Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdybych mel na starost udileni ceny v kategorii nejzalostnejsiho studia roku, tak bych do ni nasypal ty z AAA rybniku a Blizzard jim na trun s korunou posadil.
    • nechapu jak ti muzou dat minusy bo pravdu dis, Blizzard je diky wowku nevydelecnejsi herni studio a jedine co za ty leta udelalo je karetni hricka kde recykluje obsah wowka a Heroes kde recykluje vse co kdy udelali no a jedina "inovativni" vec bude strilecka, ala team fortres pro 3+. Jinak NIC zadna bomba se od nich nekona jo jeste jsem zapomel na natahovanou kdysi supr strategii SC2 jo to se jim povedlo tak dlouho delit na tri dily az to nikdo nehraje....
      • Diablo 3?..taky nic?
        • nojo tudleten click fest kde nejde o nic jineho nez to hrat dokola a dokola dokud vam RND* nepadne nejaka uzitecna zbran pak muzete hrat znovu a znovu dokola a dokola to same a cekat az vam RND* vygeneruje k te zbrani i brneni atd. atd. nic vic to je fakt malo na AAA hru...
  • tak pokud nebude soucasti prace na DII i vetsi rozliseni, o cemz pochybuju, tak je to uplne zbytecna prace... nebo si vazne mysli, ze ma cenu to udrzovat pri zivote v dobe FHD a 4k monitoru?
    • Na D2 existuje neoficialny patch D2multires a ten umoznuje zmenit rozlisenia Diabla 2 na vsetky podporovane na danom PC na ktorom bezi.
      • Jenze ten se podle me nesmi/nesmel pouzivat pri hrani na blizzardovskych serverech, protoze byl bran jako hack/3rd program party.
  • Skoda ze radeji neoznamili vydani Warcraft IV a dalsi datadisk do diabla
    • idkyby to ted oznamili znamenalo by to ze si to nejdrive zahrajes v roce 2025... a to jedine ze si pospisi
    • Datadisk do diabla by to chtelo jak sůl!
  • Panebože.Blizzard vám jen zděluje,že vydá patche pro lepší kompatiblitu s OS(doufejme i videscreen) a online podporu.Co nechápete?
    • Kr.Pa
      Pry patch *15*
  • když posloucháte nektere vyvojare, tak rikaji: mame radi to nebo ono, milujeme tento typ her, proto to chceme udelat. proste je tam citit to nadšení pro vec a ve vysledku se hra vetšinou i zaplatí.
    když dela hry blizzard a jemu podobne firmy, nejdriv se zeptaji: jak dosahnout co nejvetší zisk; všechno ostatní je vedlejší a jde bokem.
    • dokud to nebyl activision-blizzard dele to presne jak popisujes na zacatku...
  • Stare Starcrafty i Diablo vzdy prebehnem tak raz za 2 roky a nikdy som to nemal problem rozbehat. Dufam v HD remake na konzoli alebo aspon PC. Minimalne take Diablo by mohlo vyjst ako trilogia na placke.
    • Bych chtěl vidět jak hraješ SC na konzoli *1*
      • Asi takhle - https://youtu.be/c9Km6vazzCw
    • Na Diablo II nemaji konzole vykon, je mi lito.
  • Kr.Pa
    Hlavně, hodlají to vydat zadarmo těm, co to vlastní nebo za 40$ jak AoM a AoE?
  • Super těším se moc hlavně na Warcraft 3 v HD, jenom doufám že to náko nezpackaj jako třeba když vyšel od Microsoftu Age of Empires 2 HD nebo Age of Mythology HD nebo Heroes 3 HD. Doufám že né Blizzard umíí *3*
    • k čemu ti bude hd když tam budou textury a polygony jak z dob krale klacka. je to jako bys skoumal vykaly pod mikroskopem, sice budeš mit vetší rozlišení ale porad to bude vypadat špatne
  • Aspon si bude mit PC MASTER RACE konecne co zahrat.
  • houmrhoumr
    diablo ii jsem si nedavno na battlenetu koupil, ale vubec jsem nenasel download *16*
    • JamesFaith
      Já ho instaloval včera (konečně jsem si našel čas na zaregistrování staré krabice s jedním poškozeným diskem), a taky jsem to hledal docela dlouho.

      Musíš jít na Battlenet, v nabídce vybrat Manage my games a dole v seznamu bude Diablo 2, co tě po kliknutí pošle k odkazu na stažení samostatného stahovacího klienta.
    • Meznia
      https://eu.battle.net/account/management/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit