Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedna věc ale Overwatchi chybí. Nízká cena. Které hry dnes dominují esportu? HS, Dota, Lol, CS... Až na CSGO jsou všechny z nich zdarma a i CS si pořídíte za cenu čtyř rohlíků - tím tyhle hry podporujou a rozšiřujou komunitu. Jakmile ale bude hra stát tolik, jak velká bude komunita? Menší. Proto, byť teď už to změnit nemohou, by bylo dobrým tahem hru zlevnit..
  • Pro ty kteri tady pisou jak se tam hackuje:

    V teto hre jsou ultimatky, ktere Vam mohou prijit jako hack, ale neni. Jedna ultimatka odhaly vsechny nepratele asi na 10-20 s a potom tam je 5 sec aimbot. Nerikam ze v te hre nejde podvadet to de asi vsude, ale byl nejakejma lamam nekolikrat obvinen z cheatovani ve hre pritom sem jenom hustej jk :D osobne jsem se asi za tech 8 hodin cisteho casu nesetkal(nebo s si nevsiml) nejakych cheateru. Zahrajte si cs go proti rusakum a pak rikejte ze nekdo cheatuje :D
    • Být obviněn z cheatování bývá často lichotka. *1*
  • Hral jsem cely vikend a:

    Gameplay je velice zabavny samozrejme nekteri hrdinove nesednou kazdemu u me osobne to bylo tak 50:50. Hrdinu je dost, ale je pravda ze by to chtelo jich mit tak dvakrat tolik:D navic v ostatnich hrach mate jenom jednoho hrdinu a par zbrani takze to je velka vyhoda overwatch. Muzu rict ze pokud tym neni sehrany tak v 75% pripadu vyhraji ti co brani. Pac chodit po jednom a nechavat se zabit dobrou obranou moc nevychazi:) imo ty ultimatky.nektere jsou hrozne silne a kolikrat to vypada tak ze se ceka na nabiti nekde v krytu a pak se oneshotne cely team :D myslim si ze tam je ale velky prostor pro teamplay a ruzna comba tech ultimatek. Nevim kolik je tam map ale odhadem bych rekl tak 6. Casem si to urcite koupim, ale zatim mam co hrat tak uvidime...
  • Jack1947
    Jistě, nejdřív ale lidi budou potřebovat si uvědomit že to není CS/QUAKE/UT atp... není tam deathmatch ani žádná variace, na něj.

    Je to týmová hra a tak se má i hrát, přišlo mi že dokud jsem neměl proti sobě lidi co evidentně nejevily zájem se aspon snažit splnit hlavní úkol. Měl sem problém vyhrát, ne to není moc zábava nicméně jsem nebyl sám a takovéhle hráče stejně jako HOTS ani Overwatch nepotřebuje.
    Navíc ten Matchmaking tam lítal solidně , ty lvly těch lidí lol Leckdy Můj slaboučký čajíčkový týmek proti 27- až dokonce 45 borcům *7* To už byla vážně síla lol. Noo takže pořešit Matchmaking aby nejezdil podle nějakých bláznivých pravidel.

    Pak je tu jiný problém, po 10-12 hodinách v betě už jste jí měli přehranou křížem -krážem hrdiny - jste taky vyzkoušeli všechny. Mapy taky - no a to je všechno a to je zatgím dost málo tak hlavně aby tam byli nějaké nové mody časem kromně kompetitivní hry která musí být i vyvážená aby se nestalo jak v jinejch hrách že půjdete proti vyšší divizi atp...

    Hrdinové. já nevím no ale jejich málo snad přibudou časem další, opravdu se hodně ohrajou a sice jasně zabaví ale pro životnost hry by nebyli odvěci další aby variace možností byla širší. Nebo schopností.

    MOBA infused games neboli tenhle nový typ her co (jak se Veskoslav plete) Samozřejmně jsou FPS . ale mají prvky hodně podobné těm mobám i to že něco bráníte atp, sice neničíte ale to není v fps až na vyjímky normální. Navíc, pokud opravdu chtěj mít jakys takys komunitu opravdu musí tam přidat toho víc. Jinak ta životnost půjde strmě dolů - tedy jestli s tím mají dlouhodobé plány jako že fakt asi mají.
    • objective mode je ve FPS naprosto normalni uz od jejich pocatku a pro me naprostym zjevenim byla RTCW v roce 2001 u které ho jsem vydrzel v cetne jeho nastupce ET 6-7 let a nebyli zadne ranky, perky, skiny apod..., ale držela nas u toho zabavna hratelnost a komunita
      • Jack1947
        No jo no, pak nějak se vytratil ale jen o tom Overwatch není stále ET bylo možné hrát stylem dostan všechny fragy a vyhraj. Pokud to někdo praktikuje tady tak akorát tvrdě narazí.
  • JohnyTheZik
    Ceho se u tyhle hry bojim, je to, ze nejde dost dobre sledovat na kompetitivni urovni. Sledovani jednotlivejch hracu je i celkem zabava, to by problem nebyl, ale u dvou sehranejch tymu to pujde o dost obtizneji nez napr. u CS. Kazdopadne jsem zvedavej, jak se jim to povede.
  • Odpad Hra
    • Odpad post...gj za naklikani tech plusek :D nechapu ze ma nekdo takovou potrebu trollit u hry, ktera ho urcite vubec nezajima, nehral ji a ani by si nikdy zadnou hru od blizzardu nenainstaloval :p

      Porid si pritelkyni ....ve tvem pripade kocku pac ses urcize osklivej :D at mas co delat
  • Pamatuji se, jak Blizzard něco podobného o Diablu 3 a jak to dopadlo....
    • Tak dej link pac d3 nemelo byt nikdy e-sport co ja vim...
    • nic takovýho si nepamatuješ *7*
  • Pokud nevyřeší problém s wallhacky a aimboty, tak nemůžou přemýšlet nad tím, že by to byl e-sport.
    • Haha asi 3* me nejaka lama obvinila ze hackuju...l2p issue.

      Ale v kazde hre se cheatuje snad to nejak poresi.
    • Veskoslav
      To, že tě někdo zabije, tak neznamená, že má wallhack děťátko. A taková Widow, ta ho má dokonce jako ultku:)
      • Soldier ma aimbot na ultimatce. Jak tohle muze byt esport? :D
        • proto to musíš hrát chytře, když slyšíš jak tu ultimátku zapíná tak se schovat za roh a nevilejzat to samí platí u tjorborna a nebo vyrušit Reinhardem nebo Divou to uz je pak o komunikaci v týmu :D ale pokud vám Soldier skočí do zad tak to jste v prdeli
          • Za tu ultimatku vetsinou zabije max 3 lidi a musi jednou nabijet...navic neni nezranitelny. V tom bych problem nevidel jsou tamdaleko silnejsi ultimatky jako bastion a hanzo napr.
      • Vzrusuji te detske koulicky pedofile?
        • Veskoslav
          Maxíčku, degeneruješ každý den více a více.
          • jen jsem te citoval... copak čekas az se stahne doom 4?
            • Veskoslav
              Ne, nenapsal hlupáku.
            • napsal jsi "sladky kulky detatko"... nebo neco v tom smyslu
            • Veskoslav
              Nikdy jsem to nenapsal, jak jsi mě kokůtku mohl citovat? Povídej, přeháněj:)
      • Nebrečím, že mě někdo zabije ale když vidíš killcam, tak je to jasné. A btw ty hacky teď byly použity i při normálním zápase v Overwatchi.
  • I kdyz zanr neni muj salek kafe, betu jsem si uzil a na tu hru se fakt dobre diva, takze ja bych rekl ze maji minimalne velmi dobre naslapnuto.
  • Beta byla super, fakt mě to bavilo. Ale nedovedu si představit, že bych to hrál třeba rok.. rok lovit skinny.. to pak leda vážně jako e-sport. Ale tohle je problém spousty her a přesto fungujou.hmmm..
    • rok lovit skinny xD někdo hraje hry i proto že je to sranda :D
    • Jo beta byla fajn ted nevim jestli to koupit nebo ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit