Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dneska vsichni jen breci. 70 GB je moc, horsi odmeny solo... 

    • Knifer

      Tak 70GB když nemáš možnost rychlého internetu a není možné hru stáhnout den dva předem je fakt k pláči

      • Derp_1337

        Lidi, co žijou na vesnicích a nemají nic jiného než jakýsi mobilní internet, budou plakat.

        • Murlock

          Zdravím ,tady vesničan. Stahuji pohodových 20mb za s, v noci klidně i 25mb, zatímco kámoši z větších měst si neustále stěžují a jsou rádi, že to vytáhnou na nějakejch 7-8mb. O tom, že jim to vždycky kolem večera kdy je síť nejvíc zatížená neustále padá ani nemluvě. Přeji příjemní den. 

          • Derp_1337

            Jak tady Mr.Sugar napsal: není vesnice jako vesnice a není město jako město.

            U vesnicí záleží především na lokaci: jestli náhodou nejsou někde v horách se špatnou přístupností a jestli je poblíž nějaké větší město z kterého by šlo natáhnout kabel.

            U měst je zase problém v nabídce: dohromady se tam míchají poctiví provideři a taky sviňe, kteří lidi obírají. Záleží na tom, koho člověk zrovna chytne. Naštěstí ve větších městech je většinou na výběr a tak člověk nemusí u šmejdů zůstavat.

          • Není vesnice jako vesnice. A není město jako město. Ale pokud jde o velké město, problém kamarádů bude spíš velmi špatná volba providera...

        • madPav3L

          Ani na vesnici to není tak hrozné, VDSL je dostupné prakticky kdekoliv, ale proti optice je to samozřejmě neporovnatelné...

          U nás na vesnici (650 obyvatel) mám možnost VDSL2 na novém 35b profilu 250 Mb/s, teď mám 50 Mb/s a ani to není zas tak hrozné na stahování, reálně to jede cca 5-6 MB/s (cca 20 GB/hod).

  • speciez

    "Nikdo nedostal naskok"  😬

    • Knifer

      A ani nedostane, co mě ale zaráží je ta jejich politika na předstáhnutí hry. Ono 70g bude sakra trvat

      • speciez

        Epic games store nema predownload?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit