Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Já jim fandím takovejhle typ v esportu tu dlouho nebyl a jsou tady fakt už dneska neskuteční hráči (magoři tak trochu) Třeba Paladins už se hraje takhle normálně - Týmy jsou víceméně totožné napříč všemi kompetitivními hrami.

    I když by mne to asi sledovat moc nebavilo když to nehraju

    Ted by ještě mohli nějak upravit - i normální kompetitivní hru přestal sem víceméně kvůli tomu že většinou jsem měl hráče co stáli za zlámanou grešli. Hrát na prohru prohru a přinejlepším remízu a aby někdo začal nadávat to mi za to nestojí.( děje se to i v normální hře) žřídkakdy.

    Ona 3 sezona nebude taky nic moc tentokrát se člověk bude muset vybojovat až do příčky kde byl takže začne třeba jen na 1,5k ( byl na 2,2)

    Možná kdybych nějak složil nějaký dobrý vyvážený tým - který by to bral vážně a netrollil nebo tak tak možná prosím jinak asi néé... radši QP/Brawl.
    • On je kolikrát zázrak když je v týmu 1 tank a 1 healer hádám že tak 70%her jsem healer já protože to nikdo jiný nechce
      • Mne treba bavi prave healovat v hrach podobneho typu, nebo hrat support.
        • Tak pro mě je Mercy nejoblibenější classa takže healer ale to neznamená že to chci hrát pořád. Navíc jak jsem říkal on je problém že kolikrát si nikdo nevezme ani tanka a ted tam člověk přemýšlí co si teda má vzít aby to vůbec fungovalo
          • Jack1947
            Jo no potom to nedělaj hráči v normální hře a zkurvěj jí.

            Jediné + že normální QP se neukazuje už počet prohraných zápasů ale jde o nervy a zdraví.
            Nemám problém hrát cokoli co je zrovna potřebanejvětší chyba by byla být ignorant a hrát postavu proto že tě baví i když víš že je to spíš ke škodě. Takhle jsem přišel nuceně na chut Symmetře i když to je trochu nuda když dáš 12-0 nebo 12 a něco - nepřítel se ani k pointu nepřiblíží.
            Například Soldier76 mne začal bavit a začal mi jít lépe protože jsem byl nucen ho brát v Competitive.
            Až mně to začlo s ním jít a stále ho považuji za nejnudnějšího hrdinu. Hanzo, Widow ( ještě jakž takž Ana) Genji už vůbec je pro mne španělská vesnice.
        • Jack1947
          Já obdivuji lidi co hrají za Mercy v Soloque bud sou blázni nebo je to baví tak moc že si nechají zkazit hru neschopným týmem a ani jim to nevadí.
          • pokud je nekdo špatnej hráč ale healuješ ho, tak se muže promenit v užitečneho hráče, protože diky tobe treba prežije a jinak by zemrel. A tak celkove je vetší šance že tvuj tím muže vyhrat
            • Jack1947
              Kup a pak dáme klidně spolu ˘˘
            • pravda, nehraju to ale možná to koupím.
            • Jack1947
              Je vidět že to nehraješ nehráls a OW je mna tom trochu jinde, pokud je někdo špatnej hráč bude ti utíkat a spamovat "I need healing" ne nebudeš healovat někoho na koho nemůžeš.
      • Jack1947
        Jo takhle jsem hrál v PTR byl jsem Healer Mercy a měl i POTG nivméně jsme beztak prohráli.

        Úplně nejotravnější hráči jsou co "instalocknou" třeba Widow a nehodlaj měnit. Ne fakt za ty nervy to nestojí to jsem byl v grupě s náhodným hráčem kterej mne přesvědšocval že OW ti potom pomáhá když prohráváš respkt ve vyšším ranku to je lepší.

        Řikám dám si prvníchj 10 placement games abych viděl kde jsem a pak šmitec.

        Proč hrát a prohrát když jsem třeba jediný kdo se opravdu snaží. Myslím že není zaručeno že vyhraješ s kompletním týmem. O to hůř jen s jedním hráčem.

        Nechápu jak někdo může řešit u OW poměr K/D - ne třeba to jak moc pomohl týmu dotlačit vozík.
        Nebo tak a hra potřebuje lépe rozřazovat a ne podle W/L to je postavené na hlavu opravdu.
  • TY KRASO, nemuzu uverit, ze jste mi czenzurovali a smazali prispevek, ve kterym jsem se vas zastal pred primitivem, ktery tu psal ze pisete 10 clanku k jedne blizzardi hre. Ja z vas proste odpadnu. *15*
    • Jojo, když se chováš slušně a jen občas uděláš nějaký vtípek nebo napíšeš názor či dotaz co se nelíbí redakci, dostaneš ban, když se chováš jako hovado, děláš tu bordel, nadáváš, dostaneš uplně stejný ban, to fakt moc nemotivuje chovat se tu slušně
      • Nevim jestli se chovam slusne ale nepamatuju si kdyz jsem naposledy dostal nejakej ban...
        • já se chovám slušně a dostávám bany pořád, asi máš fakt velkou kliku, nebo ve všech ˇpříspěvcích jen lezeš redakci do zadku, za to by tě asi nebanovali to je fakt *1*
          • Ja ho nemel nikdy tusim ale taky se tady obvykle nedohaduju :D
            • Jack1947
              To je správně nehádat se! Za ban to nestojí a kasíno (GAMES) vždy vyhrává - hlavně nedohadovat se s trolly to je fakt sypání soli do ran.
  • Myslím, že celý Blizzcon se dal shrnout do jednoho, dvou článků. Takhle tapetovat stránku jednostranně zaměřenými články není moc dobré. Například mě Blizzcon ani hry na něm prezentované moc nezajímají a teď nemám důvod na games chodit. Naštěstí existují alternativy.
    • Pořád lepší, než otravovat těmi slavnými "indie" hrami, které stejně nikoho nezajímají.
    • Pravda, dalo se to resit treba aktualizaci jednoho clanku pro každou hru
      Zajimalo by mne jestli tam byl Adam osobne a jestli bude i nejaké interview jaké maji na zahraničných webech
    • Zrzzek
      A zrovna podle Tebe by se měl řídit celý svět, protože jsi ta výjimečná vločka...
    • Co si tu jen bez tebe počneme *13*
      • special snowflake
  • 8/9 článků na hlavní stránce o Blizzardu to se jen tak nevidí.
    • Blue.Shark
      Blizzcon ti nic neříká? Holt když se někde uskuteční velká herní akce, je posláním novináře psát o informacích, které jsou tam prezentovány. Nevím, z jakého zvráceného důvodu by měl mít Blizzcon výjimku. Když nechceš ty informace číst, laskavě pootoč kolečko směrem dolů. Je to vcelku jednoduché.
      • Je to spis vec struktury webu. Kdo má zajem cist si o blizzconu muze kliknout na odkaz. Zbytek lidi to nemusí videt
        • Blue.Shark
          Odkaz slouží k zobrazení všech novinek z Blizzconu. Protože to jsou novinky, zcela oprávněně se nachází i na vrchní pozici titulní strany webu, tedy mezi novinkami. To není věc struktury, to je věc logiky. Kdo nemá zájem číst novinky z Blizzconu pootočí kolečko myši dolů.
    • A nebude to tím, že je to firma produkující kvalitní a světově proslulé hry, která teď měla svůj Blizzcon?
      • Nj je to takovy McDonald's herniho prumyslu
      • Na celé stránce není ani jediná pixelartová věcička. Tak doufám že teď budou alespoň tři po sobě.
  • po tom fiasku na blizzconu ve finale fakt blizarde radsi nic nikde neposouvej
    • A co se delo?
  • Za chvíli to budou dávat i v TV jako v Jižní Koreji...
    • Blue.Shark
      No...lepší, než Ulice.
  • Zrzzek
    "Každý tým bude v Overwatch League reprezentovat konkrétní město a jakmile se se svým týmem dostanete do užšího výběru, máte v lize garantované místo."

    Mám to chápat tak, že to bude systém třeba jako v NHL? Jakože bude nějaká nejvyšší liga, kde bude x týmů, které mají garantované místo? Protože například v LoLku je v evropské nejvyšší lize (LCS) 10 týmů, ale poslední 3 hrají baráž o udržení, takže v LCS nemají garantované místo. Na jednu stranu to je záživnější pro diváky (i když také nemusí být pravidlem), na druhou stranu garantované místo v nejvyšší lize by určitě znamenalo zkvalitnění celé soutěže... Právě u LoLka se o tom dost debatovalo a pořád debatuje...
  • Troll_lesni
    Toto chtít dlouhá doba. Hrát si pořád bráno mizerně. Snad se všechno zlepšit. Pak troll šťastny.
  • 20 článků týdně o blizzardu a jejich hrách je málo, chtělo by to ještě víc.
    • jestli to nebude tím, že ted byl blizzcon sherlocku....
      • když mám větry tak taky nemusím popisovat každej zvlášť ne? *1*
  • Skvely zpusob jak znicit mladym lidem zivot, aby se misto studia soustredili na hrani.
    • e-sport je tu už docela dlouho a ty to napíšeš až potom co se ohlásí Overwatch liga? *7*

      edit: souhlas s anonymem, nevim jak před třeba 10-15 let ale když jsem ještě chodil do školy tak před 4 rokama, tak většina hokejistů spolužáků absolutně kašlala na studium a nedostali se ani k matuře, protože hokej je přece bude živit a oni nepotřebujou nějakou školu :)
    • Svět se vyvíjí, a trh práce se transformuje. Každej nemusí hákovat desítky ve fabrice. Navíc profesionální eSport byl vždycky jen pro úzkou skupinu hráčů, na tom se nic nezmění.

      Navíc, jakej je rozdíl mezi tímhle a hraním profesionálního fotbalu? Hromada fakt dobrejch čutálistů stejně nikdy nestudovala a jsou blbý jak necky (aspoň ty český). Jakej to má vliv na mladý lidi? Jak je motivuje to, že můžou bejt arogantní hovada, kupovat si d*vky a vydělávat hromady milionů pobíháním po hřišti. Je to úplně to samý.

      Ne všechno co děláme nutně musí mít nějakej hlubší smysl.
      • záleží jak je to prezentováno. Souhlasím s tím, že se jedná o velmi úzkou skupinu. Článek ale populisticky uvádí 20mega hráčů a "regulérní smlouvy pro hráče, v nichž bude jasně definován minimální možný plat, benefity a jiné". Spousta joudínků by si mohla myslet, že se tím uživí.. podle mě je to ale jen PR kec aby se ty hráči u té hry udrželi..
    • Maxíčku běž hajat, už je večer a za chvíli ti začíná večerníček. Respektivě by ti začínal ale pochybuju, že by si v Maďarsku mohli tvoji rodiče dovolit i televizi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit