Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • unicz

    A NENAPLŇUJE spíše Blizzard ona očekávání, redakce? 😉

  • Jackoslav426

    Nesnáším, když se hra pustí v češtině. To je vždy první co přepínám. Ty překlady jsou kolikrát na hrozné úrovni. Originál je originál.

  • TheSuffering

    Ty se tu navážíš do lidí, kteří mají problém s angličtinou a přijde ti to normální, kritiku své češtiny ale nezkousneš.😂

  • WOW GO je tedy opusten a nebude? Skoda.

  • Meow

    Někdo se rád chlubí absencí vzdělání, takže proti gustu... :p

  • Anarcha

    Upřímně je mi úplně jedno, že to není správně spisovně 😎

  • TheSuffering

    On samozřejmě naráží na to tvé "by si se". A  ty jsi jen potvrdil to, co on už dávno ví.😂

  • Anarcha

    Já tam někde píši *by ses nauč se číst trole.

  • D IV mě překvapilo. Čekal jsem hnusný omalovánky a ono to vypadá fakt dobře! 

  • Meow

    Typu* by ses* 

    Lepší je neumět česky, viď? :-D

  • Inquisitor

    Promiň ale já hraju hry od Paradoxu v angličtině a dovolim si tvrdit, že je chápu.  Nakonec já přece nepsal nic o tom, jestli je někde čeština potřeba nebo ne. O tom to není. Každýho boj, jestli chce čekat rok na překlad. Třeba EU 4 myslim nemá překlad dodnes.


  • Blue.Shark

    Hm... počet hráčů v zemích je ale hlavní určující prvek pro lokalizaci. Řečnická: obětuješ milion pro tvorbu jazykové mutace do země, kde se ti to stěží zaplatí, nebo do země, kde si to na sebe 16× vydělá?

    Sice si nemůžeš vybrat, kde se narodíš, ale můžeš si vybrat, jestli se naučíš cizí jazyk.

  • Hry jsou zrovna médium, u kterých si slovní zásobu zlepšit formou zábavy. 

  • Copy + Paste a je Overwatch 2 ? Dali tam jen Coop Pve a  prej nový díl ?? .....

  • Tak alespoň to nevypadá jako korejská omalovánka (grafikou, stylem a hratelností)... ano, mluvím o D3... zklamání.

    Čtyřka vypadá dle traileru velmi k světu, snad tak dopadne celá hra.

  • Derp_1337

    ROFL


    To je jako nějakej špatnej vtip?? Sarkasmus???


    Pokud nedokážeš porozumět hrám jako Empire Total War (a CK či EU), tak v tom případě anglicky neumíš tak dobře, jak se domníváš. Dokonce bych řekl, že anglicky umíš jenom povrchně.

    A když už teda neumíš pořádně anglicky, tak prosím tě aspoň nenaznačuj, že ostatní lidé musí na tom být stejně špatně jako ty, a že si ty hry nedokážou užít v angličtině. Takový blábol. LOL

  • Saaaakra. Ok, dostali jste mě (B)lizardi. D3 mě neskutečně zklamalo, považuji ho za svou nejhorší koupi PC hry (včetně datadisku, který jsem možná ani nedohrál). Po shlédnutí videa vím, že ze mě zase vytáhnete prachy. :o)

  • u diablo 4 me celkem prekvapilo ze to vypadalo lip na tech streamech jak to streamoval treba kripparian nez na gameplay traileru ... jinak ta hra vyjde nejdriv tak za 2 roky a bude asi uplne jina krome grafiky

  • Více čínských peněz nacpat to PR kampaně a za rok po Honkongu nikdo ani nevzdychne. To už bude dávno anektovaný...

  • red.eagle.792197
    Su hry ktore ak su v angličtine nič z nich nemaš a ta čeština je tam fakt potrebna. skus si napr. zahratt v angličtine Empire total war a prečitat si tam encyklopediu o technickom alebo sociologickom vyzkume že kolko z toho budeš v angličtine chapat. Alebo strategie od paradoxu ktore ak človek hra v angličtine nie je to relax.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit