Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wenceslaus

    Kanibalové vypadaj teda dost jako Marauders z Warhammeru. I s identickou helmou. Krom mutací teda...

    https://youtu.be/zKOhzfkCdbY?t=147

    (Warhammer Online Cinematic Trailer 2)

    • TheGGG

      tak to je u blizzardu typické, že vykrádá warhammer, já jsem pro jednou rád, že blizzard vydal temnou drsnou hru a né hloupou omalovánku

  • Skoda, ze hra je este roky od vydania. Zatial to vyzera na dobrej ceste ale Blizzu neuverim skor, nez uvidim recenzie od hracov a novinarov. Uz ani na ten gameplay sa neda spolahnut po Reforged.

  • Blue.Shark

    Že by ty prů*ery konečně měly nějaký zásadní dopad? Mile rád se nechám překvapit.

    • Derp_1337

      Prakticky každý větší korporát tvrdí, jak moc naslouchá hlasu komunity, i když v reálu na fanoušky zvysoka kašlou. Stejně tak si po většině průšvihů budou sypat popel na hlavu a všude prohlašovat, jak moc se poučili, ale stejně ty stejné chyby udělají znovu. Je to prostě marketing.

  • Sallvator

    Hlavne at upravý ten Art styl, tohle je zatím hrozné, D3 byla krásná nevím proč tak velkej odklon, ted to je jak nejake PoE...

    • Veskoslav

      Možná proto, aby se vrátili k I. a II. dílu?

    • MrDonut

      Stejne jak pisou ostatni...za me je to krok spravnym smerem a vyhlizim dalsi diablo s nadeji ze ten art styl udrzi takhle pekne temny a nesprasi to prave tema duhovyma barvickama. Podle me se ty omalovanky libili deckam, co dvojku nejspis ani nehrali a nemeli s cim srovnavat.

    • TheGGG

      D3 byla typická blizzardí omalovánka, toto ve skutečnosti vypadá dobře, dospěle a temně, tedy po hooooodně slouhé době hra od blizzardu, která mě docela zajímá

    • Blue.Shark

      Já tedy taky musím souhlasit se zbytkem - vždycky se mi hrozně líbil temný gotický výtvarný styl dvojky, a tu prostě trojka neměla, ačkoliv ošklivá nebyla. Čtyřka se k temnému pojetí podle zatím viděného snaží aspoň přiblížit, za což nemůžu být nevděčný.

    • nightborne

      Živoucí příklad, že zavděčit se všem prostě nelze ). Krása je v očích pozorovatele, samozřejmě, ale tento pozorovatel prohlašuje, že z dostupných materiálů vypadá D4 parádně a je za odklon od přebarvené, rozjásané trojky naopak velice vděčný =).

    • Sr_Lobo

      Tak já se přiznám, že to mám právě naopak - D3 se mi nelíbil a tohle vypadá mnohem víc temně a "dospělácky" jako byla D2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit