Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doporučuju všem lidem stránky www.vesmirni-lide.cz jsou tam velmi důležité a pravdivé informace o tom, jak to s námi tady na planetě Zemi ve skutečnosti je a není to žádné scifi. Záleží na vás lidech, co si zvolíte.
  • Čo sa mi ale rozhodne nepáči, sú zoskoky/dopady z veľkej výšky. Viem, že nejakú reálnu fyziku alebo logiku v tom celkovo ťažko hľadať, ale ten dopad mecha na zem mohli spraviť trochu "masívnejší." Predsalen keď padne 60 ton z 10 metrovej výšky na zem, musí to už spraviť riadny bordel.
  • Soudil dle "pouhého" videa hru... Mimoto samotná mapa River City obsahuje spoustu bugů a nedodělku (což ale nemění nic na tom že se stala mou oblíbenou).
    btw: Havran se blíží...
  • Skoda ze to nenahovoril Ron Perlman, to by bolo mega.
  • Je to jako když běhá ještěrka a ne, že tam jde XY-tunový kolos. Tohle je první video z MWO, které mě varovalo, že to nemusí být až tak promakané. Asi zvážím MW Living Legends
    • v MWLL máš ten pocit váhy a veľkosti ešte menší. Už samotné animácie pohybu sú dosť biedne. Ale pre fanúšika MW je to fajn hra...aj keď po chvíli nuda
    • A v porovnámí s MWLL...buď v klidu. V MWO nejsou letadla a tanky, ale jinak... :) Stejná sranda.
    • Video jsem neviděl, ale s nasypaným Vulturem/Commandem tam opravdu budeš běhat jako "ještěrka", ale u Light mechů to končí. Pak už se vesměs "vlečeš" (kolem 60Km/h). Jenže o tom ty lechký roboti jsou.
  • pekne kde to muzu stahnout?
    • Přihlásit se do bety a doufat že tě vyberou. Projdeš asi 5ti denním schvalovacím procesem a pak můžeš začít hrát.
    • na internetu?
      • co to jsou internety ?
  • yuri.sidius
    No vypadá to hezky, ale počkám si dokud nepřidají i clan mechy, inner sphere technika mě moc nebere, dokud nesedím v mad cat mkII nebo daishi necítím se jako mechwarrior *5*
    • Ó áno, Daishi..... v MWLL ho už majú *13*
    • Ghost47
      Datum v MWO je to naše o 1037 let posunuté, takže o klanech zatím nikdo neví (a kdo se o nich dozvěděl, vypařil se dřív než stihnul odvysílat mayday *4*) Pokud budou všechno stíhat, tak se máme příští rok v březnu na co těšit...
    • Me staci Vulture, at zije MW Vengance intro :]
  • fallout
    Osobně se těším více na Hawken... vypadá mnohem lépe, tohle mi přijde takové nijaké.
    • Jojo. HAWKEN je jenom další kosička (akorát s robotama), tohle je těžce týmová hra.
    • Co je nijakého na ostré týmové akci? Navíc takové, kde každá složka (light - scout, medium - support, heavy - attack) pracuje společně na tom, aby tým jako celek vyhrál, což navíc přinese "rpg" složky peněz a expů, za které si můžeš vylepšit vlastní boty nebo koupit nové.
      Ano, zní to jako world of tanks, ale proboha, když to může fungovat tam, tak tady to MUSÍ být bomba.
  • Chyba mi tam ten pocit velkosti, pomohlo by tomu viac detailov v terene.
    • Mno, jsou tam auta, světla na křižovatkách který jsou ti u středního mechu pod bradu. Jenom lehký roboti se schovají za menší budovy. Ty menší budovy mají asi 6 podlaží. Tyhle věci opravdu není čas sledovat. Ale nijak mě nebylo do očí, že bych byl nějak malý, nebo velký a to jsem znalec Battletechu. Jen tak mimochodem. Oni ty roboti zase tak velký nejsou. Atlas bude velikosti 7 podlažního paneláku (můj odhad).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit