Přejít na výpis diskuzí

Blizzard vás chce nalákat na SCII: Legacy of the Void vydáním bezplatné minikampaně

17.6.2015 10:37
Adam Homola 23 příspěvků

StarCraft II: Legacy of the Void již brzy uzavře celou SCII trilogii, ale ještě před samotným vydáním se dočkáme menšího dárečku. Respektive dočkají se ho úplně všichni, bez ohledu na to jestli vlastníte jakoukoliv hru série. Blizzard oznámil, že ještě před vydáním poslední SCII části vydá minikampaň...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo miluje scifi a strategie tak je to pro něj povinost jako se jít ráno vychcat :) ... nic lepšího na světe není... 3 rozdílne rasy..epický příběh a kvalitní multiplayer - doporučuju 10/10 *5*
  • Dalsi Starcraft = kampan + mozna jednotky navic. Rejzujou na tyhle znacce brutalne. SC stejne vetsina lidi hraje kvuli multiplayeru, kterej je vyladenej k dokonalosti, diky tomu se SC prosadil v progamingu. Je to pořád ta samá hra, i po letech a prodávaj to jako samostatnej titul.
  • Starcraft II trilogie je umělecké dílo vyladěné do posledního detailu. Strhnující atmosféra universa Starcraftu, úžasné filmečky, level design, který dává nafrak úplně všem RTS hrám v žánru... HoTS kampaň super, jen nemám rád Zergy, tak jsem ji protrpěl. Toto bude balzám na duši a věřím, že vyjde dříve než na konci roku *14* *14* *14* *5*
    • Kr.Pa
      Lovestory, ktere vydavaji 6 let a stoji 4000 kč, brak. Zachranuje to jen multiplayer.
    • spíš naleštene h0wno
  • A kdy že teda má vyjít ten druhý datadisk? Nějak jsem to z toho článku nepochopil...
    • oficialni datum stále není, ale ocekava se tesne po blizzconu. tedy listopad
  • Krescz
    nechápu co jim tak dlouho trvalo...stejně pujde zase o ty zergy co nechala Kerrigan na té Protosské lodi a bla bla bla zergove vsude blabla Kerrigen saves the day *7*, nechápejte mě špatně, Starcrafty mám rád, ale po 3 hrát tu samou hru akorát s protossakáma se mi nechce...kdyby aspoň dělali na nějakém jiném zajímavém projektu *7* (tu střilečku pro děcka ze školky ignoruju)...pořádné hry od Blizzu už se asi nedočkám
    • jinak starcraft to je hlavne taky esport vedle singlu, ikdyz uz ne tak velky jak před 4-5 lety, a protože novy datac meni pokazde hru tak musí počkat na to, az skonci bezici sezona wcs.
      • Nepovidej sportovče *7*
    • a vis co je nejlepší? ze ji hrat nemusíš. neprijdou k tobe domus pistoli a nebudou te nutit, opravdu
  • Ať se jde Blizzard zahrabat. Je furt línější a línější a chce za nic nekřesťanský peníze.
    Dřív jsem Blizzard obdivoval, dnes jimi začínám pohrdat. Z mé peněženky Blizzard už nikdy neuvidí ani cent.
    • kostejnesmrtelny
      Tyjo, to aby to šli zabalit *1*
      • Tak je jasný, že jedinec nic nedokáže. Jde o to, že Blizzard už celkově nasral dost lidí. Chovají se arogantně a nedělají to už pro hráče ale pro čistý zisk.
        • ted si me vazne rozesmal. oni ty rohliky uz vazne nepečou z lasky a pro dobro lidu, ale chteji za ne peníze. to je ale humus vasnosto. a dokonce nam daji nejake rohliky zdarma aby nas na ne nalakali ještě vic
        • Blue.Shark
          Ukaž mi jedinou velkou společnost, která to nedělá pro zisk. Nebo si myslíš, že ty křečovité úsměvy a naučené prezentace na konferencích šly od srdce? Každý to dělá pro zisk, jenže některé společnosti jsou schopny prodávat hry, které vydrží osm hodin. U Blizzardích her zkejsneš mnohem déle a na jejich produktech je vidět smysl pro detail a snaha o propracování mechanik. A to se počítá.
          • Naprostý souhlas až na WoW PvP. Tam to nejsou schopný vybalancovat 10 let. Otázka je,jestli to vůbec chtěj balancovat, pže každej patch/expanzi je Op neco jineho a tim padem telata rerollujou a tim padem dal hraji hru a plati :) Ale je vtipné,že první reakcí v diskuzi pod clanekem o zdarma obsahu komukoliv, nekdo nadava,ze jsou liní a chtej nekrestansky penize :O Like srsly? :)
            • realně to nikdy nebude vybaloancovane. Hodně sem se o to zajimal a vzhledem k tomu že je tam 11class (14 Ras ktere maji passivky ktere to ovlivnujou) A každá má cca 10 spellu (beru to i s trinketama atd) a jako posledni equip tak zjistiš že prostě balanc není možnej v žádné hré postavené na tomto sistému. Jen to lze potlačit což se jim sem tam vede a blaboli o tom že vanila bila balanc :-D HAHA
        • Dostaneš bezplatnou minikampaň a nadáváš, že dělají vše pro čistý zisk? .... HOTS taky můžeš hrát bezplatně a nejsi nucen nic kupovat jako v jiných Pay to win ...... Takže WTF ? ....o čem to tady meleš ? Uvědom se...
    • z mé peněžky uvidí ještě spoustu peněz :D
      • z me taky
      • Do SC si rád zainvestuji, ještě by to chtělo začít makat konečně na Warcraft 4...Už mě nebaví furt hrát W 3 pořád dokola
        • Se obavam,ze W4 nebude. Resp nechapu,jak to chteji udelat. Po tocm jak zamotali ( neteri reknou zku*vili - kazdy podle sve chuti) Lore ve WoWku,nevim jak by slo pokracovat. Bud to budou muset soupnout treba o par desitek let/staleti nebo ignorovat WoWko a nebo vubec nevim. Kazdopadne to budou mit tezke,aby to nebylo uplne na hlavu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit