Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zlaty STALKER tam to tak nepodělali.A tak jsem se těšil na 3 díl.Myslel jsem že se ponaučí 2 dílu,byl to propadák!!!! *11*
  • Veď to vyzerá ako BULLETSTORM !!! No preboha......
  • Mě to přesně připadne jak tady píšete ostatní tohle nikam nevede ...prostě závod v tom jak zkurv*t další díl serie ....docela se bojim co ještě všechno ty vývojáři vymyslí ...prostě jenom zabíjet masakr howadiny tuny krve nic z toho a pointa nikde....
  • Tak to máme další hru, která padla za oběť širokým masám.
  • Ach jo,prvni dil se moc povedl.Melo to atmosferu,melo to dobrou AI,skvele prestrelky...pak prisla dvojka a jako by to byla jina hra a trojka ocovidne jde ve slepejich prave dvojky.
    Pro me fear skoncil s datadiskama jednicky
  • boze, chci no one lives forever 3! ...
    • Raději ne, první dva díly byly skvělé a tak si tu hru zapamatujme, třetí díl už by byl určitě multiplatformní a všichni víme, jak to většinou dopadá *3*
      • keny11
        Tohle nemá s konzolema nic společnýho.
      • Mass Effect atd. byly hrozné tragédie, že ano...
      • asi tak .. chce to aby se objevilo nove studio idealne zase nekde na ukrajine, plne ambici a nepoznacene zapadnimi tendencemi a prisli by s uplne novou znackou ..
      • Amen
  • Jako blazen do coopu to nejspis vyzkousim.
    Jinak trochu souhlasim s tim,ze Fear by mel byt vice o strachu a atmosfere, to zatim z ukazek az tak moc nevyplyva. No uvidime.
  • smejki
    Nevím proč, ale myslím na kopr...
  • Tak kdyby u toho nebylo napsaný že je to FEAR, tak bych to opravdu nepoznal.
  • Tupci fakt...
    "První díl byl temnej horor protkanej intenzivní akcí tak co uděláme s trojkou?"
    "OMG PŘIDÁME COOP A BODOVÁNÍ LOLOLOL..."

    Fakt... většinou se snažim nesoudit hru než vyjde, ale už jen ta prezentace, je na hru, která má slovo STRACH v názvu, hrozně patetická. Monolith to neměl nikomu předávat, to byla kravina...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit