Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stephano

    Osobně je hra mnohem těžší než D3. Vyzkoušel jsem tři postavy na maximální level- Necromancera jen na pár minut. Musel jsem několikrát změnit taktiku i skilly, což mě bavilo a byl to opravdu adrenalin. Fakt jsem si musel rozmýšlet, jestli mám použít unikátku A nebo B. Hrál jsem ihned na druhou obtížnost. A přitom mně hra zbytečně netýrala, když se mi nedařilo. Vyzkoušel jsem Barbara, Druida a Čarodějku - u barbara jsem dal na 15 pokus posledního bosse, ale když jsem dal body do obranné aury a naopak snížil damage, sice to trvalo o pár desítek vteřin déle, ale dal jsem ho na první pokus po změně. A třeba investice do zbroje a zbraní dává mnohem větší smysl i když samozřejmě padají fajn itemy. Hratelnostně jsem se cítil jako u Diabla dvojky, za což jsem moc rád. Zároveň jsem taky spokojen jak to má nastavené Path of Exile. Obě tyto Hack n slash jsou momentálně  Top, zkoušel jsem v poslední době Lost Ark a Achillea, který je takovým RPG mixem Soulsovek (bojový systém) a typických diablovek.

  • sugyn

    Tri battle passy, ale ta hra neni free to play.

    • MalyZeli

      A placenej battle pass neni povinnej.

      • sugyn

        Ale ta hra stoji 70 povinnych euro pokud to chces hrat.

        • MalyZeli

          A kdo zaplati premium dostane nejake kostymky navic... nema to nic spolecnyho s gameplayem podle jejich prohlaseni, takze jestli je nekdo blbej a zaplati jim to extra za kosmeticky capiny, je mi to celkem jedno. Za 70e dostanes plnou hru.

  • Nerf Necromanta, tak to asi zruším předobjednávku...

    • Nejen že ho nerfli., ale také bustli všechny všechny potvory a hlavně bossy, takže nekrous je teď troska. 

      • Předobjednávku jsem zrušil a čekám, co z těch nerfů nakonec bude a jestli to znovu koupím. Ne, že bych neměl co hrát, ale první beta Diablo IV byla fakt dobrá a jak normálně nedělám předobjednávky, tak jsem do toho šel (za 90 EUR), abych to hrál už dnes. No ale nehraju.

      • posilili monstra ? to nekde psali jo ? Zkousel jsem chvili rogunu a rikal jsem si, ze se mi pred mesicem zdala silnejsi, ale nebyl jsem si jisty...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit