Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Kevin Spacey v Advanced Warfare nejlépe zpzrněnej záporák vůbec!

  • Více než Sean Bean mi s Oblivionu utkvěl v paměti Patrick Stewart jako Uriel Septim (Martina otec).

  • Gary Oldman se k tomu kdysi někde vyjádřil, že jeho práce spočívala v tom, že 4 dny soustavně hulákal do mikrofonu. Ono dabovat spolubojovníka ve druhé světové asi není žádná legrace :D

  • Carnage666

    Věřím že Avengers hra bude hit a pokud nebude tak fanoušci Arkham her a Spider-mana budou stejně spokojení a jen mainstream bude prskat. Co se týče herců tak pokud vím nikdy nebylo  v plánu najímat herce, je to originální příběh převyprávěný vývojáři a nemá to s MCU nic společného a díky tomu můžou používat jakýkoliv postavy jen chtějí. Ano složení základního týmu připomíná filmy a takovej Banner je v podstatě stejně oblečenej jako Ruffalo ale řekl bych že jim šlo o to nalákat i masy co znají jen filmy a proto je to trochu podobný ale v komiksech bylo složení Avengers tolikrát překopaný že na tom podle mě vůbec nezáleží. Jen mě překvapuje jak se internet diví že nevypadají jako ve filmu a i tady na games o tom furt píšou. Jak jsem psal jinde, která videohra podle Marvel filmů měla úspěch? Téměř žádná a která Marvel hra která ignorovala filmy měla úspěch? Např. Spider-man na PS4. Lidi zapomínají že hry podle filmů nikdy neměli moc úspěch. A proto jsem rád že Avengers si jdou vlastní cestou.

  • GTA 4:MIKHAIL FAUSTIN-KAREL RODEN
  • uher

    Pro mě bylo svého času velký překvapení Udo Kier jako Yuri v Red Alert 2. Jo, možná obecně není považovaný za velkou hvězdu, ale na to já kašlu.

  • JohnyTheZik

    Chybej tady samozrejme velky jmena, ale rict, ze Ray Liott je velky jmeno a pak nezminit Stevena Ogga v GTA V mi prijde prinejmensim usmevny. To samy Norman Reedus a Mads Mikkelsen v Death Stranding.

  • iSpirit

    😍escape from butcher bay. 😍 

  • honcka

    Když je řeč o tomhle, tak mě přijde jako první AAA hra se slavnými herci Wing Commander 3 - Mark Hamill, Malcolm McDowell, John Rhys-Davies

  • JamesFaith

    Ani zmínka o Omikronu a Davidu Bowiem? 

  • Vin Diesel? Nic?

  • TheGGG

    naprosto logické, že najímají známé herce... ona je to skutečně radost vidět herce z oblíbeného seriálu nebo filmu v kvalitní hře a lidi to naláká a nahypuje ještě víc.

    Nikdo ovšem nemohl čekat, že se hvezdy original avengers všechny objeví v jedné hře... to by rozpočet vyletěl až někam do jiného vesmíru... oni se samozřejmě budou snažit to s MCU nepropojovat, ale někdo jako max clark gregg by jim tam cameo udělat mohl. Jistě. možná by si mohli dovolit ještě třeba Marka Ruffala, ale to je tak vše. Hra je zatím trochu meh, ale nakonec by to mohla být pecka, pokud bude dobrý gameplay a odlišná hratelnost za jednotlivé superhýráky

    PS: chybí vám v tom seznamu kevin spacey když hrál v CoD AW a je pravda že jsem článek jen prolítl ale ani martin sheen co hrál v ME illusive mana tam není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit