Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    To je paráda... naštěstí se mě to netýká.

  • Johny666

    já odešel hned na začátku pand. přeci jen, po tom, co jsem si hc odprogressoval v 25man většinu wotlk a komplet celej cata. pro mě byly pandy velký zklamání, a prostě jsem to leavnul. nesmyslný časový smyčky v dalším datadisku a opakování obsahu v dalším datadisku už jsem se jen smál. teď jsem ale, po 4 letech využil tuhle nabídku a aspoň na ten měsíc si to vyzkouším:)

  • Reeki

    Hra, která je svým obsahem již naprosto vyčerpaná a nemá již nic co nabídnout, nové datadisky se točí pořád dokola s tím stejným, jen s pozměněnými kulisy, bohužel blizzard byl první, který si uvědomil totální masovost hry a také to velice precizně zužitkoval a vyždímal ze svých oveček maximum, pro všechny ostatní smůla v tom, že kdys slavné studio mohlo místo nesmyslného wowka, vyvíjet spoustu jiných lepších her, ale oni to nemají za potřebu ,jelikož z wowka pořád žijí, naučili za ta léta své ovečky naprosté závislosti, která je jen tak nepustí a i kdyby jim naservírovali lejno, tak ovečky budou vše brát a pořádně u toho chrochtat.  

  • Hele a může mi někdo říct, jestli je to furt tak tupá "moba" hra,jakou z toho udělali ve WoD? Z Pandarie, kdy jsem měl na výběr asi 20-30 spellu (možná i víc) zredukovali na 6 tlačítek a mrtě passivek...Přestal jsem to po WoD hrát, pže to bylo vyložené tupé. Jelikož to bude druhej datadisk,co nebudu hrát,tak by tam zase mohlo bejt těch spellů aspoň 8-10 nebo jsem naivní?

    • Můžeš tam sice dát uvozovky, ale co to ku*va mělo společnýho s mobou ? :D Pokud si někdy hrál WOWko jinak než s kamarádíčkama na insta freečku v BG, tak bys zjistil, že momentálně jsou rotace daleko složitější jako například na TBC. Na TBC jsem odporgresoval SWP a většina DPS sice měla plnej bar ruznejch spellů ale v rotaci tak max 2-3 (kolikrát stačilo mačkat 1 a občas zapnout ve správnej čas CD). Za to v legionu (i na WoD měly postavy o dost složitější rotace jako na TBC) jsem zkoušel např Surv huntera, kterej si musel hlídat několik self buffů a vědět kdy co použít a hlavně správně reagovat na situace.  Prostě nevíš vůbec o čem mluvíš. :D  To že zredukovali spelly, který nikdo nepoužíval neznamená, že tu hru zjednodušili...

  • KrejciPetr

    Fajn PR krok :D

  • Spades

    Problém je v tom, že teď je sice jednodušší se dostat do hry, protože jen zaplatíš GT 15€ za měsíc a hraješ po Legion a pak koupíš jen BFA), ale je to dražší, protože předtím si zaplatil 5€ za battlechest, kde byl měsíc zdarma, pak 15€ za měsíc a pak sis koupil Legion.


    Tzn předtím byl první měsíc za 5€, ale dnes je za 15€.


    Blizz ale nabízí complete edition, kde je BFA + měsíc GT, jenže ten měsíc dostanou jen nový hráči.

    • Ale pokud vím, tak battlechest taky šel aktivovat jen u nových hráčů.

  • nejsem zas tak hardcore. datadisky jsem kupoval od MOP, ale i tak dík za nic.

  • A co ty stary hraci co za vsecko zaplatili i k nim byl blizz stedrej???

    • JamesFaith

      Ti staří hráči doteď nehráli?

    • Na ty z vysoka hází $latej bobek, prachy mu už nasolili, vyždímal je do mrtě! Možná jim dá veterán odznáček do achievementů je to prostě Bližid$$ard...

      • KrejciPetr

        Hajzlové chtěli peníze za produkt, který zákazník využíval. Tak příště až dojíš v mekáči, tak dojdi na kasu a chtěj zpátky peníze :D

        • Příště až zaplatíš za oběd v mekáči tak pogratuluj všem co byly ve frontě za tebou ty stejnou porci dostanou zdarma😉

          • KrejciPetr

            Pokud v tu chvíli po mně spustí akci, tak co. Věděl jsem za co platím ;) 

            • Jo tojsem si taky říkal když jsem kupoval Starcraft2 rozdělený na tři části, co na tom za jednu hru zaplatit 3x když je to od blizzardu co svoje hry podporuje a vylepsuje davno po vydani tak proc ne vsak kazde dalsi vylepseni už dostanu zdarma... Jo a pak přišla změna skoro celá hra pro všechny zdarma a mikrotransakce kdejaka blbá ikonka jednotka a další vylepšování hry si pěkně kupujte ať už jste nový nebo jste nám zaplatili 3x cenu AAA hry... co je to Activision-Bli$$ard ☹

  • skaven

    WoW dostal DX12 patch...vlastnici len nvidia gpus kricia, ze im ide hra priemerne pomalsie

    preco asi...


    • a teď vážně - proč by jako nVidia a WoWko dohromady mělo jít pomaleji? - prosím, pouč mě. 
      • skaven


        lebo DX12 nvidie nezvladaju, mrkni na testy na youtube

        https://www.overclock3d.net/news/software/world_of_warcraft_now_supports_directx_12/1


        neviem, preco kazdy vlastnik nvidie to berie osobne ;)


  • Tak on je to celkem logický krok, spíš se divím, že nedávají "zadarmo" i ten BFA. Nahnalo by to zvědavé hráče, je by to nic nestálo a myslím že by se jím to vrátilo a možná i vyplatilo. Tohle dávání datadisků krom posledního už dělá blizz dávno. 

    • KrejciPetr

      Zatím nejsou v pozici, že je do toho něco tlačí. Navíc v tabulkách pak ten skok nahoru vypadá mnohem lépe pro akcionáře :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit