Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přiznám se... už mi to trochu chybí to věčné hádání se s kolegou který tvrdil že CaC Red Alert 2 je lepší než StarCraft... ten věčný boj fanoušku obou táboru hnal aspoň sérii CaC dopředu... nikdy nezapomenu na Tiberian War verzi 1.04 (další verze nebo datadisk) už nepočítám. do této verze jsem měl s hraním největší požitek... dokonce i RA3 nebyla vůbec špatná hra... škoda nezbývá než doufat ve značku Supreme Comander či se poohlédnout po jiných strategiich...
  • No jak bych to řekl...tedy...ehm..vlastně...teda...jako...ať si to F2P strčí do pr**le. Když vidím, jak dopadly jiné hry po milionech updatů např. CCS nebo WoT tak to radši ani začínat hrát nebnudu.Mám jen jedny nervy. CaC sem měl opravdu rád, ale toto opravdu NE.
  • I got a present for ya!
    ....Hergot, to už je let. No, pěkně ta série časem vyhnila.
  • Ja bych to tak cerne hend nevidel. Prvni ohlasy jsou vesmes pozitivni a pokud k tomu F2P pristou s mozkem, tak by to mohlo byt dobre, protoze doposud prezentovany material pusobi (alespon na me) velmi slusne, ma to tu Generals atmosferu, coz beru jako plus.
    Ale samozrejme, radsi bych to videl jako standalone hru, o tom zadna.
    • *pristoupi
  • Mě by se líbilo kdyby to udělali modelem Quake Live, vzali starý Generals, dali to na net zadarmo s pár grafickými tweaky, pořádnou podporou MP a nějakými těmi kosmetickými bonus skiny na tančíky co by se daly kupovat za prachy
  • Už začínám být na F2P pomalu alergickej. Časem bude i toaletak F2P ne?
  • Na F2P si postupne budeme musiet asi zvyknut , no tak ako sa vsetko umenie vracalo ku korenom vratia sa aj hry *3*
  • Jack1947
    Dneska radsi vse v budoucnu F2P ( i bez MOBA) . ( mohli by udelat no mmo a mmo hru, jako kompromis a zaroven takovou kompenzaci pro ostatni hrace.)
  • Od W3 a SC2 pořád čekám na kvalitní RTS .. kolik, že to už je let? zzzzzzzzzzzzzzz
    • Wargame?
    • Umm, půl roku od HotS a necelý měsíc od CoH2?
      • CoH2 bych nenazýval dobrou RTS. Možná tak lepší recyklací.
        • Darmo mluvit...
  • Výborne, nejdriv zkazí age of empires online a misto toho aby se poucili tak vydaji cac
    • vis aoe online delal MS ne EA *1* -ale presne: strategie+F2P = propadak
      • Nevim ze bych nekde psal ze by aoe zkazilo Ea
        • Ale psals tam "misto toho aby se poucili", coz proste v celem kontextu te vety vyzniva, jako kdyby sis myslel, ze obe hry spadaji pod jednoho vydavatele.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit