Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhodně bych si velice rád zahrál nějakou střílecí akční onlinovku, jediná, co tu kdy byla, teda co si pamatuju, bylo Tabula Rasa, kterou jsem hrál moc rád, ale ta pak odešla do věčných lovišť :( Plus svět WH40k je nařachaná válečná řež, určitě bych do toho šel a nebyl bych sám :)
  • svět wh40k je myslím dostatečné lákadlo takže to určitě hodně lidí prostě zkusí
    darksiders od vigilu není vubec špatná hra
    takže držím palce ad to vyjde
    hlavně ad nezkouší přeprat hráče wow nebo něco podobnýho protože by to byl fail
  • I taký Darkfall Online je akčný a plný adrenalínu. FPS súboje majú svoje čaro. A na rozdiel od večšiny mmorpg, sa môžete v DFO zapojiť do súbojov hneď od začiatku. Hráč s dobrými schopnosťami a novou postavou dokáže poraziť hráča so zlými schopnosťami a starou vytrénovanou postavou.
  • keby to bolo nieco ako gears of war len online vo vacsom svete tak by to bolo ppci
  • Pan Dave Adams asi vubec nema sajnu o soucasnem MMO trhu, sak to o cem mluvi je treba Vindictus nebo Loco. Takovejch her se ted roji spousty a on si mysli ze prichazi s necim prevratnym jen diky tomu ze ma za sebou znacku Warhammeru ...
    • to si šikovnej, že si vyčetl i něco, co ten člověk vůbec neprohlásil
  • Drom
    Je to jen PR kec, aby se o jejich hře aspoň chvíli mluvilo, když prakticky nikoho doposud nezajímala. Není to nic nového a dělá to každá druhá firma.
  • No to bude dobra sracka.
    • Skoro jako tvoje matka?
      • Za tohle bys měl dostat ban...
    • Hele, a můžeš mi říct proč? Léčit si komplexy můžeš někde jinde. Vyřvi se v pokojíčku, píchej špendlíky do bárbínek, ale neloz s tímhle tady. Miluju takovéhle "machýrky".
      • Ale já si taky myslím, že to bude velká sračka... Mohl bys mi poslat pár bárbínek a špendlíku? Já bohužel žádný nemám *9*
  • Může mi někdo znalejší říci kolik bude hratelných ras? Nějak si neumím představit hráče IG, který náhodou narazí na hlídku CHSM *1*
    • špekuluje se o 4
      oznámeny bylo zatím imperium v čele z marínou a techpriestem
      • Ano adeptus mechanicus jsou téměř jistí a co se týče videii hádám ,že i vesmírná marina a imperiální garda.
  • jako fanoušek warhammeru se neskutečně těším
    něco ve stylu mass effect akční rpg bych si nechal líbit
  • Akční MMO TERA vyjde už na jaře
    • Tera není nic jiného než mírně vylepšená Lineage 2.
      • Samozřejmě, vždyť ji taky dělá BlueHole studio což jsou vývojáři co se odtrhli od NCsoftu z důvodu nespokojenosti kam se ubírala L2 po C6. Teď de o to jak se toho zhostí, zatím to vypadá že se oprostí od nekonečného grindu, přidají questy které nebudou mít odměny k smíchu a hlavně zaměřování nepřátel bude hodně záviset na tom kdo je mezi židlí a klávesnicí. Sám jsem velmi zvědav až to vyjde co z toho vyleze.
    • TERA ma velice dobry napad jen si nedokazu v realu predstavit to akcni pojeti v open svete kde bude treba sto lidi, podle me poradne nikdy nic netrefis, protoze tato hra bude velice zavisla na pingu a to pokud vim u MMORPG her nikdy moc nebyla silna stranka...jinak WAR 40K mam rad, ale jako takhle predstavovanou online hru me to mine

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit