Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednou sem cetl na redditu a neco pdobneho sem si i myslel jak prirovnat wowko jak ho ted vidim, na redditu sem už nenasel tak to zkusim cesky jak bych to rekl ja.

    WoWko je jako když si clovek vezme po prvy tvrdou drogu je to fakt skvělí ale pak ji již berete jen aby ste se citili jako poprve ale nidky už to tak hezky nebude a casem je to porad horsi.

    TO naprosto vystihuje jak vidim po tech x letech wowko ja .D :D
    • Ja som odisiel z retailu MoP, ktory ma nebavil, na private 3.3.5 WotlK s dost velkou populaciou a bavil som znova kralovsky (prvych par tyzdnov) :)
  • jsou tam nejaky novy rasy a povolani?
    • ne a na co by tam byly? stačí oživit tu nejstarší a nejznámější rasu *7*
      • danny_the_hound
        Trilobity...?
        • Trilobity byli ve warcraft světě?
  • Jack1947
    Blizzard= aneb další dávka pro hejt připravená especialy pro GGG.
  • Vogon
    Třeste se! Zatímco jste se dívali na video, Železná Horda zaútočila na New York a Azeroth je další!
    https://www.youtube.com/watch?v=NRuntdxQbVY
  • Odpoledne si jdu pro krabičku a už se fakt těším... po roce nehraní si zpříjemním podzimní čas *1*
    • Momentalne se to neda kvuli lagum a dalsim chybam skoro hrat. ALe jinak je to super *1* Snad to brzy daj do kupy, asi nezvladaj napor lidi...
      • Blbost, lag a výpadek byl hodinu po startu, teď to jede úplně v pohodě, celý den jsem u toho seděl ...
        • Meleš jen sra*ky a hov*a, hra je totálně nehratelná, zabugovaný garison, čekací fronty i 3 hodiny prostě hnus co blizzard předvedl
          • 1. den...to kazdy predsa vedel, nie?
          • Jojo, garison je fakt sranda *1* Mne ani nejde nasednout na mounta. Lagy jak *12* Nemuzu dokoncit qest. Kez by to v noci uz šlo.
      • Ti proziravejsi to zapinaji vzdycky az den po launchi.
        • Tak chvilema to valilo pěkně.
  • LaraCroft
    Blizzard se nepoučí ze své minulosti snad nikdy, od půlnoci šílené lagy, dlouhé fronty, disconnecty, vypnul kvůli startu Warlords of Dreanor kompletně Hearthstone a Heroes of the Storm, a i přesto jim to nepomohlo, občasné lagy trvají doteď.

    Chápu, že v daném časovém bodě, kdy se snaží připojit a hrát miliony lidí ve stejnou chvíli dojde dříve či později ke zhroucení jejich sítě, ale letos to trvá poněkud déle než obvykle, a k tomu ten vyplej Hearthstone (HotS se dá pochopit, je to přecijen stále technická Alpha), pche ...
    • Že se Blizzard nepoučí, budiž, ale že mu to vytýká někdo, kdo se to snaží okamžitě po launchi hrát a kdo za ty lagy tudíž taky může a pořád se nijak nepoučil, je docela paradoxní. *3*
      • LaraCroft
        Na to ti akorát řeknu "nesnáším romy romlo".
    • Si myslis, ze kupia o polovicu viac serverov, len aby bol prvy den bez lagov?
      :)
    • s timhle proste nic neudelas. ano muzes to udelat tak ze budes poustet lidi po malych davkach, ale tak jako tak si počkáš. holt technology is not there yet, a nebo je ale nevyplati se kvůli par dnum v roce
  • kdybych dneska chtel ztracet cas u nejake MMO hry bylo by to wowko, ale MMO zrouty casu jsem si zakazal protoze vsechny MMO jsou udelane tak, aby to co vas na hrach bavi jste mohli delat, az po nikdy nekoncicich hodinach a hodinach ziskavani lepsi vybavy/urovne/dovednosti... hrat MMO to je jako stavet model hradu 1:1 z paratek marnost nad marnost, ale kdyz to nekoho bavi a nedokaze si najit jinou smysluplnejsi zabavu tak at si hraje aspon nezlobi....
    • Doporučuji coop Divinity Original Sin s nějakým dobrým kamarádem. Není lepšího multiplayerového herního zážitku.
    • já jsem nikdy žádné MMO nehrál a pořád si kladu otázku: přišel jsem o něco? WoWko se mi vždycky líbilo na obrázcích, omalovánková grafika mi nevadí, má to prostě svůj styl. Asi jsem spíš asociál a nechci hrát s jinými hráči (podnikat s nima raidy) ani proti nim (pvp).
      navíc teď když pracuju, tak mám sotva čas na to hrát single player RPGčka, natož tak umořit stovky hodin v nějakém MMORPG.
      • To je spíše otázka na Tebe ... přišel? Hraní her, jízda na kole atd. nám přinášejí zábavu a plníme tím náš volný čas. Pokud hry hraješ a mají pro tebe smysl a nevidíš v tom jen ukonejšení nudy, ale adrenalin a chtění to hrát, pak Ti jsi o něco přišel. Pokud si vystačíš s angry birds na mobilu, pak wow nezapínej.
      • tjn, soucasti kazde kopie wowka a vlastne vsech MMORPG je typek s bouchackou, ktery ti neustale miri na hlavu a nuti te ,,umorovat stovky hodin hranim,,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit