Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo miluje scifi a strategie tak je to pro něj povinost jako se jít ráno vychcat :) ... nic lepšího na světe není... 3 rozdílne rasy..epický příběh a kvalitní multiplayer - doporučuju 10/10 *5*
  • Dalsi Starcraft = kampan + mozna jednotky navic. Rejzujou na tyhle znacce brutalne. SC stejne vetsina lidi hraje kvuli multiplayeru, kterej je vyladenej k dokonalosti, diky tomu se SC prosadil v progamingu. Je to pořád ta samá hra, i po letech a prodávaj to jako samostatnej titul.
  • Kr.Pa
    Lovestory, ktere vydavaji 6 let a stoji 4000 kč, brak. Zachranuje to jen multiplayer.
  • realně to nikdy nebude vybaloancovane. Hodně sem se o to zajimal a vzhledem k tomu že je tam 11class (14 Ras ktere maji passivky ktere to ovlivnujou) A každá má cca 10 spellu (beru to i s trinketama atd) a jako posledni equip tak zjistiš že prostě balanc není možnej v žádné hré postavené na tomto sistému. Jen to lze potlačit což se jim sem tam vede a blaboli o tom že vanila bila balanc :-D HAHA
  • spíš naleštene h0wno
  • Starcraft II trilogie je umělecké dílo vyladěné do posledního detailu. Strhnující atmosféra universa Starcraftu, úžasné filmečky, level design, který dává nafrak úplně všem RTS hrám v žánru... HoTS kampaň super, jen nemám rád Zergy, tak jsem ji protrpěl. Toto bude balzám na duši a věřím, že vyjde dříve než na konci roku *14* *14* *14* *5*
  • Nepovidej sportovče *7*
  • Se obavam,ze W4 nebude. Resp nechapu,jak to chteji udelat. Po tocm jak zamotali ( neteri reknou zku*vili - kazdy podle sve chuti) Lore ve WoWku,nevim jak by slo pokracovat. Bud to budou muset soupnout treba o par desitek let/staleti nebo ignorovat WoWko a nebo vubec nevim. Kazdopadne to budou mit tezke,aby to nebylo uplne na hlavu.
  • Naprostý souhlas až na WoW PvP. Tam to nejsou schopný vybalancovat 10 let. Otázka je,jestli to vůbec chtěj balancovat, pže každej patch/expanzi je Op neco jineho a tim padem telata rerollujou a tim padem dal hraji hru a plati :) Ale je vtipné,že první reakcí v diskuzi pod clanekem o zdarma obsahu komukoliv, nekdo nadava,ze jsou liní a chtej nekrestansky penize :O Like srsly? :)
  • jinak starcraft to je hlavne taky esport vedle singlu, ikdyz uz ne tak velky jak před 4-5 lety, a protože novy datac meni pokazde hru tak musí počkat na to, az skonci bezici sezona wcs.
  • ted si me vazne rozesmal. oni ty rohliky uz vazne nepečou z lasky a pro dobro lidu, ale chteji za ne peníze. to je ale humus vasnosto. a dokonce nam daji nejake rohliky zdarma aby nas na ne nalakali ještě vic
  • oficialni datum stále není, ale ocekava se tesne po blizzconu. tedy listopad
  • z me taky
  • a vis co je nejlepší? ze ji hrat nemusíš. neprijdou k tobe domus pistoli a nebudou te nutit, opravdu
  • Do SC si rád zainvestuji, ještě by to chtělo začít makat konečně na Warcraft 4...Už mě nebaví furt hrát W 3 pořád dokola
  • A kdy že teda má vyjít ten druhý datadisk? Nějak jsem to z toho článku nepochopil...
  • Blue.Shark
    Ukaž mi jedinou velkou společnost, která to nedělá pro zisk. Nebo si myslíš, že ty křečovité úsměvy a naučené prezentace na konferencích šly od srdce? Každý to dělá pro zisk, jenže některé společnosti jsou schopny prodávat hry, které vydrží osm hodin. U Blizzardích her zkejsneš mnohem déle a na jejich produktech je vidět smysl pro detail a snaha o propracování mechanik. A to se počítá.
  • Krescz
    nechápu co jim tak dlouho trvalo...stejně pujde zase o ty zergy co nechala Kerrigan na té Protosské lodi a bla bla bla zergove vsude blabla Kerrigen saves the day *7*, nechápejte mě špatně, Starcrafty mám rád, ale po 3 hrát tu samou hru akorát s protossakáma se mi nechce...kdyby aspoň dělali na nějakém jiném zajímavém projektu *7* (tu střilečku pro děcka ze školky ignoruju)...pořádné hry od Blizzu už se asi nedočkám
  • Dostaneš bezplatnou minikampaň a nadáváš, že dělají vše pro čistý zisk? .... HOTS taky můžeš hrát bezplatně a nejsi nucen nic kupovat jako v jiných Pay to win ...... Takže WTF ? ....o čem to tady meleš ? Uvědom se...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit