Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DLC jsou hezky veci, ale jsou me dost na prd kdyz nejde PSN :D
  • Je to jednoduchý chtějí útočit na bazarové hry? OK tak já si tu hru stáhnu když oni takhle.
    • Vždyt ty by sis to stahl ikdyby to stalo jeden dolar.
      • To není vubec pravda
    • ucho
      tak to jim to fakt nandáš :D
    • Mahcake
      No jo, člověka by zabilo koupit si to o pár stovek navíc.
  • Cajk
    A vám se ty detaily ksichtů jako líbí pane Horník? Mně to přijde jak z roku 2004 místama
    • Mahcake
      Ach ta žárlivost. *7*
    • RakeW
      Tak to byla hódně velká nadsázka... Teď hraju zrovna Contracts a tam ty obličeje takhle opravdu nevypadají. A mně se líbí, protože mi přijde, že ty výrazy tomu dodávají mnohem větší šťávu něž nějaký čupr textury.
      • Přesně tak. Připomíná to starý filmy, kdy byly všichni herci takoví vyžehlení, žádnej "dirty look". Hyperealismus by tomu vyloženě uškodil...
  • Tak se jim pak clovek na nejake DLC vy.... Kdyz nekdo nechce hru koupit hned a pote ji ma moznost sehnat od nekoho za polovicni cenu, proc by mel kupovat novou?! Ano, chapu, ze chteji vice penez, ja sam kupuji novinky az na vyjimky, ale zase chapu nekoho, ze nepotrebuje hru hned a pak si koupi pouzitou...
    • Mahcake
      Dnešní hry se zlevnujou docela rychle...
      • to nic nemění na tom že jsem například sehna mafii 2 za 650 2 tydny po vydaní,skatte 2 za 500 mesic po vydani a gta IV za 650 take mesic po...atd...
        nebudu platit plnou cenu kdyz muzu mit levnejsi...leda ze by to byla hra kterou fakt chci hrat hned :D
        • Mahcake
          Pravda, pravda, ale stejně si myslim, že bazarovku seženeš tak či tak.
  • Bomba, tesim sa
  • Hm, vypada luxusne, uz jen to vyjit ....
  • Ho ho, už se těším, mám dávno předobjednáno, jen se k tomu dostanu asi až tak 1.7., do tý doby by už mohli zprovoznit PSN *1* *1* *1*
  • Je to 8 dní co můj Xbox odešel do Křemíkového nebe(RROD). *7*
    • Mahcake
      Musim říct, že konzoli mám už 2 roky a zatim mi to perfektně šlape. Opravdu nechápu co s těma konzolema -RROD hráčí- dělají, ale hraní to každopádně asi není.
      • Stává se to jenom u těch úplně prvních modelů.
      • Cajk
        Počkej za rok..
        • Mahcake
          Vlastně je pravda, že přidali asi právě před 2,5 roku lepší větráky nebo něco co by tomu mělo zabránit.
        • poruchovost xboxů už je dávno pasé...
          • myšleno u těch novějších (né jen slim)
    • A jak to vlastně funguje s těma RROD na Xboxu a YLOD na PS3? To se tam jako objeví nějaká závada a ta konzole prostě přestane navěky existovat? V tom případě přeci nemá smysl si něco takovýho kupovat, když je to tak poruchový. Docela vás všechny teda obdivuju, že to berete tak klidně.
      • jnsCZ
        Nevím, jestli stále platí tříletá záruka nebo už zase dvouletá, ale přes reklamaci se dá problém vyřešit snadno. Tedy pokud nemáte flashnutou mechaniku :)
    • muj též ale až na po čtvrté....no jedno vím ať tak či tak L.A. Noire si nezahraju
    • Počkej to křemíkový nebe je něco jako lidský nebe? *1* .
      • posila
        Jo jo, akorat s tim rozdilem, ze lidske nebe je jenom pohadka, kterou si nekdo vymyslel, abychom se vsichni nezblaznili :)

        Kazdopadne, uprimnou soustrast, zimo *9*
  • Mahcake
    Předobejdnáno, sakra, at už to vyjde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit