Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Blizzard pustí do Overwatch další hráče kvůli zátěžového testu."

    Kvůli se váže na 2. pád? Jak dlouho je autor pryč ze ZŠ? :)
  • loooooooool to stojí 60 eur :D
    • looool to je jako 6 hrdinu do nejaky moba hry.. lool a tady jich mas 21.. looool a ty na to nemas? looool tak si stoupni na pracak ne?
  • ja zase nechapu deti co to hodnoti aniz by to videli v pohybu.
    grafika je super je krasne detailny kazda postava je vymazlena.
    Ze se to blizi anime me ma jako trapit a proc ?
    Nic podobnyho na trhu neni a sem si jistej ze az to prijde(battleborn) tak se to na OW hratelnosti chytat nebude.Viz ten zastup WoW killeru, kteri po pul roce musi prejit na F2P ;0)
    Prestante blizzardu zavidet ,ze umi delat zabavny hry a bezte na minecraft.
    • Češi nemají rádi hype kolem čehokoliv. Nemají rádi, když je něco populární a někdo to obdivuje. Rádi chodíme proti proudu, abychom si léčili vlastní podprůměrnost a bezvýznamnost. Abychom mohli hrdě říct, že nejsme ovce, co jdou s davem, že jsme hrozně výjimeční :)
      • reddit.com/r/iamverysmart

        Mno jo, ten pocit kdyz je ti 14 a dosel jsi ze skoly je bozi, co. =D
      • Zrzzek
        Takhle zobecnit to nejde. To se akorát ti největší trotlové ozývají nejhlasitěji...
    • species
      nic podobnyho na trhu neni.

      pan asi prave priletel z marzu nebo nikdy nevidel TF
    • Však si to kup, nikdo ti nebrání. Ale odpusť nám ostatním, že z toho mixu Counter Striku a Doty nejsme vystříkaní jako ty.
      • Nikdy sem nechápal v čem je to přirovnání "mix CS a Doty" ...
        Dyť je to prostě klon TF2! nic víc, nic míň - a nechápejte mě špatně, těšim se na to zahrát si to chci, ale furt to je, to co to je!
        Většina map je CTP nebo Payload, kde je ta dota prosimvás? v tom, že se charguje ultimka? to bys moh říct něco podobnýho u Medica a jeho Übercharge....
        Člověk nelevluje v průběhu hry a NPC tam nejsou, tak proč?
        • Leveling postav v plné verzi hry bude, minimálně to oznámili. V jaké formě ale teprve uvidíme.
      • vsak ja si to koupim neboj :) 40e na to mam. aspon se to nezasere lamama a cheaterama.osobne kdyz se vam to nelibi nechapu co sem lezete ...a uz vubec komentujete.tohle je clanek pro lidi co o to maji zajem .ty ses zjevne o diskuzi vedle
        • aha takze lidi co maj negativni nazor nebo se jim to nelibi nesmej diskutovat, stejne jako ty nechapes proc sem leze tak ja nechapu proc sem leze zaslepenej fanboy jehoz nazor a hysterie je predem jasna
  • Já vám nevím, ale na mě ta hra působí jako blbost. Možná se mýlím.
  • Jack1947
    "Stačí být jednoduše přihlášený do bety na svém Battle.net účtu"

    Aha, takže stačí mít zaplej Battle.net a doufat že si mně vyberou nebo jak? jako zkusil bych ... ale když nic tak nic no.
  • DekkerDave
    Pořád mi nejde do hlavy ten hype okolo.
    • vypada to jako desnej shit, co se blizzard zameril i na konzole, klesla cilovka o dobrejch 10 let...
    • A musíš se tím trápit?
    • Zrzzek
      Protože se to velmi podobá Team Fortess 2, což je dnes prakticky legendární hra. A protože na tom dělá Blizzard...
    • Zrejme nebudete blizzardi cilovka 14 let.
      • jj spis mirej na 10
    • mne taky ne a to jsem to hrál....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit