Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • men of war dojej jak to jde. assault squad je sice vyborny ale ma spatnou optimalizaci pro procesory. krom toho ty picce prodavaj jedno predrazene dlc za druhym. vietnam to je uplna katastrofa kde nefunguje vubec nic a hra by nesklidila uspech ani pred 10 lety (beze srandy) natoz ted... tohle bude zas to same. dlc. sptana optimalizace. stejnej engine se stejnejma objektama, zvukem atd..
  • Proč už se nechtějí dál věnovat MP?
    • Pretoze MoW: Assault squad zamerany cisto na MP robi uplne ina firma. Na vysvetlenie: Best Way matka MoW hier bohuzial tyto vyvojari sice vedia spravit super singl. ale ich multaky boli a su vzdy prepadak. Digitalmindsoft tyto vyvojari maju na svedomi MoW AS. Ale singlu sa prakticky nevenuju. Vid. nudna napodobnenina skirmishu. Kazdopadne ja sa na novy MoW tesim a vobec nelutujem ze tam nebude MP. Na to tu mame AS.
  • Phillios191
    sleepless@tiscali.cz: Tak to jasně, kámoš totiž není z ČR, dělá v USA :)
    • Umaroth
      Jasny kamosovi z USA prijde do prace novinařska kopie hry, a rekne si: ''Hele sice to musím zrecenzovat však tím se živím, no ale co, recenze nebude, radši to pošlu Lojzovi do Čech.''
      • Phillios191
        víš prd, takže se uklidni :)
  • vietnam je blbej doufam že MOW CH bude lepší
  • Tikov
    Myslím, že si zaslouží uvést na pravou míru, že existovaly zvlášť štrafroty pro řadové a štrafbat(alion)y pro velitelský sostav a není tedy vhodné je míchat dohromady. Trestné jednotky samozřejmě neexistovali jen v Dělnicko-rolnické rudé armádě a jejich vytvoření na rozkaz Stalina (№227 z 27. července 42)... ono je celkem nepředstavitelné, že by jejich vytváření neschválil, když byl Narkomem obrany- stejně tak je podepsaný pod rozkazem o vytváření rot automatčíků atd., takže rozhodně nejde o nic ďábelského, jak se snaží PR navodit.
  • Kdo by neznal a chtel vyzkouset i predchozi dily, tak k casopisu Level je nyni Gold edice, tedy zakladni hra + prvni datadisk. (Snad nevadi mensi reklama, kdyz je to ku prospechu hry.)
  • jenze tenhle dil se vede v duchu totalne fail mow vietnam - fail singl + temer zadny multak

    kdo chce perfektni multiplayer tak sahne po men of war assault squad ktery je stale aktivni a podporovany vydavatelem
  • ja som s tym ovladanim mal problem a zostal som na zaciatku. Velmi prepracovane ovladanie ale pri vacsej bitke som uz vsetko dako nestihal. Preto mne skor vyhovuje COH na ktory som si uz dako zvykol. ak by to priblizili tak by som to kupoval.
    • Miserius
      Pokud te bavi CoH mel by ses pres to ovladani prekousat, staci hodina hrani a jsi v tom. Spolu s CoH je to pro me nej WW2 (klasicka) strategie :)
  • 2012-04-08 17:13:25
    Men.of.War.Condemned.Heroes.Proper.Crack-RELOADED

    2012-04-07 19:12:24
    Men.of.War.Condemned.Heroes-SKIDROW

    Tomu se říká celkem selhání vydavatele *13*
    • Je to zvlastni. Takhle to vypada, ze nekteri novinari tu hru dostat pro recenzovani predem museli. Jak jinak by mohla uniknout? Kazdopadne videl jsem vetsi selhani. PC verzi Rayman Origins jsem videl na natu 14 dni pred vydanim.
    • Miserius
      Tahle serie ma hodne atraktivni multiplayer, pro opravdove strategy :)
    • Urug
      Naopak...oni na to čekali, aby nemuseli vydávat demo *3*
  • Phillios191
    Já už ho hraju :)
    • zloději
      • Phillios191
        ty seš zloděj, mám kámoše novináře :)
        • sleepless
          Bacha, aby sis nezlomil nos, az se budes priste divat z peti metru do zrcadla. Kamos novinar ti totiz v tomto pripade moc nepomuze, jelikoz to taky jeste nema.... Lhat se nema, kdyz uz!
          • Phillios191
            To je zajímavý, že mi to půjčil na vyzkoušení a navíc nelžu :) hrozně se mi líbí když se tady objeví člověk co napíše že už něco má a hraje a ostatní ho označují za piráta, když vůbec nemaj ponětí odkud to má a jaké má kontakty... Občas je chyba myslet si že víte všechno ;)
            • sleepless
              O pirátství jsem nic neříkal, jen říkám, že tvůj kamarád buď review verzi mít nemůže, nebo to není novinář, protože v ČR review verzi nikdo zatím nedistribuoval, retail jakbysmet. Toť vše.
    • Umaroth
      to se tady veřejně chlubíš že pirátíš ?
      • Phillios191
        Ne, jen že už to hraju :)
    • Miserius
      Je to zase jak puvodni dil? Slozite, velke bitvy, dlouhe? Po Vietnamu si uz rozmyslim pořízení :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit