Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobně si myslím že celkově ještě bylo brzo na ps 4 většinu her by ještě utáhla 3 plus to co ted vychází na ps 4 jsou jen naleštěné hry z ps 3(tzv porty) par dobrých her vyšlo to bych je spočítal na prstech zbytek jen porty nebo průměrné hry které měli být na ps3 tak se asi má celková situace z hrama na ps 4 ..... (mám ps3 a sem rád a zatím nehodlám investovat do ps 4 a ani jiného nextgenu dokud to nebude za něco stát..)
    • Souhlasím s tebou, měl jsem to tak stejně až do minulého měsíce. Pak jsem ale už vyčerpal všechny hry na Ps3 co jsem chtěl a sáhl jsem po čtyřce. Jinak si myslím že člověk co má 3ku chvíli nebo vůbec je blbost aby si kupoval 4ku. *3*
  • ..bolo by od nich pekne, keby uz konecne dokocili ten HOMEWORLD remastered, mi to pride, ze to pre nich nema ziadnu prioritu
  • chudáci cecíky ... ti musejí být z toho dojení už úplně necitlivý *1*
  • MrSanta
    Chjo, já doufal v jednotku.
  • MARTASLJ19
    A čo tak konečne nejakú novú IP???? Alebo pokračovať v Brothers in Arms? Dodnes je nakonci trojky "To Be Continued".....
    • Bože... Že jsi mi zrovna připomněl BiA. Nevím, jak dlouho vydržím ještě čekat na Bastogne. Sakra snad žádná jiná hra ze druhé světové války mě nikdy tak víc nebavila než právě Brothers in Arms a už téměř po 7 letech nemáme žádné info o dalším skutečném pokračování.
      • Jack1947
        To zatím bohužel nehrozí... *9*
  • flash789
    jasne..a co takhle Borderlands 3..aha..moc práce..tak sorry:)
    • Moc prace, bude trvat nekolik let, tak proc mezi tim hracum neposkytnout port na novou platformu?
    • Co takhle se na Borderlands vysrat a vymyslet něco originálního?
    • proc jako, aby zdimali znacku a udelali 20 dilu? Nevim kde beres za automaticke delat dalsi dily
      • flash789
        pravda, ono je snazsi zdimat to co uz udelali:)
    • prudislav
      no Pre-Sequel má na strosti uplně jiný studio aka 2K Australia
      a Gearbox toho taky nemá málo : Homeworld 1+2 remake + Shipbreakers , Battleborn, Furious 4 a mam dojem že i skutečný BiA je v plánu
      • no teď aby alespoň jedna z těch her stála za to, když už toho mají tolik rozpracovanýho
    • Zabil :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit