Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No spíše se bojím jak to bude vypadat, uvidíme jak si s tím poradí, ale lokace nebylo to co by zrovna jedničku dělalo dobrou hrou. A pokud si představím lokace z D1 tak mě moc nenapadá ze by to bylo něco jinehé než 16 v podstatě pustých labyrintů.
    A pak do toho ještě pustit postavy z D3. Tak uvidíme jak si s tím Blizz poradí aby to za to stálo.
  • Beyond the hall of heroes lies the chamber of bones...
  • Vypadá to líp, jak celý D3. *1*
    • Kolik jsi toho v D3 odehrál, že se ti to tak nelíbí?
  • Škoda po předčtení nadpisu sem se uplně zaradoval. Vyzní to tak že předělají jedničku do enginu 3. Což by pro mne byla lepší zpráva než že by byl ohlášen 4 díl.

    Po přečtení diskuze ale velké zklamaní :/ Pouze event s prostředím jedničky to je ......

    Adame ty fanoušek blizardu?? A vypustiš takovou botu ?? To že si nedokazal zkritizovat Mafii III jsem ještě bral ale za tohle si naplacej na plešku.... *16*
    • bota je spíš to že je to časove omezený, tomu se mi nechce verit. I když je pravda že pokud se nejedna o predelavku cele jedničky, tak je nadpis zavadejici
      • Má to být periodický event dostupný kažý Leden.
  • Homola! To nie je remaster, do boha!!!
    To je casovo obmedzeny event.
    Nepis hovadiny.
    • Takze evidentne je uz zbytocne chodit aj na games pretoze od novinkoveho serveru to ma evidentne daleko. Dospeli sme do bulvaru kde sa spravy vymyslaju. Dobre vediet, lepsie ist priamo za zdrojom. Hlavne ze potom fnukaju aky je ten novinarsky zivot tazky ked take hovadiny pisu.
    • Tak nakoniec to podobne podali aj hrej.cz a sector.sk.
      Takze, nie si sam. Je vas viac, tzv. hernych novinarov....
  • Já se těším, od Reaper of Souls a patche s loot systemem 2.0 už proti trojce nic moc nemám. Rád si proběhnu lokace z jedničky, jsem opravdu zvědav jak se remaku lokací zhostí a jak budou vypadat starý známý bossové :)
    • Mých 3000+ hodin v D3 s tebou souhlasí. *3*
  • Pravdou je ze jsem u D3 nezůstal tak dlouho jako u D1 a D2
  • Hhh nostalgici stejne jste v d2 jenom botili :D
    • To mluvíš o sobě?
  • patrne konzolový mainstream, na který byla hra cílena puvodne, hru opustil a tak se ted snaží zavdečit puvodnímu hardcore publiku.
    • To tvoje hardcore publikum by tu hru ani nezaplatilo.
    • Na PS1 vyšlo Diablo dřív než na počítače s Windows 95.
      • JohnyTheZik
        Kdyz uz klamat, tak aspon poradne!
        -Jan, 2016

        Nehlede na to, ze to na PS vyslo az rok a pul na to, co to vyslo na PC.
    • Zajímavé...

      Hlavně když uvážím, že první díl na konzole vyšel :D
      • Ale byla to herni mechanikou uplne jina hra nez D1 na PC
        • Jo, byla to závodní hra.
  • Cti takto:
    Jednou za rok si budeme moci v D3 zahrat neco co ma Gui z D1 a je tak trochu reskin. Jinak vsechno co dela D3 spatnym zustava.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit