Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže starcraft 2 taky? Co nám tedy zbývá? Už mě napadá snad jen Dawn of War 3 a měli bychom všechno *16*
  • InfidelBro
    Kdyby Blizzardu nezáleželo na kvalitě, tak by už WoW, SC II a Diablo III byli F2P ... a Blizzard by mohl používat peníze jako kapesníky a toaleťák.
  • Anal.S
    Taky nevím kde se bere ta nenávist k F2P. Vůbec to nemusí znamenat že je hra nekvalitní.
    Jasně, většina F2P her je doopravdy špatně udělaná, ale jde to i jinak a dobře (Team Fortress).
    • souhlas, ted jste to trefil. Ono kdyz dva delaji totez, neni to totez... :-)
  • To jste tak jeblí nebo co? Co vám sakra vadí na tom že SC2 MP MOŽNÁ bude F2P? Měli by jste skákat radostí že si to možná zahrajete zadarmo a ne tady nadávat že blizz jen všechno posrává, když stejnak ty hry nehrajete.
    • ale F2P neznamena zadarmo... dnes ti nikto nic neda zadarmo...myslis si, ze ten vyvojarsky team je zaplateny z coho?
      • smejki
        Zeptej se v Riot Games
        • Jediny rozdiel je ten, ze pri "F2P" generujes ovela vacsie revenue ako jednorazovym predajom hry. ...mikrotransakcie.... :)
        • In game purchasing.... cize to nie je free. Pointa je, ze sa vyvojari tvaria v dnesnej dobe, ze f2p model je nieco ako ked ti niekto da na stol brutalne cestoviny a ty sa rozhodnes ci ich posypes oreganom alebo nie..... realita je taka, ze ti daju na stol cestovinu uvarenu v neosolenej vode a nicim neochutenu...ak si chces normalne zahrat tak si kupis omacku, syr atd... lebo povedzme si na rovinu, ak ta ta hra bavi = ostanes pri nej a dokupis si dalsie veci aby si mal plnohodnotny zazitok. Cize to iste ako niekdajsie demoverzie. F2p by bolo super, keby to naozaj bolo F2P :)
          • smejki
            boha. free-to-play není freeware, tos opravdu objevil ameriku. A pro mě zrovna LoL free je. Nedal jsem jim ani káču a nahrány mám stovky hodin za ty roky.

            Moc pěkně generalizuješ. F2P jde pojmout mnoha způsoby. Někde si kupuješ věci nutné hraní (ta tvoje omáčka, sýr), jinde platíš za kosmetiku (hezčí talíř, abych udržel paralelu s těstovinama) nebo za komfortnější ovládání (kovový příbor místo plastového).
        • Black_Hand
          ja si jejich centralu predstavuju jako trezor strycka skrblika...
          • smejki
            vždycky jsem si říkal, že tam má celkem obyčejný skokanský můstek.
    • MoravaGeorge
      Asi tak... F2P ještě neznamená, že je něco špatně, třeba to přitáhne další hráče.
  • blizsr*č de do hajzlu! trololo
  • XorxoxTalarius
    K F2P v RTS reknu jenom jedine ... COHO (Company of Heroes Online)
    • to v evrope funguje? Naposled kdyz jsem se koukal, tak se to registrovalo pres korejskou stranku.
  • „Inteligence (bohužel) mizí. Za chvíli budeme stát hloupých ovcí.“ -.-

    Aspoň si přečtěte článek, popřípadě shlédněte tu diskuzi, jen nevím kde je. Hlavně ale sem tam zauvažujte/popřemýšlejte nad tématem. Už to pak ani není k smíchu, co sem tam někdo vyplodí.

    P2W nikdy nemůže u e-sport her uspět. Nikdo by to moc nehrál. Proto nevěřím, že by se s SC2 něco takového stalo. F2P model by byl asi nejlepší po vydání datadisku. Předchozí "hra" (WoL) by měla MP zdarma, ostatní by hráli HotS, a za další 2-3 roky další datáč.
    SC2 free trial je dobře udělaný, nemělo by teda být moc těžké ho rozšířit na f2p. Už to že jde hrát proti PC je super. Stejně jako u toho by se omezil výběr map, odřízl Arcade a tak.

    No další věc by byla možnost koupit jen MP (třeba za 350,- jako u 1.6 steam), tak by se rozšířil snad víc, ale asi by nemohl soupeřit s MOBA hrami.

    Pak už "zbývá" samostatný systém hry, vlastní ladder(nebo nějak společný), launcher jako např. u LoLka. To by s tím ale zas byly zbytečné problémy. Co se dá kromě nějakých map koupit do SC2 MP že *1* Na ladderu budou stějne světově hrané mapy z TL a pod.. Takže tahle možnost určitě nepříjde.
  • Menorri
    Myslím, že jsme opravdu svědky konce kvalitních her.... *1* *1* *1* *1*
  • spoplatnit multiplayer v RTS, tomu sa hovori evolucia v PC hrach.

    este ze ma tie RTS prestali bavit koncom 90tich rokov.
  • Blizz už neví co by a vymýšlí pitchoviny.
    • Od te doby, co prestali premyslet nad kvalitou her, tak maji az moc volneho casu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit