo dokonce na základě názoru někoho jiného (třeba i reklamy), dalším činitelem je nedostatek informací. Proto i kdyby mi 5 milionů lidí řeklo že CoD: Ghosts je výborná hra tak bych to furt nemohl brát jako objektivní názor.
            • Robotron3
              Objektivní se nerovná masové. Ale je to víc objektivní měřítko než co jeden člověk považuje za dobré. Ono totiž žádný standardy v tomhle co je dobré a co ne neexistují.
            • Bah...trpos to fragl prvni
            • To je spis tvuj problem mi prijde, kdyz si myslis, ze nazor vetsiny je objektivni.
            • eStar
              Robotron3@tiscali.cz: Mě se naopak zdá že jsi to ty kdo absolutně nechápe co je to objektivní a subjektivní. Objektivní se nerovná masové. Prostě a jednoduše to nemá nic společného s množstvím lidí kteří mají stejný názor.
            • To by jsi z toho musel vyradit i marketing, jelikoz spousta lidi je jim ovlivnena a nikdy se nepodiva na jine kvalitni hry. Osobne nedokazi hodnotit, co je lepsi a co ne. Ale aby jsi mohl i podle masy lidi rikat, co je nejlepsi, musel by jsi dat vse dane hry a resit i jejich schopnost ovladat danou hru.
              Az by lidi meli moznost hrat vsechny a byli na stejne urovni, pak by mohli hodnotit kvalitu hry a tedy i ktera je lepsi.
            • Robotron3
              Problém tohohle je, že většina lidí vůbec nechápe co je objektivní a subjektivní. Myslí si, že jejich názor je objektivní :)
            • Nekdo holt povazuje za objektivni masu tlustych amiku na gaucich s joypadama a 14letych kidu, co si hrajou na vojacky.
            • eStar
              Aha, takže nejlepší FPS je v současnosti Call of Duty? To snad nemyslíš vážně.
      • ne
  • StarCraft II Hear of swarm z kamenného obchodu za 600kč / digitální kopie za 1000kč :-D ... no to si snad dělaj srandu.
    • digital download ma kazdou chvilku slevovou akci 50% tak proto..
    • Jack1947
      Vyhody "online" distribuce. *15*
  • jonatan.hanzlik
    Kdo si chce tohle zahrát, DOSBox si najde.
  • Kr.Pa
    Hehe, já sem tedy W1 ani W2 nehrál, jsem odkojený na Westwood hrách. Tu možnost na nových systémech bych uvítal.
  • mohli by vsetky diely prerobit do SC2 enginu.Ci mozem len snivat?
    • vzdyt je to ten samej engine, alespon tak sc2 vypada
    • Veskoslav
      Tak to jsem proti. W3 mám rád, Sc II mám rád. Ale každá má svůj engine a tak by to mělo zůstat. A W2 a W1 si neumím představit, jak by jsi chtěl předělávat. To by pak ztratilo to kouzlo. Spíše bych uvítal W1 a W2 na tablety.
      • Lawliet
        Na tablety sere Yoda. Ale smartphony bych bral. *15* Na android není snad žádná strategie.,nebo se pletu? Rád bych se pletl.
        • Jack1947
          Sak, na Android a mobily celkove strategie nejsou uplne nej... Leda kdyby byla kdyspozici mys to by byla jina.
          • Lawliet
            Jak to můžeš vědět? a co udáváš jako příklad špatné strategie na android?
            • Jack1947
              Transport tycoon, no tak vzdyt se obecne vi ze tam s timhle zanrem nelze moc pochodit. *3*
  • Veskoslav
    Jenom tak dotaz. Nevíte, kde sehnat česky dabovaný Warcraft III? Ono se to snad už neprodává ani:)
    • U nekterych her je cesky dabing dobry, ale zrovna u W3, bych ho radeji preskocil. Proste se me to tam nehodi. Celkove ve strategiich me to moc nesedi.
      Jedine, kde me to sedlo byl Spellcross, ale uz nevim zda to bylo tim, ze jsem hral pouze ceskou verzi :).
    • No ono myslím stačí na na anglickou verzi nainstalovat český full patch(ze stránek blizzardu).
    • Na aukru je teď původní verze.
      • Veskoslav
        Už jsem koupil. Ale děkuji:)
    • Asharak
      Na internetu *3*
      No já měl za to že kolekce klasiky mají češtinu pokud to jde, ale asi se pletu no.
      • Veskoslav
        No kdyby to tam bylo, tak se neptám, ale všechny verze tam jsou EN. Bohužel. Uvažuji, že stáhnu z torrentu a pak "vyndám" z toho audio a zkusím, jestli to půjde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit