Přejít na výpis diskuzí

Bombastický trailer představuje datadisk Battle for Azeroth pro World of WarCraft

4.11.2017 13:12
Aleš Smutný 77 příspěvků

For the Horde! For the Alliance! Lepší už to být nemůže. Blizzard představil nejnovější datadisk pro World of WarCraft, který nese název Battle for Azeroth. Už jen ten název zní v uších jako něco velkolepého a možná i konečného. Ale pak si k tomu pustíte i trailer, který oznámení doprovází a začnete...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím říct, že letošní Blizzcon mě opravdu zklamal... Žádné nové info o D3/D4, Warcraft.

Starcraft bude Free 2 play? Ok proč ne, ale jako odměnu, za to, že mám SC+oba datadisky by mohli dát jako dárek aspoň možnost odemknout si zdarma jednoho generála do Co-op misí...

Njn jde vidět, že hlavní zdroj příjmů už nejsou prodeje her, ale mikro-transakce ve hrách... *13*
  • Takže Alianci teď vládne Brad Pitt? Není divu, že má Horda problém :D
  • Todle DLC by mohlo být prolog k Warcraftu 4 ne? Co se pochlapit Blizzarde a ukončit to rejžování prachů z WoWka?
    • Jistě zruší svůj hlavní příjem, pro tvé přání, ještě k tomu blizzard :-)))
  • Vemte někdo nůžky a zastřihněte to dlouhé obočí *15*
  • Nic moc... nechápu, proč jednotky aliance vypadají jak ze StarCraftu. Je to jedna velká slátanina.
  • Druhý nejhorší wow trailer těsně po pandě.
    • Neboj, jednou do nej mozna dorostes.
      • Upřímně, taky se mi moc nelíbí. Mě se nejvíc líbily trailery vanilly, tbc a cata. Hlavně třeba TBC trailer sám o sobě má skoro moc navnadit člověka aby se k tomu vrátil ... tenhle, legion a pandy se mi třeba nelíbily skoro vůbec ...
  • Khanemis
    Achjo, po téhlé povedené animačce mě o to více mrzí, že Blizzard pořád ne a ne udělat WarCraft 4...protože tohle byla čirá nostalgie, včetně té hudby ze trojky. Nicméně pěkné, pěkné...
  • Rejsek
    Kéž by udělali nějaké rozmáchlé příběhové SP RPG ze světa Warcraftu. Filmečky jsou boží a Blizz v nich nemá moc konkurenci, ale k čemu to, když ve hře je to jen stupidní grind. A to říkám jako hráč, který má mmorpg v oblibě.
  • Hlavně už žádné classhally a garrisony, tématicky to nejde vybrat jednotně a z hlediska RP to vždy pro některé rasy působí až komicky. Hraju za Undead huntera a classhall mám v elfském domečku v hezkém lesíku :facepalm:!
    • System pryc nedaj, neb je to pro mnoho lidi zpusob jak si vydelavat na tokeny.
    • už samotnej undead hunter je facepalm z hlediska RP, takže tvoje chyba
      • Undead hunter má v lore již své místo díky postavě: Nathanos Blightcaller *3*
        • Blightcaller... to zní jak z nějakýho generátoru fantasy jmen.
  • Na dnešní dobu je ta hra už fakt stará a satanžel ve všem zaostává graficky, fyzikou, efektama, soubojákem....do Liche to ještě byla celkem paráda, ale doba se posunula a tahle hra nic moc nepřinesla. Velká škoda třeba se jednou dočkáme W4.
    • Nezaostava nic. Drzi si to svuj styl s plnym vyuzitim modernich technik.
      • Kompost
        ty uz tu okenu nepi, mozno ti potom nebude pripadat ze 13 rokov stara hra ma "plne vyuzitie modernych technik". na tej hre je letitost citit jak z 80 rocnej cat lady.
      • Moderních technik :D to je dobrej vtípek. Netvrdim, že v tý hře nejsou možnosti a neni to uplná nuda, jen prostě konstatuju její stav pro člověka, který ji hrál od vanily. Ta hra recykluje sama sebe a to, že občas implemetujou nějakej novej herní mechanismus nebo pozmění zony, to opravdu nezachrání, ale nic proti tobě, když tě to baví jedině dobře. Škoda jen, že to baví třeba ještě dalších 6 mega hráčů, kdyby ne, vývojáři by se museli opravdu zamyslet a skutečně by museli využít moderních technik....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit