Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • po shlédnutí toho filmečku jsem dostal pocit že v tomto fps nebude možné cokoliv trefit :D
    • KOnecne fps pro mě (netrefim ani stodolu). Ten trpaslik inzenyr vypada lákavě *7*
  • nó... Můj názor sice nebude nejoriginálnější, ale věřím, že mnozí budou souhlasit, když řeknu, že to neskutečně moc vypadá jako TF2. Určitě to zkusím, abych můj případný HATE nebyl jen čistě z toho, co jsem viděl v nějakých videích, ale moc nadějí tomu nedávám.
    • dost záleží jestli to bude free to play a jak se k f2p tomu postaví, jestli to udělají po vzoru Gabova Královtsví Barevných Kloboučků nebo spíš pay2win jako je Heartstone
      • pay2win hearthstone? *8* ty mas dost... staci jednou za tri dny udelat Q a mas tolik goldu ze si velmi "brzo" koupis vsechny karty. Do HS jsem nedal ani korunu presto mam naxramas a hromadu legendarek jedine co jsem do hry "investoval" byla zabava pri hrani questu *3*
        • ano, heartstone je pay2win, resp ten typ p2w kde můžeš buď být magor co u toho tráví stovky hodin nekonečným grindem (což bude asi tvůj případ když si vyfarmil celý naxramas) nebo si to holt zaplatíš, tak jako tak má platící zákazník výhodu před tím neplatícím, ergo p2w
          • Spades
            Počkej a v TF2 si nemůžeš kupovat zbraně, nebo mi něco uniká?
          • stovky hodin? grind? mluvime o stejne hre? na co stovky hodin v HS? na ty 3qesty jednou za 3 dny? karty te bud bavi hrat nebo ne jestli je to pro tebe grind tak to NEHRAJ!!! grind je napriklad, kdyz musis nudne zabijet tisice mobu ve wowku, abys mel vybavu do dungeonu/raidu, ne kdyz delas HLAVNI NAPLN hry!!!
          • Asharak
            Ten typ co chce všechno, nechce u toho prosedět větší dobu a nedat do toho ani cent je idiouda teda *1*
      • Jsem zvědav .. doufám, že to ponechají jen u kupování skinů. Vynáší to hodně a hru to nekazí :)
  • Vykrádačka team fortresu 2 plus nové veci. Že se nestidíš blizard. ....
    • on Blizzard udelal nekdy neco originalniho?
      v cem je Blizz nejelepsi je to ze vezme to nejlepsi ze vsechno kolem zabalito do krasne krabicky s maslickou a proda to i haterovi *1*
  • Tak nevím zda je zrovna tohle to pravé ořechové co blizz naservíroval, opět zběsile PVP kde skill závisí na rychlosti církve stu a o stylizaci zde raději ani nic nebudu psát, prostě hnus a zklamání
    • Asharak
      Ano, v FPS záleží na klikání, ano skvělé, bravo!
    • *clickfestu
  • yuri.sidius
    Sice tomu těžko věřím, ale poprvé v hystorii tehle firmy blizzard udělal hru, která se mi ani trochu nelíbí. Je to jak UT light pro děti a vůbec to k blizzardu nesedí, ani vizualním stylem ani zaměřením. Tohle je skutečně zlomový okamžik pro blizzard, naneštěstí k horšímu a to hodně. *11*
    • Asharak
      Nah, dokud nepodělají ostatní hry budou okay. Teda alespoň ja overwatch radši neberu jako plnohodnotný titul ale jako vsuvku, i když zatím nic moc vsuvku.
      • Je důležité že firma jako Blizzard má hodně fanboyů. Aby vznikalo spoustu podobných her tohle ražení... F2P 4ever. *5*
        • Asharak
          Tak ne asi ty osle.
          • Díky je vidět že i nadávka může být příjemná. ( tím nechci říct že bych byl radši za opačné výrazy... )

            Jak se řiká, " Ej, som uhodil do živého, kurna!". *4*
            • Asharak
              Uhodil ses možná tak do hlavy. *7*
  • ...ať si kdo říká co chce, mě se to líbí. Nápady to taky má, tak proč ne. To že se teď trh zahlcuje barevnejma hrama snad není důvod aby si lidi o každé další podobné mysleli jen to špatné. Můžeme bejt rádi, že alespoň nějaké nápady z Titana budou hratelné i v této podobě. :)
  • Revoluce se nekoná, ani zmínka o 1v1, stupidní dětská grafika, můžu se s klidem na duši vrátit zpět ke quakelive.
    • Přesně, tam je těch barev ještě víc. V téhle hře by ti to scházelo a o ten klid by jsi nejspíš přišel :)
    • Tak sa teda maj ty "dospelák".
    • Tak udělej svojí realnou grafiku, když si tak dobrej. Tvoje děti pokud nějaký máš, tak jim pouštíš kriminálky.
      • dej mi budget co měl Blizz na tuhle hru a udělám ti grafiku že budeš valit oči *1*
        • Asharak
          Vzor se dá udělat za pár hodin ve volném čase když víš co chceš, což asi jo tak šup :)
          • ok, tak mi pošli těch 100 mega $ nebo kolik to stálo a já ti večer pošlu vzor, deal? *1*
            • Spades
              Za 20€ máš UE4 a máš reálnou grafiku. Zbytek nakódíš na trailer za týden.
            • Asharak
              Bez kreativity ti peníze budou k ničemu. *3*
  • Povsimnete si prosim vztah mezi brilema a zadnici.
    https://i.imgur.com/oomyzMS.jpg

    SJW, kde je vas buh ted?
    • NNNexTTT gen... *2* *15* *12*
    • Kedaro
      To by se mohlo uchytit v plastické chirurgii, velikost zadele na dálkové ovládání.
  • Po shlédnutí gameplay a traileru, ugh ... takže moc rychlé barevné a plastově působící. Tedy to že se v článku píše že těch 6hráčů není zas tak málo a ten 6 třeba když mu to moc nepůjde nebude středem veškerého hejtu, násilý agrese/vzteku.

    Tak ok, jinak se mi to zas až tak nelíbí Pixar nám milý přátelé pronikl do her a to je pro člověka co nerad animáky až na Simpsnovy (kdo je nemá rád?) je celkem nic moc. No uvidíme co beta a jen jestli...
    • Zatím mi přijdou sympatičtý dva řízci - Reaper - a Reinhardt. Za ty bych asi i hrál no. *4*
  • premerovani pindiku s puskou v ruce me nebude bavit nikdy, asi jsem uz starej a nemam na to ambice, pochopeni, motivaci a důvod. Takze ačkoliv uznavam ze Blizz delat hry umi, tak tady me nenalakaj ani kdyby se rozkrajeli, a muzou to cilit na jakkoliv siroke spectrum hracu.

    PS: kdyby radsi udelali nejaky rpg ze světa Warcraftu, ane tyhle kraviny kde se pubosi muzou strilet do palice:(
    • Neudělaj protože WoW. Jinak toto mne taky netankuje na tom se shodnem no.

      Chápu že se některým, udělá svět z tohohle. Na druhou stranu betu bys zkusit mohl ne aspon abys viděl jakou čirovinu nebudeš nikdy hrát. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit