Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To není vubec pravda
  • DLC jsou hezky veci, ale jsou me dost na prd kdyz nejde PSN :D
  • Vždyt ty by sis to stahl ikdyby to stalo jeden dolar.
  • ucho
    tak to jim to fakt nandáš :D
  • Mahcake
    No jo, člověka by zabilo koupit si to o pár stovek navíc.
  • Je to jednoduchý chtějí útočit na bazarové hry? OK tak já si tu hru stáhnu když oni takhle.
  • Mahcake
    Pravda, pravda, ale stejně si myslim, že bazarovku seženeš tak či tak.
  • Mahcake
    Ach ta žárlivost. *7*
  • Přesně tak. Připomíná to starý filmy, kdy byly všichni herci takoví vyžehlení, žádnej "dirty look". Hyperealismus by tomu vyloženě uškodil...
  • jnsCZ
    Nevím, jestli stále platí tříletá záruka nebo už zase dvouletá, ale přes reklamaci se dá problém vyřešit snadno. Tedy pokud nemáte flashnutou mechaniku :)
  • RakeW
    Tak to byla hódně velká nadsázka... Teď hraju zrovna Contracts a tam ty obličeje takhle opravdu nevypadají. A mně se líbí, protože mi přijde, že ty výrazy tomu dodávají mnohem větší šťávu něž nějaký čupr textury.
  • Stává se to jenom u těch úplně prvních modelů.
  • Cajk
    A vám se ty detaily ksichtů jako líbí pane Horník? Mně to přijde jak z roku 2004 místama
  • myšleno u těch novějších (né jen slim)
  • Mahcake
    Vlastně je pravda, že přidali asi právě před 2,5 roku lepší větráky nebo něco co by tomu mělo zabránit.
  • poruchovost xboxů už je dávno pasé...
  • to nic nemění na tom že jsem například sehna mafii 2 za 650 2 tydny po vydaní,skatte 2 za 500 mesic po vydani a gta IV za 650 take mesic po...atd...
    nebudu platit plnou cenu kdyz muzu mit levnejsi...leda ze by to byla hra kterou fakt chci hrat hned :D
  • Cajk
    Počkej za rok..
  • Mahcake
    Musim říct, že konzoli mám už 2 roky a zatim mi to perfektně šlape. Opravdu nechápu co s těma konzolema -RROD hráčí- dělají, ale hraní to každopádně asi není.
  • Mahcake
    Dnešní hry se zlevnujou docela rychle...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit