Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja som prešiel ofico kampaň 30 hod a terazky som sa pustil do Codename Leonardo. DLC nemám kúpené, ale vôbec ma reklama naň neotravuje, je to na hlavnej obrazovke ikonka zo zámkom.
  • omg tomu se rika game immersion.. kdyby to raci reklo, ze s tim vrtulnikem nebo vozidlem neumi letat a proste nenastoupil.. ne oni tam daji v podstate reklamy.. jo to je ta hyperrealisticka hra na vojacky..
    • Ale tím bys nás nedonutil, aby jsme si to koupili :) Já si tu helinu nebo auto chci vyzkoušet, než si DLC koupím. A Arma není hyperrealistická, ale autentická, to je podstatný rozdíl.
      • Víš že v tom blogu psali o omezení pro hráče, kteří nemají koupené DLC?
        Píšou tam i, že budeš moct nastoupit jen jako pasažér, když to nevlastníš... super pro vyzkoušení, co?
        • Hmm, informační šum. to si ověřím.

          Edit: V Singlu to nebude přístupný, ale v Editoru si klidně obsah DLC můžeš vyskládat a zkoušet dle libosti. Takže jsem spokojený.
        • Na vyzkoušení bude zpřístupněná showcase.
  • "Kdo si balíček nekoupil, bude během hraní stále intenzivněji upozorňováni, že používá něco, za co jiní platili" - Banner ADs jako v Androidu ? Zvrhle účinné !
    Stejně nejlepší DLC Bohemka dělala v době původní Operace Flashpoint - vždy se záplatou kopa rozšíření a zdarma pro všechny !
    • ...
      • Resistance nebylo DLC dle dnešních zvyklostí ale plnohodnotný datadisk s vlastní kampaní ;)
        ARMA 3 vyšla jako ohlodaný engine , takže s přidáváním jednotek a misí se teprve tvořila samotná hratelnost (a důvod k zakoupení hry)
        • Na úrovni OA, jasně :) Ale princip je stejný, jiný je jen rozsah.

          Stále v A3 zbývá bootcamp a ZEUS - docela velká rozšíření zdarma. U OFP to bylo jen pár zbraní typu lovecká brokovnice, ne?
          • celoush
            nene, přidávali postupně i techniku jako například Apache, který v původní vydané verzi nebyl :)
  • V A 2 bylo DLC přístupné všem v nižším rozlišení - zdá se, že to moc nefungovalo. BIS se snaží najít jiný model, což je pochopitelné - potřebují rozložit příjmy v čase. Navrhované řešení je de fact zpřístupnit nové funkce všem (třeba letový model přenesený z TOKH), ale umožnit nový obsah (helikoptéry) použít jen lidem, kteří si koupili DLC (všichni mohou být pasažéry, jen vlastníci piloty). Dává to do velké míry smysl, a je to lepší než strategie BF / COD (nemáš - nehraješ), ale může se to BIS vrátit...
  • skor mi to pripada ze uz ani sama BI neveri ze by mala sancu DLCka nejak rozumne predat tak ich dava radsej zadarmo. Ostatne ani sa neni comu divit ked niesu schopny ani poriadne vydat funkcnu hru a opravit nefungujuce veci. Tazko by mohli konkurovat ich zbastlene DLCka za peniaze roznym free modom ktore este na rozdiel od nich aj opravju chyby samotnej BI.
    • ARMA 3 je dost možná nejodladěnější díl série. Problém byl se zpožděným vydáním kampaně, a na to je fér upozornit - já jsem si počkal, a nelitoval. Pro mě je to nejlepší díl série, a to jsem začínal na OFP. ARMA má rozsah, kterému nedokáže v tomhle žánru konkurovat žádná hra - a pak jsem schopný určité množství problémů tolerovat. Fanboy? Možná. Neznamená to, že bych neviděl problémy (AI vozidel, chjo...), ale chápu, že je daleko složitější odladit takovýhle kolos než koridorovou střílečku.
      • Ok to sa im upriet neda ze je Arma3 zatial najodladenejsia z celej serie, ale stale tam niesu vyriesene zasadne problemy a niektore veci sa tahju historicky este zo starsich verzii.
        Dalsia vec, BI vravi ze tento novy "model" predaju, ked sa ti autoamticky nainstaluje DLC (snad sa to bude dat aj zakazat) a bude v kuse na teba vyziapovat nejake drbnute okno s tym aby si si to kupil je fakt super ale fakt by ma zaujimalo ktory marketingovy mozog v BI napadlo robit do vojenskej simulacie DLC minkar ? A to ako cakaju ze si to hlavne ty hraci, co kupuju Armu koli zameraniu na aramdu, kupia ? Hlavne ak sa nebude dat nejak rozumne jednoducho taketo DLC vypnut alebo zakazt tak podla mna skor ludi naseru.
  • zdeeneek
    Solidni vykradacka z reklamy s Van Dammem na tahac od Volva - fuuuuj Bohemka *11*

    https://www.youtube.com/watch?v=M7FIvfx5J10
    • Ty jsi ale velkej ňouma... *1*
    • V tom právě spočíval ten aprílový vtip.
      • zdeeneek
        Jestli to ma byt vtipny, tak to teda nevim ... Aprilovy "vtipy" jdou celkove mimo moje chapani humoru. Ale jestli se u toho nekdo reze smichem, tak ok.
      • spatnej.... je to trapny
  • Podla mňa by mali byť všetky DLC zadarmo. Ak môžu vytvárať dodatočný obsah modderi bez nároku na honorár, prečo nie vývojári ktorí tak podporia ďalšie predaje svojho výtvoru a tým pádom sa im vynaložené náklady vrátia?
    • celoush
      Protože to děláme zadarmo, dobrovolně, ve svém volném čase...
    • presne hra na kterou dlouho vychazi DLC si udrzuje hrace a ty svym kamaradum pak rikaji ty to jeste nemas? si to kup ted vyslo to a to dlc, neni lepsi reklamy rozhodne lepsi nez cpat penize do reklamy je dat na DLC
      • Idea hezká, ale bohužel ti vývojáři potřebují platit nájem, jídlo, oblečení, atd. A u profeionálních modů chtějí hráči podporu a fungující servery. Nic není zadarmo. Pokud se DLC nebudou platit, nebudou je profesionálové dělat. Jednoduché.
        • Solidní by byla možnost dát amatérským moderům možnost vydělat si na stejném trhu jako jsou originální DLC od vlastních tvůrců . Hned by se vidělo o co lidé mají větší zájem a nestrádal by nikdo .
          • Zájem jde hodně vyčíst z modů, které běží na serverech. Teď má největší slovo Altis Life. Předtím to byl Wasteland. Prostě kdyby v Bohemce udělali Armu jako MMO jak tomu bude u DayZ, tak by jim lidi utrhli ruce :D Jde vidět, že lidi v Armě buď chtějí hrát coop (válčit) nebo přežívat. Vůbec se nehrají klasické režimy jako je DM, TDM atp.
  • myslím že to je dobrý nápad a pěkný krok k nám hráčům a taky dobrej v vtípek že to začalo zrovna s motokárama
  • Jaký smysl má hrát motokáry ve válečném simulátoru? A jaký má vůbec smysl hrát jakékoliv motokáry na počítači, když si to člověk může dopřát za pár stovek v reálu a navíc je to tak tisíckrát zábavnější než u PC... Bohemka si prostě žije ve vlastním světě, úplně ignorují to, co chce komunita, úplně ignorují, že jejich hry téměř nefungují a ještě ve volném čase dělají takové p*čoviny. Oni jsou fakt úplně mimo.
    • Kolik jsi v poslední ARMě strávil čas? Sleduješ fora? Vidíš, jakým způsobem komunikují s komunitou a reagují na ni? Mimo je spíše tenhle koment...
    • celoush
      Je to prostě bokovka... odreagovačka.... za adekvátní cenu. Chce to trochu nadhled.
    • :-*
  • conflig
    Takže jelikož stíhači v Armně nemají z čím létat, tak teď alespoň můžou stíhat pozemně. Takový stíhač v motokáře.. no já bych se radši vzdal
    • Ve hře jsou zatím 3 oficiální stíhačky.
      • bůhví kolik lidí mají na modelování vojenské techniky. Arma není jen o vozidlech, podle mě tam chybí dost běžných věcí se kterými by si mohla komunita vyhrát. Mě osobně tam letadla nijak nechybí.
        • Mně osobně také nechybí, ale pro ty co chtějí tam prostě tři kusy jsou. Jen opravuju nepravy v diskuzi.
          • mnoho ďalších je v addonoch...o nich arma vždy bola a bude....a vdaka nim nikdy neumrie
            • Dnes se addony už nazývají DLC a za ty chtějí platit .... s rozumnými částkami by to mohlo i fungovat
    • Lietať je s čím....momentálne okolo 10 rôznych stíhačiek. Treba len vedieť kde hľadať *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit