Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhodně víc RPG prvků, jako sou hráčem ovlivnitelný vztahy s jednotlivejma frakcema či NPCčkama, možnost řešit problémy i rozhovorem a ne se všude jen prostřílet, možnost ovlivňovat příběh, rozmanitější a taky i nějaký absolutně nebojový vedlejší úkoly, minihry (miluju minihry v RPGčkách a adventurách) atd.

    Taky normální grafický zpracování na komixovou grafiku sem alergickej, a kazí mi dojem ze hry.

    Realistická fyzika a zničitelný prostředí taky neni špatná věc a dneska už by to podle mě mělo bejt u všech her povinný. (rozhodně je to pak větší sranda) *1*
  • Uvital bych vice hernich postav nez jen 4.
    Dale trochu promakanejsi system boju v buginach.
    Taky celkova tezkost by mela byt vyssi, nez v jednicce.

    Taky by mohli pridat voice emoty, neco jako je v L4D.
    Jo a mohli by do hry pridat nejakou tu post apo uroven, neco jako je ve videjkach na Rage (proste rozborene mesto, ktere by slo solidne prozkoumat, do toho mutanti atd).

    Jo a jeste pridat vetsi kustomizaci charakteru, ze by do hry pridali aspon par typu oblecku,ktere by mely nejake ty staty a zmenily vam i vzhled.
  • Mahcake
    Musim říct, že grafika vypadala o dost líp, viz. staré záběry.
  • modifikace zbrani jako tomu bylo v Hellgate London by nebylo spatny
  • V DLCkach mozny presun medzi lokaciami ako v hre normalnej. Coop nech nedomrvi questy, napriklad ze sa ukazu uz ako splnene, pretoze ten kto hru zakladal ich uz spravil. A samozrejme este vacsi kopec srandy ako v jednicke.
  • MrSanta
    Já jsem s jednotkou spokojenej. Snad jenom trochu zapracovat na příběhu a jeho podání, udělat tam kecací NPC atd. Grafickou stylizaci neměnit!
  • Lepší ovládání vozítek, tak debilní ovládání jaké bylo v Borderlands sem asi eště nikde neviděl.
    • B.o.b
      Tak třeba Halo 3.
      • To nevím, to sem nehrál.
    • Nechápu co proti němu mnoho lidí má. Naopak řízení myší je o hodně lepší, protože je to krásně citlivý a přesný :)
      • Nesouhlasím. Opravdu je taková přesnost nutná, nevystačí na to WASD? Nové řízení bych si představoval WASD pro pohyb a myší ovládat kameru/zbraň. Nemohls třeba kroužit kolem někoho a zároveň po něm střílet, jedině pokud jels přímo proti němu. *7*
        • na myši je to lepší. Na míření je kooperace kdy střílí parťák.
        • Nesouhlas, kroužit se právě dalo krásně, hojně jsem to využíval a využívám, protože mam zrovna rozehráno :)
  • Ve tretim DLC uz auta vyuzivany byly (nejen ze cesty byly vetsinou dalnice :D, ale treba misto, kam se dalo dostat jen skokem s tou nejrychlejsi buginkou apod.), takze relativne vyuziti aut mi stacilo, ikdyz nejakej zavod bych si klidne dovedl predstavit :)..

    kazdopadne jsem to hral s kamosem pres garenu + mumble.. Oba relativne stejnej level (max o lvl vic :D) a byla to uzasna sranda, to musim rict..
  • Pořádný příběh by nebyl od věci,taky trošku víc promakat skilly,ale jinak jsem byl max spokojený!
  • Proč si vozidla skládat? Proč je rovnou negenerovat stejně jako zbraně? Nemůžu se dočkat!! Jediný co mi chybí je dostatek lidí kteří to se mnou budou hrát (ne jen hrát ale i kooperovat, tzn. mít třeba Skype a dohadovat se, jinak to není ono :D)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit