Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejprolhanější studio opět lhalo hráčům? To už snad nikoho nepřekvapí.

  • No ja som s manzelkou presiel cele diablo 3 na ps4 ako co-op...ak diablo 2 toto nebude mat,tak na to kaslem,vo dvoch to je ovela zabavnejsie ako ked som hral sam...chcel som kupit ale tak dosrali to

    • a já už se lekl, že se kvůli tomu rozvedete!

  • ripper

    Lokální multiplayer = více lidí před stejným počítačem.

    Hra po místní síti = LAN. To není lokální multiplayer. Zároveň úplně jiná věc než TCP/IP (transportní protokol).

    Přes TCP/IP hry až na výjimky stejně nejedou, jedou přes UDP (/IP). A je jedno jestli je to LAN nebo Internet, protokol je všude stejný.

    V článku je to celé domotané.

    U Ressurected mě absence LAN mrzí, protože až vypnou servery, tak originál přežije (půjde dál hrát), Ressurected ne.

  • Zbysek01

    V době kdy má internet doma opravdu každý mi TCP/IP vskutku chybět nebude :D

    • sugyn

      Rekl bych ze chybet bude nebot pres TCP/IP tvuj internet jede.

      • Zbysek01

        Tak jo.

  • Bramborovej

    Blizzard a jejich lži. Od téhle firmy bych si už nikdy nic nepředobjednal. Čínsko Activision hnus.

    • Spades

      Blizzard nic neslibil. Je uplne normalni, ze s nejakou featurou jako vyvojar pocitas a kdyz se nekdo zepta, tak reknes ze ji planujes a pak se z nejakeho duvodu scrapne.

      V tomto pripade to jen nejaky vyvojar tweetnul.


      Tim teda nechci branit Blizzard, protoze to co udelali u Reforged bylo fakt lhani, kdyz na preorder strance byl trailer ze stareho buildu, ktery mel ty nove cutsceny a interface.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit