Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, jak to že se žádný z fanoušků Star Wars neozval, ale ve videu není planeta Tatooine, ale planeta Jakku . Scéna s padajícím imperiálním křižníkem je pojítkem s filmovým Star Wars, kde v traileru vidíme trosky křižníku.
  • pb_historic
    Supr zvuky
    • DICE je svým audio oddělením již proslulé.
  • Nebudeme si nic namlouvat, vypadá to parádně. Ale skutečnost bude trochu víc prozaičtější co do hratelnosti. Doufám, že tam alespoň budu moct pobíhat s kvérem :)
  • Atmosféru to má opravdu skvělou ale bohužel na mě z toho až moc dýchá přeskinovaný BF4. Celý ten "gameplay" smrdí nacvičeností aby to vypadalo cool. Podle mě bylo zahození provázanosti pozemních a vesmírných bitev krok hodně špatným směrem. S přecpaností se bojím aby třeba stíhačky měli vůbec prostor kde létat. Takhle to prostě působí..nevím tuctově? Vzhled, zvuky všechno je super ale nějak zatím nevidím tu super mega giga věc kvůli které bych to měl hrát.
    • Propojeni vesmirnych a pozemnich bitev cekam v DLC
  • Vizuály, zvuky - nemám co vytknout. Ale od DICE už nic nekoupím, ani nic, co smrdí Battlefield sérií (a to jsem ji miloval)
  • Koukám že Michail Kalašnikov má svého zástupce i ve Star Wars. Čím to jen bude že zbraně v RPG ME3 vypadají zajímavěji než tady?! *6*
    • Mají tam stejné zbraně, jaké George Lucas použil ve filmu.
      Ten "Kalach" o kterým mluvíš (co je ve skutečnosti Stg-44 nikoliv AK) je A295.
      George Lucas použil pro film upravené zbraně z druhé světové války. Mimo tento příklad i C96 pro Hana Sola, Sterling pro Stormtroopery, MG34 atp.
      • Díky za objasnění, opět sem o něco moudřejší. Nic to nemění na faktu že mě ty kvéry nezaujali. Tohle vážně bude jen pro příznivce značky?! Starý dobrý, občas i fungující BF to jistí.*6*
        • JohnyTheZik
          Kdo by to byl jen cekal, ze zbrane ve Star Wars hre budou vytvoreny podle Star Wars filmu?
          • tak podle mijuniora by bylo asi logičtější dát do SW zbraně z pána prstenů :D
  • kubi-wan
    Tak jako pěkně to vypadá... třeba ozvučení maj fakt zvládlý na jedničku...
    Ale jak tam neni kampaň, tak to pro mě ztrácí jakoukoliv atraktivitu, co se týče samotný hratelnosti.
  • A kde jsou ty bombastické záběry?
  • Vypada to pekne, ale rad bych upozornil, ze pozlatko v tomto pripade pouze zakryva tragicky vnitrek.

    Uz ted jsou potvrzene nasledujici - nepochopitelne a stupidni - veci: omezeni na 20v20, mene lokaci/map/planet nez v puvodni hre, zadne vesmirne boje, AT-AT jako "on rail" arkadovka a ne vozidlo.

    Neverim tomu. Jasne, chvilku to bude "wow!" a zazitek, ale pak se to odkope jako klasicky soucasny titul - osekany o milion veci, jen aby se vydojilo dlc a poradny zazitek z toho clovek nemel.
    • Kozy
      Takže oni udělají hru, která nekopíruje do písmene 10 let starou hru a hned má tragický vnitřek a je stupidní, ok.
      • XorxoxTalarius
        Spis "oni udelali hru ktera obsahuje daleko mene nez jeji deset let stary bratricek, proto je tragicka"
        • Kozy
          Pořád se nadává na remaky a remastery,novej Battlefront jde vlastní cestou a zase je to špatně. Nevypadá to jako přeskinovanej Battlefield, čehož jsem se bál ale jako originální hra.
          • Jestli AT-AT nebude jako vozidlo tak to opravdu povazuju za zasadni chybu. S poctem hracu problem nemam ale tohle je podle me fakt krok spatnym smerem.
            • V tomhle si fakt stojim za tim ze bych radsi nelorove vybalancovaneho AT-AT nez tohle protoze tahle cesta se mi zda proste takova lina...
            • No zrovna to AT-AT je ze zaberu beztak OP, navic aby to zabral nekdo kdo se bude schovavat na konci mapy a ostrelovat odtud. O dost vedsi problem je maly pocet lidi, 20v20 je tragicky malo.

              Na druhou stranu, pockam si na vydani pak uz bude celkem jasne jake to vlastne je.
  • Vypadá to fajn, sestříhaný to je krásně:) Podle udělaný i dost na oko, ale to je snad každýmu jasný:) Akorát co mě štve je design zbraní. Ta první zbraň opravdu vypadá jak AK47 a ta zbraň než se objeví Darth Vader vypadá jak MG42.
    • Nejaky ten lejzromet z puvodni trilogie je skutecne predelana MG42. Jako regulerne, ze oddeleni rekvizit vzalo stary kulomet a udelalo z nej scifi zbran. Jestli pamet slouzi, tak to plati minimalne jeste pro nejaky dalsi blaster - to je pak predelany samopal Sterling.
      • Tak v tom případě mlčím:)
      • Aha, tak tech kveru je dokonce vic!

        http://www.imfdb.org/wiki/Star_Wars

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit