Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Reeki

    Po tom co jsem viděl ty námořní bitvy, tak tohle si zcela jistě nekoupím, vůbec celé to na mě působí jako kýč, nevím proč nemohli jít ve šlépějích 2 dílů a mám z toho hypu pocit, že to bude totální fiasko. 

    • twicer

      a včem že nejdou ve šlépějích 2. dílu?

  • KrPa

    pff, tahle hra vypada jako slusny pruser, ja si radeji pockam pristi rok na poradne rts, homeworld 3

    • Derp_1337

      Proč čekat až na příští rok? Letos by mělo vyjít Total War: Warhammer 3. To bude řežba! 😎

      • KrPa

        to ale  neni cistokrevna RTS ne? to ma tahove prvky po mape a nebuduje se zakladna

        • Derp_1337

          Je to mix tahové strategie a RTS. Globální mapa je tahová, bitvy mezi armády RTS. Kombinace toho nejlepšího z obou žánrů.


          Jsem překvapen, že jsi to nehrál. Za posledních pár let je TW: Warhammer 2 asi nejlepší strategií vůbec. Must-have pro každého fanouška strategií.


          BTW: Je to tak dobré, že se objevila spousta lidí, která původně neměla moc ráda fantasy a svět Warhammeru jim vůbec nic neříkal... ale po zahrání jsou najednou velcí fandové a začli číst i knížky. Je to prostě nářez.

  • Jevo83

    Nemozem si pomoct, ale ked vidim tie obrazky z hry tak to vyzera ako datadisk k tretiemu dielu... dokonca definitivna edicia druheho dielu vyzera lepsie. 

    Som z toho sklamany, hram tie hry od r. 1997 a na dalsi diel som sa fakt tesil, ale toto som teda necakal. Ale tusil som problem, ked to dali robit vyhoretemu Relicu po tej DoW3 katastrofe...


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit