Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc sa tesim. Jednotku som hral s kamosom. Ked sme ju dohrali sli sme hned este raz od zaciatku. A potom DLCcka. Co je naozaj nevydane vzhladom na to ze ja vacsinou potrebujem niekolkorocny odstup aby som si hru znova uzil a kamos nema nikdy cas hrat sa.

    Predobjednavam
  • Me fascinuji ty souhlasne nazory s postupem tvurcu, kteri vydavaji DLC jeste pred vydanim hry. V dnesni dobe, kdy hra potrebuje tak 4-5 patchu, aby byla vubec hratelna, mi tvrzeni o dodelani hry prijdou scestna. Navic si vsimnete, ze casto vedlejsi mise, ktere se netykaji hlavni dejove linky, jsou odflaknute nebo chybi. A pak sup, prijde DLC, ktere chybeji cast hry doplni. Kde jsou doby BG2, kdy i 40% map nebylo nutne navstivit pro dohrani hry.
    • Neříkám, že nesouhlasim s tvym názorem, ale to co popisuješ, není případ Borderlands.
  • RazorProduction
    usa tesim jak Lukaš spravy videorecenziu *3* http://www.youtube.com/watch?v=p5wzkqEFpTs jednotka mu sla :D
  • Mam rad cernej humor, ale DLC jeste nevydany hry k nemu rozhodne nepatri
    • Veskoslav
      Tak DLC k Borderlands stály všechny cca 9 Euro, což za dalších 20 hodin hrání není vůbec drahé.
      • Jenze neverim, ze prvni dlc bude jako: První Borderlands měla dobré a velké DLC přídavky
  • Menorri
    Bože co je to sakra za dobu úpadku ?.....HRA JE HOTOVÁ.....dejme tomu že do kvalitního konce....a ještě než se vůbec začne prodávat tak spolu se hrou se bude prodávat další trapné DLC za 200 korun společně se hrou za 1000?....nechápu...UŽ VIDÍM ty dokonalé akce na STEAMu.....
    • Nevím, kdo to vymyslel, ale za nic nedělání nechtěji zaměstnavatele moc platit, VÍM, sakra, je to k nevíře. Takže po dokončení hry musí na něčem pracovat, jinak by bylo zbytečný je platit. *15*
    • ucho
      takže podle tebe je lepší, že když mají hru hotovou, aby se na ni vykašlali a nedělali další obsah a věnovali se jiné hře. dali si od téhle rok pauzu a přídavek udělali až potom? pro firmu je prostě lepší zaměstnance využít. uvědom si, že při finalizaci hry spousta lidí v týmu není tolik potřebná a tedy dostávají další úkoly... a kdyby se mělo čekat, až dokončí všechny plánované přídavky, tak je to nekonečný vývoj... samozřejmě nakupuj za cenu, za jakou uznáš za vhodné, jen je trochu zvláštní nadávat na něco, u čeho se očividně plánuješ bavit... ale to je dnes asi normální.
    • Nechces DLC, nekupuj, kto ta nuti? Mne niektore hry za to stoja, ine nie, ale nemam potrebu vyplakavat v diskusiach o konci sveta.
      • Menorri
        Další kdo nechápe k čemu slouží diskuze.....JE TO OD TOHO ABY SE DISKUTOVALO k dalšímu z témat *8* *8* ....nejde mi o peníze ani o konec Světa - *1* jde mi o princip a podstatu vydání DLC společně se hrou (viz. vysvětlení rancor1223)
        • ucho
          no a ty zase nechápeš proces vývoje hry :) jinak bys nezačínal tuhle debatu...
          • Menorri
            Opravdu nechápeme..... *1* silně pochybuju že se po dokončení hry budou kopat do prdele.....dle mého názoru dnešní dokončení hry znamená pouze čekání na to až se vydá a čeká se na ubrečené hráče, kteří tam blezkurychle najdou chyby, bugy, zátěž serverů a nedostatky hry, které pak honem honem autoři dolazují.....DLC obsahem si akorát tak přitíží......kdysi dávno v jedné předaleké galaxii se vydala kvalitní hra, která byla opravdu hotová a dala se hrát....dnes se vydá hra a doufá se, že se nenajde ani moc chyb....místo DLC by tedy mohli hru opravdu dodělat....
            • Ta tvoje malá firma teď má opravdu rozdělané 4 hry, takže tvůj argument jde kapánek mimo. A opravdu nevím, co si představuješ, že bude ten tým ten měsíc dva, co cca trvá certifikace na konzole a lisování na PC dělat. Můžou dál platit testery, aby odladili hru a vydali "day one" patch, což samozřejmě zase vyústí v prskání hráčů, že musí ještě něco stahovat a nedá se říct, že by tohle bylo zrova ekonomické. Nebo můžou začít dělat na dalším obsahu do hry, který by minimálně v případě první dílu dohromady vydal na slušný datadisk. Ale to přece ty taky nechceš, že ne? Nebo snad ano?
            • Co je tu na diskutovanie, ked je podla teba DLC pic*vina a svoj nazor nezmenis?
            • Menorri
              Promiň že jsme odběhli od tématu...."Takže ty jsi dělal 2 roky v Gearboxu jo?"....To musela bejt docela velká zkušenost *4* ....nemyslím si že tak malá firma jako Gearbox má tolik lidí aby tvořili samostatné týmy pro vývoj 3-4 her....nicméně to tak může být u ostatních větších firem ale stále to neřeší to, že já chci kvalitní hry a oni pouze dojnou krávu na peníze.....
            • ucho
              Menorri: tu hru dělá nějaký tým. na jiné hře pak dělá zase jiný tým. většinou se nepraktikuje to, že se vezme člověk z jednoho týmu a přesune se do týmu jiného, tedy na úplně jiný projekt, když například poslední dva roky trávil u tohoto. to není efektivní. efektivnější je tým nechat týmem, protože jsou lidé už sehraní... pokud dělají hru, u které ví, že jí budou dělat další přídavky, smiř se s tím, že je výhodnější, aby hned na těch přídavcích začali dělat. pro hráče, které ta hra baví, je to jen přínos, protože je to pro ně další obsah, který jim prodlouží čas strávený u té hry. a pokud je to plnohodnotný přídavek, tak na něm nic špatného není. nikdo tě ho nenutí kupovat hned, pokud ti je líto peněz. můžeš si ho koupit, až bude za hubičku nebo si klidně počkat nějaký ten rok, až se vydá edice se všemi DLC... volba je jen na tobě.
            • Menorri
              Chápu že něco dělat musejí ...stejně jako v kterékoliv jiné práci ...jen nechápu proč pracovat na takových p*čovinách jako DLC....nemyslím si že Gearbox má pouze jeden titul na stole....pokud si tedy opravdu myslí že je hra hotova...mají mnoho další jiné práce...takže zaměstnanci o které se stále opíráš opravdu nudou netrpí....
            • ucho
              no jo, před deseti lety byla i tráva zelenější a obloha modřejší a existovaly hry bez bugů. takový fallout 2 ani daggerfall nikdy nespadnul a žádná hra v minulosti neměla nějakou chybu v designu nebo skriptu... :) a patche se vlastně nikdy dělat nemusely :)

              proč ignoruješ skutečnost, že lidi jsou placeni měsíční mzdou a aby se to vyplatilo, musí něco dělat? myslíš, že na tvorbu patchů a dolazování jsou potřeba všichni lidé z týmu? tohle není firma o dvou zaměstnancích, kteří čekají, jak na tom budou prodeje a ohlasy. tohle už je trochu drahý moloch, který stojí milióny měsíčně a prostoje se rozhodně nevyplatí...
        • Thorleif_cz
          Hra je hotová, čeká už jen na vydání. Co májí teda chlapíci z vývoje dělat, čekat a kousat si nehty, dokud neuplyne dost doby od vydání, aby se Menorriové nezlobili? Pokud se nebude jednat o "odemykací" dlcčko, tak bych žádnej problém neviděl.

          Ani principielně na tom nic špatnýho nevidím...
    • rancor1223
      To DLC dostanou všichni (téměř všichni), kdo si hru předobjednají zadarmo. Je to standartní ochrana proti bazarovému prodeji. A zvlášť u Borderlands to vůbec nevadí, protože tam ty DLC mají alespoň nějakou cenu a za těch pár dolarů rozhodně stojí.
      • Menorri
        Výhodná koupě.....už jsme u toho *1* *1* *1* *1*
    • Menorri
      Koukám že lidé rádi platí za stejnou práci dvakrát!
      • CRYPT
        souhlasim, nechapu dementy co tady jeste DLC obhajuji!!!!. Kdysi se tem vasim sracskym DLC rikalo DATADISK a byl to plnohodnotny obsah za rozumnou cenu, kdezto dnes se vydava obsah vicemene odstrihnuty (predpokladam, kdyz uz po "dokonceni" hry pracuji na dalsim obsahu) je to zlodejina!!! V zivote jsem si k zadne z mych originalek nekoupil zlo jmenem DLC! Nenazrance podporovat nebudu
        • ucho
          titulovat zde ostatní s jiným názorem "dementi" z tebe dělá strašnýho internetovýho siláka a řádně jsi to rozsekl. pěkně to podložilo tvé argumenty :)
          nevím, zda jsi hrál předchozí Borderlands a tamní DLCčka, ale každé ti nabídlo klidně 5 hodin zábavy navíc... (na jedno projití). a pokud tě zajímá, proč už se dnes tolik nedělají datadisky, tak stačí trochu přemýšlet. v dnešní době je internet prakticky všude a vše se přes internet distribuuje. proto jsou tvůrci schopní dodat další obsah k hráčům poměrně jednoduše a rychle (a hlavně levně). u datadisků si museli sakra dobře spočítat, jestli se jim to vyplatí...
          pokud je DLC pouze odemykací, je to samozřejmě zlo. pokud je DLC pouze přídavkem nějaké zbraně nebo oblečení, je to zbytečnost. jen je zvláštní, že se zde zrovna dočkají kritiky DLC od Gearboxu, kdy měli DLC u Borderlands jedničky parádní, stejně jako DLC u Duke Nukem Forever je lépe hodnoceno než samotná hra...
        • rancor1223
          A co mají podle tebe dělat? Dokončili hru a čekají až se Sony/MS uráčí ji certifikovat na konzole. Mají sedět v kanclu a kopat se do zadku? Nebo raději rozpracovat rovnou další díl?
          Dokud ty DLC mají svou kvalitu (a to v případě Gearboxu mají) rozhodně to není na škodu.
  • walltar
    Jednička byla jedna z mála her kde sem fakt nebyl schopný překousnout grafiku. Přitom hra jako taková se celkem dala. Jak já bych si to zahrál kdyby to nevypadalo jak to vypadá. *9*
    • Kozy
      No vidíš to..já to měl přesně naopak, klidně bych se na to jenom díval ale hrát mě to fakt nebavilo
    • Veskoslav
      Právě tím, jak hra vypadá ji přidává vyjímečnost.
  • Veskoslav
    "Kill him!" "No it´s my baby!" "It is so ugly, see it?!" "Really? Ok, I kill that!" Jedničku jsem dojel dvakrát, na dvojku se neméně těším:)
    • Jenom? *1*
      • Veskoslav
        Jsem neměl na hraní čas:)Jsem to dojel jenom za "andíka" a klasického vojáka.
      • rancor1223
        Přesně!? Jednom dvakrát? Já snad 6x a pořád za stejnou postavu (Mordecai) *1* a klidně bych do toho šel znova!
        • No já šel 4x sám, 4x s kámošema, a pak ještě 2x kvůli DLC :D
  • Vykašlete se na nějakou certifikaci a pošlete ji rovnou nááám, ptž vždycky když o tý hře někde čtu nebo slyším, tak vím, že mě čeká další bezesná noc. Ani nepamatuju, kdy jsem se na nějakou hru takhle těšil *13*
  • Umaroth
    Jsem zvědavý jak velká ta krabice s ultimate loot edicí bude, doufám že ještě větší než Killzone 3 Hellgast edice *1*
    • http://www.justpushstart.com/wp-content/uploads/2012/05/gallery_5_6_11646.jpg *1*
  • Těším těším, jednička byla paráda a utopili jsme v ní s přáteli spoustu času.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit