Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xMort
    Mám předobjednáno a tohle bude příjemný bonus. Už aby to vyšlo.
  • Black_Hand
    zacinam videt, a hlavne slyset co na tom tiscali tak vidi, todle by opravdu mohlo byt prekvapeni (aspon pro me).
  • K těm příspěvkům o tom, proč to nevyjde na PC( alespon zatím). Prostě to není rentabilní. Poslední aféra s Crysis 2 je toho důkazem. V případě, že hra na konzolích bude míst úspěch a zaplatí se vývoj, následně se bude uvažovat o portu na PC. Já být v kůži vývojáře, tak o PC platformě uvěžuji jako poslední. To ovšem neplatí u MMO nebo jiných multiplayerově orientovaných her.
    • Bohužel či bohudík, není jen černobílý pohled na věc, jak jsi ho tady uvedl ty...
      • Co je na tom černobílého? Zkus se vžít do role vývojáře. Budeš vyvíjet hru primárně a pouze na platformu, na kterou je vývoj nejen nákladnější, díky optimalizaci pro nepřeberné množství HW konfigurací a kde stahování a pálení nelegálních verzí jen kvete, nebo vytvoříš hru pro jeden jedinný kus HW, kde je provozování nelegálních kopií buď nemožné, nebo je teprve v plenkách? Odpověz si sám. Jako zarytý PCčkách prostě chápu studia, která se z PC only přeorientovala na multiplatformy. Bohužel pak to dopadá tak jako třeba s Crysis 2, který je v základu Dx9 only:-(
        • Já moc dobře chápu, cos tím chtěl říct. Ale jedná se mi o to, že každá věc má jistě řešení. Proč vývojáři dělají některé hry primárně na konzole, to je pro mě věc nejasná, a to i přes důvody, které jsi uvedl. Možná se jim prostě jen nechce investovat čas a peníze navíc, protože samotný vývoj na PSko či jinou platformu zabere spoustu času, a pokud má být hra opravdu vyladěná, kvalitní a studio má omezený počet vývojářů i čas, pak prostě zde nemusí být prostor a možnosti pro to, aby se hra zároveň vyvýjela i pro PC. Ale nevěřím prostě tomu, že hry na PC jsou prodělečnou záležitostí. Důvody pro to jsou. Hry na PC stále vychází a velmi dobře se prodávají, prodej dokonce u některých her překonává veškerá očekávání. Ať už se to komukoliv líbí, anebo ne, potenciál her na PC je největší ze všech zúčastněných. Pokud PC vyladíš a dáš do něj např. 2 nebo 3 grafiky špičkové úrovně, žádný PlayStation ani Xbox se mu zkrátka výkonem nikdy nevyrovná. Jen bych pro jasnost uvedl, že nejsem žádným odpůrcem PS či jakékoliv jiné platformy, byť mám doma pouze PC. Ale jistě, o výkonu to právě jen není. Je potřeba vychytat ještě pár věcí, o kterých ses taky zmínil. V něčem bohužel chybí víc chuti a snahy, tak to vidím já.
      • Paulcz
        přesně tak.. smutné, když se opakovaná lež stává "pravdou"
  • No to je ale diskuze jediné co se tu řeší je proč to neni na PC. No jo jakmile je nějaká hra jen na konzoli hned se tu naříká proč to neni taky na PC ale jakmile se má nějaká hra přesunout z PC i na konzole to se tu hned plive jak moc je to špatný.
  • Srovnávat tak důležitý faktor jako řízení s věcí kterou nakonec i vyřešili autoaimem ale tak i tak to byla u mě nejméně využitá věc.. No znáš to, když chceš psa bít, hůl si vždy najdeš.

    jinak než se do mě opřete, s tim že fps na ovladači hrát nejde http://www.youtube.com/watch?v=zgDnMJQ7FRo&feature;=player_embedded
    Děkuju
    • Erien
      Já nikde nepsal, že fps se nedají kvalitně hrát na konzolích. Ale fps byly vždy primárně na pc to nevymluvíš. Dnes se to dělá na konzole jen proto, že to sype peníze mít větší zisky dělají to i na pc o ničem jiném to není jen o penězích
      • A ty kdyby jsi byl v teamu který vytváří hru třeba 5 let nechtěl by jsi z toho vyrejžovat co nejvíc ? Já myslím že samozřejmě ano a to všemi možnými cestami. A věř že by ta jedna cesta vedla právě na konzole .. vždyť je to přece už životem daný nevím proč se to tu omýlá pořád dokola a dokola a dokola jakoby jste tím něco změnily. Vemte prostě ten fakt že to tak je či není. Chceš si to zahrát ? Kup konzoli .. nelíbí se ti to ? nekupuj .. jednoduchý jak facka. Za komančů tu nebyl ke koupi ani C64 to jsme si museli zajet pro součástky do Němec a sestavit si to tady .. teď když máte tuny možností tak brečíte že ty možnosti vůbec jsou k dispozici. Fakt tyhle názory už nechápu.
  • U téhle hry mě moc mrzí absence na PC . Konzole nemam rád a urcite si ji kuli tomu ,ze se mi libi jedna hra nebudu kupovat :D
  • Osobně nechápu tyhle exkluzivní tituly na jednu platformu, co vede vývojáře k tomu, že se dobrovolně připraví o desítky miliónů dolarů, jak jim to Sony a Mrkvosoft kompenzuje? Kvalitní a originání hry jako RDR, LA Noir nebo Heavy Rain by i na PC měly určitě milónové prodeje, tak kde je problém??
    • To samý jsi říkal i před 10ti lety? Kdy hry na více platforem byly jen občas.
  • Tohle a Red Dead Redemption jsou důvody proč jsem si minulý týden koupil xbox. V RDR jsem skoro na konci a musim říct že to stálo za to.
    • xMort
      Konečně jeden rozumný člověk, co jen nebrečí :)
    • Abych byl upřímný, taky o tom docela uvažuju, ačkoliv už skoro vůbec hrám neholduju.
    • fallout
      ty zrádče PCčkářu... :DDD
      • Povstaňme a založme odboj...! :D
        • fallout
          :-DD
  • fallout
    to elypsa: Sorry, ale na akce ti každý háže bobek... všichni čekají na datum vydání a pak hru hned chtějí... nikoho nezajímá, že bude za pár měsíců levná, nebo v akci... a říkám, že kdyby byla levná hned spoustu lidí by neváhalo a koupilo... já se mladým hráčům taky nedivím, osobně kupuju origo jenom moje nej tituly a to jsem zaměstnaný, takže to že mladí nekoupí za ty prachy nic opravdu chápu... ty ceny v ČR to je tragedie...
    • Erien
      Asi tak akce jsou jen nárazové vlny. Opravdu doporučuji srovnat ceny ČR vs GB. Dejte si do google "thehut" a udělejte si obrázek sami nemluvě o vysokohorské přirážce v podobě poštovného. Mimochodem nehraješ Battlefield BC 2 přes net? :D
  • Nevite , jestli bude hra obsahovat ceske titulky ?
    • Erien
      Když jsem se dívál na Xzone tak nic takového jsem neviděl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit