Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vypadá to zajímavě rozhodně. Nicméně mi hrozně vadí animace postav!!!!
  • Prvni NSko mi přišlo vždycky dost nevyrovnaný..a v 90% her vyhravali alieni. Šlo to za ně docela snadno..za mariňáky se člověk moh uhnat a často to stejně nemělo význam. Vyhrávali jen ve chvíly kdy se sešel sehranej tým..což se nedělo.
  • Je to pecka i v rozpracovanem stadiu jak pisou?
  • MagicWalker
    Doporučuji!

    NS2 hraju už skoro 2 roky a je to jen a jen lepší :)
  • Od dob AvP2 se skvelou moznosti zacinat jako facehugger, jsem si zaden poradny MP s vetrelci nezahral.
    NS2 vypada trosku jako "rip off" alienu,ale pokud to bude skvele hratelne,tak proc ne?

    Aspon budou mit Vetrelci od Gearboxu nejakou konkurenci a to je jedine dobre.
  • Jedna z nejlepších modifikací na HL. Ach ty vzpomínky z dávných LANek. Atmosféra, která by se dala krájet. Pokud jsem měl kdy u online hraní strach, tak to bylo u AVP1 a zde zmíněného NS.
    • Pro mě zůstává AvP 1 jedna z nejvíce strašidelných her, co sem kdy hrál. Jen minimum současných her se jí můžou rovnat - třeba naháněčky s příšerou v Amnesii. Prostě to bylo bravurně nastavené.
      • No pokud jsi hrál AvP1 nějak v době vydání, tak se taky musí počítat s tím, že ti bylo o dost míň let a v mladým věku se člověk ponoří a "bojí" daleko snadněji. A pak si to už sebou nese, jak to tenkrát bylo strašně strašidelný.
  • fakt šílenci dělat vlastní engine
  • No to vám to trvalo než jste konečně NS2 zaregistrovali :-D
  • Tak to vypadá jako docela slušná MP řezanice! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit