Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Definicia: MOBA (Multiplayer Online Battle Arena)
    Nerozumiem vcom je Dota2, LoL aleho Heroes of Newerth chapana ako klasicka Moba games. Konecne sa podarilo Blizzardu priniest do tohto zanru potrebnu davku zabavy a variability, hernou mechanikou, roznymi mapami, totalne odlisnym hero playstyle(pamatam sa ked som v Heroes of Newerth cca polku casu hry stravil len deny creeps... proste super zabavne :-( ). Good job Blizz
  • je opravdu potřeba uznat ze Blizz v tomhle ohledu zabodoval a udelal hru pro lidi, kterym z nejakeho duvodu nesedi klasicke MOBA hry, navíc diky ruznym mapam a hlavne objective na mapách nuti hrace do team souboju, v této hre nelze ignorovat objective a tim dochazi k soubojum mezi hrdiny coz je vždy atraktivnejsi nez last hitovat creepy
  • Me osobne prijde spis smutny, ze Bliz neumi vytvorit nic jinyho, nez vsemozny zdimacky na tema wow. Tak co jim jeste chybi ... FPS na tema wow, RTS, ... i kdyz, ted vlastne frci vesmir, takze ocekavam nejaky to wow ala elite.
    • Mě přijde smutný že to cos napsal je úplná zhovadilost. jednak to není WoW námět je to Warcraft(3) námět jen pro info. Dále Warcfraft námět je jen ve 2 hrách a to WoW, HS. V Ho(t)S je vše od blizzardu včetně The Lost Vikings. A mimochodem overwatch je z naší planety a robot je tam kuli madnes robots on the World.
    • vždyt jo - overwatch
      • Jack1947
        Co je tam prosímtě vesmírného? *7*
        • Ten robůtek!
          • Jack1947
            Aha a možná i že to je na jiné planetě? ne... jinak nevím.
  • LoLko ani DOTU 2 ani jiné MOBA hry mě nebavili ani jsem je nehrál ale HotS mě baví hodně. Ano má to svoje mouchy ale to má každá MOBA hra, jinak mě na tom baví že to není tak zdlouhavý a hlavně že je to týmová hra narozdíl, kde se fakt musí na ten tým spolehnout *4*
  • Blizzard umi!
  • Líbí se mi spojení "team brawler", aby to znělo honosně jinak stylem "my jsme něco jiného než MOBA" a přitom to znamenalo "MOBA, která je podstatně lehčí, jednodušší, rychlejší s nulovou taktikou a oblíbenými postavičkymi blizzard" :)

    snad za rok vyjde víc takových team brawlerů ;)
    • nulová taktika ? to si vzal kde? tahle hra je víc o taktice než jakákoliv jiná moba hra -_- hrál si to vůbec?
  • Jack1947
    Nevím no, tak nějak mne PVP moc nebaví... ale nakonec se utrhnu a dám tomu zase šanci... přeci jenom jsou i hráči co nejsou úplně vygumovaní...
  • Moba hry jsem nehrál. Bohužel v poslední době nemam čas na "dlouhé" hry, a tak jsem sáhnul po HotS a dost mě to baví :) hry od 15 do 25 minut - je to rychlé a zábavné. Zároveň je každá mapa trošku jiná a má svoje vlastní pravidla, a proto to není monotoní. Už jsem si oblíbil Novu a hraju prakticky jenom za ní :) Doporučuji
    • Nova je pěkně otravná, ale stačí si vzít Zeratula a je po problému :)
      • Vogon
        Jako člověk co mainuje Tassadara mám Novu i Zeratula v oblibě. :P
  • Servery dostanu zabrat? Ved do closed bety sa nedostal len ten co ani nechcel, len ja som mal 5 klucov a nikto ich uz nechcel, bolo viac klucov ako ludi co to chceli hrat.
  • langustyn
    LoLko ani DOTA mě nebavili, ale Blizzard s HotS ukazuje, že prostě umí... určitě doporučuju všem aspoň vyzkoušet. i když vás zrovna MOBA hry neberou *3*
    • JohnyTheZik
      To je prave ono.. vetsinou HotS fakt chytne, kdyz vas MOBA hry neberou, protoze je to mnohem akcnejsi a mnohem vic to pripomina spis nejaky WoW areny, nez klasicky MOBA hry (jde hlavne a predevsim jen o souboj mezi tema hrdinama). Ale souhlas, za zkousku to stoji, ale rozhodne to ma svy mouchy.
      • Hlavne a jen soubojes hrdinama bych nerekl. Radu her jsem vyhral tymu jen tim ze jsem pushoval jednotky nebo branil celou bazi a zabiral campy.
        • JohnyTheZik
          Probuh, myslel jsem, ze je jasny, ze je to pouze extrapolace..
          Samozrejme ze muzes i pushovat (logicky, vzhledem k tomu, ze musis znicit bazi), ale je to relativne (a nechytej me zase za slovo, prosim) k nicemu oproti plneni cilu a souboju hrdinu. Jak si to sam blizz nazval > team brawler - tomu proste odpovida mnohem vic, nez klasicky chapany dota-like moba hry.
          Jinymi slovy, je to mnohem akcnejsi, a i proto vetsinou hry netrvaji dele nez 25 minut.
          • Jack1947
            Protože je mnoho cest, (lanes) ale každá vede jen k jednomu cíly a i když to vyloženě někdo zdržuje... stačí splnit pár objektív a main core padne... ještě než se protivník naděje.

            Jenže to by museli hráči spolu vzájemně spolupracovat a nechovat se jak sebestředná paka.
      • Jako sorry ale "wow areny" to fakt nepripomina ani zdalky...
        • JohnyTheZik
          Tim stylem, rychlosti a o co vlastne ve vysledku jde, ano. Samozrejme je to pouze analogie -.-
          5v5 arena ma k HotS bliz nez HotS k dote.. A jen proto, ze se tam taky spawnujou creepove a je jinak polozena kamera, to nutne nevyvraci pouzity prirovnani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit