Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Může někdo, kdo hraje ten současný díl, porovna hru s těmi předchozími? Já hrál první tři. První díl je pro mě nedostižnou adventurní modlou, žádná jiná adventura mě nikdy nebavila více. Druhý díl mě napoprvé příliš neoslovil, ale s každým dalším dohráním mě baví tak nějak víc. Třetí díl byl natolik tragický, že jsem na čtvrtý ani nenašel odvahu... A dle recenzí jsem dobře udělal. Je ten nový díl alespoň tak dobrý, jako byla dvojka?
    • PLuto.petr
      S jedničkou a dvojkou se to dá plně srovnat. To byl taky Cecilův slib - udělat hru po vzoru těchto dvou děl. Je to sice lehce komornější a i jednodušší, ale pořád se to hraje dobře.
    • Thorar
      Atmosférou, příběhem a vtipem bych se to nebál srovnat s 1 i 2, jen je to o dost jednodušší, mozek se u toho moc nezavaří.
    • GlaDOS
      Zatím jsem dohrál jen první část a ve zkratce je to dost poplatné prvnímu dílu. Jen mi přišly lokace zbytečně moc uzavřené a atmosféra je taková komornější. Jednička a vlastně i dvojka byly dobrodružnější. Ale po tragickém třetím a čtvrtém dílu je to prostě paráda.
    • montatatana
      Je to vyborny. Slzicka ukapne.

      A trojka je taky perfektni, co se tyce pribehu a humoru casto lepsi nez dvojka. Jen se clovek musi prenest pres to zpracovani.
      • Mě na trojce vadil především ten fantasmagorický závěr a hlavně atmosféra...která tam skoro nebyla. I když to je asi dost individuální. Mě jednička přišla jako dokonalý kompromis mezi srandou a tajemnem, trojka to tajemno tak nějak postrádala.
    • je to hodně jednoduché oproti starým broken swordům. to je podstatný rozdíl. příběh se špatně hodnotí po 1. kapitole, ale v zásadě to bylo zatim docela klišé
  • Chtěl bych se zeptat, jestli na sebe jednotlivé díly navazují? A jak tenhle poslední? Dá se plnohodnotně užít bez předchozích dílů?
    • Má to navazovat na dvojku. Ale sami autoři to uvedli tak, že každý nový BS funguje spíš jako samostatná hra, která se jen duchovně odkazuje na předchůdce.
  • s.hih
    konečně, Nico *14*
  • montatatana
    Druhá epizoda už je na Steamu nahozena, akorát to hra nedá nijak vědět.
    Mají to docela nešťastně udělaný a člověk musí pokračovat v posledním savu a vylézt zase na římsu :)
    • PLuto.petr
      Já, vzhledem k tomu, že si z prvního dílu už skoro nic nepamatuju, tak to hraju pro jistotu celé znova...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit