Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, vyjde to i u nás v ČR? A bude to aspoň s CZ titulkama? Dik.
  • Pro mne očekávání roku. Už jsem se připravil dohráním prvních třech dílů.
  • Už se těším, v létě jsem si první dva díly zrekapituloval na mobilu a pořád parádní :)
  • Me to prijde jako podraz. Prispel jsem $10 s tim, ze dostanu hru na PC zdarma. Ted teda dostanu pulku hry a druhou si hezky zaplatit znova. To mi prijde nefer. Nejde mi o penize, to vubec ne! Ale je jasny, ze tady jde o rozpuleni jedny dlouhy hry na 2 kratsi s vidinou navyseni zisku. Asi si Revolution uvedomili, ze by vsem, nebo alespon vetsine, ted museli dat hru zadarmo (vychazim z predpokladu, ze ten, koho BS zajima, tak na Kickstarteru prispel aspon tech $10). Tak to at se na me nezlobej, ale mam chut tu 2. pulku normalne digitalne ukrast.
    • x_ander
      Že jsi mimo už dostatečně objasnili kolegové nade mnou, já jen dodám, že hra sice bude rozdělená na dvě části, ale každá z nich má mít rozsah samostatné hry a minimálně první část obstojí jako hra i sama o sobě (byť bude končit cliffhangerem). Jinak nejsou to jen PR kecy Cecila, potvrdili to i lidi na fórech, kteří nějakou, ještě nehotovou, verzi hry hráli.

      Btw. pokud ti vadí rozdělení na dvě části, co ti brání si počkat do ledna a dát si je naraz?

      A jinak ta "většina", které to dají zadarmo, je mrzkých 15 tisíc backerů. I kdyby dál v prodeji byl Broken Sword komerčně ne příliš úspěšnou hrou, tak se prodá několikanásobně víc kopií - adventury sice nejsou žádné komerční trháky, ale pořád je to silná značka a ta cena je hodně nízká. Imho párset tisíc kusů se bez problému prodá.
    • Black_Hand
      abych citoval klasika "Co to sakra meleš, ty vořechu??"
      "And because we couldn’t have done it without you, everyone from reward level $15 and up will receive both episodes!"
    • Marcusss má pravdu. Za 10 $ nedostaneš vůbec nic. Minimum bylo 15 a za 15 dostaneš obě části hry.
    • s.hih
      A já doufám, že to bude k nějakému Levelu zadarmo, tak jako dali BS 1 a 2 k Levelu100. Snad to Blixa zařídí *15*
    • To je blbost, protože první odměnový tier je od 15 USD.
      Pokud jsi zaplatil jen deset, dostaneš kulové.
  • x_ander
    Už ať je to tady. A pokud opravdu každá epizoda bude mít rozsah plnohodnotné hry, tak se nemůžu dočkat o to víc.
  • Inquisitor
    Doufám, že to bude stejně kvalitní jako první díl. Nádhera :)
  • muttant
    Ja som si nedávno zahral prvý aj druhý diel a celkom ma prekvapilo, o koľko mi prišla dvojka horšia - príliš priamočiara, jednoduchá a tak trochu hlúpa (dej aj hádanky). Keď som ju dávno hral prvýkrát, tak som si to vôbec nevšimol, ale teraz som trochu na pochybách, či to je vôbec dobrá hra. Atmosféru má celkom fajn, ale hrateľnostne mi to príde niekde na úrovni Secret Files (= priemer). Jednotku stále považujem za úžasnú. Prečo sa dvojka vlastne tak často berie za klasiku žánru?
    • Vidím to naprosto stejně. Jednička měla děj jak z knížky D.Browna. Navíc i přes humorné scény a hlavně hlášky se zde stály našlo velké množství tajemných pasáží.
      Dvojka byla taková barevnější a přímočařejší. Trojka pak byla vysloveně blbost, kterou jsem dohrál jen ze setrvačnosti a na čtyřku už jsem nenašel odvahu. Nezkoušel jste ji někdo?
      • x_ander
        Čtyřka je nejhorší ze všech (ale říkám to jako člověk, kterého hodně bavila trojka). Jako asi to je pořád adventura, která umí zabavit, ale když už má název Broken Sword, tak člověk očekává víc. Nejvíc mě na celé hře vadilo odstavení Nico na úplně vedlejší kolej, na úkor té blonďaté pipiny.
    • x_ander
      Mám to podobně. Dvojka je sice pořád nadprůměrná adventura, ale na dokonalou jedničku se nechytá. Do toho nadprůměru ji imho táhnou hlavně George a Nico a prostě to, že to je Broken Sword.
  • s.hih
    Nico *14*
  • Thorar
    Teď jsem dohrál jedničku abych si oživil vzpomínky, vrhnu se na dvojku a plynule přejdu na Serpent's Curse, co víc si přát *14*
  • První díl je mojí nejoblíbenější adventurou. Každý další díl mě bavil méně a méně... Tak snad se tento vrátí zas tam, kde byl u prvních dvou dílů.
    • První dva díly BS + obě Syberie + The Longest Journey *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit