Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalsi budovatelsky online survival v early acces, tech her tohoto typu je takova spousta ze bych se nezlobil kdyby games vydali clanek kde udelaji nejake srovnani, hodnoceni, ktere hry maji nejvic hracu atd
  • Ve funcomu si nejspis rekli, ze na age of conan uz se zapomnelo, tak to prodaji znovu pod jinym nazvem s nalepkou survival mmo, protoze to ted prece frci. Funcom nevermore.
    • walltar
      No to bych neřekl... Moc to AOC podobný není. To bych spíš už řekl, že Fujcom okopíroval Ark.
      • jaký je to ark? hraješ to? prý je to dost dobrý
        • walltar
          Už sem to nějakou dobu nehrál, ale z těch survivalů co jsem zkusil asi nejlepší. Ale taky mě to po nějaké době přestalo bavit. Jak jsme měli základnu dostavenou, dinosaury pochytané, a proběhaný celý základní ostrov + jeden z modových ostrovů, tak se nějak dostavila nuda.

          Chyběl mě v tom content co bych hrál dál... PvP mě v tom moc nechytilo a PvE se mě tam zdálo celkem málo.

          Plus ti poslední dinové, kteří tam jsou už jsou nenormální... to aby si člověk vzal dovolenou na tamování, nebo to dělal přes víkend. Trochu se mě zdálo, že náplň hry je hlavně hledání dinosaurů a potom několikahodinové sezení a čekání, než se natamuje.

          Není to až tak špatný ve fázi, kdy ještě nemáš ty nejlepší žrádla, takže potom je celkem sranda hrát s 5 - 6 lidma, kdy 2 hlídají dina, 2-3 hledají něco z čeho padá lepší maso a 1-2 to pomocí rychlých mountů nosí z místa na místo, ale i to dělat třeba 5 hodin v kuse omrzí.
  • Nejsem z tech kdo by nejak extra baziroval na grafice, ale vazne?
    • Ale vážně co? Já vidím, poměrně sympatickou grafiku s odpovídající atmosférou.
      • znam nejmin tucet 10 let startych mmocek s lepsi grafikou a modely
  • Pete.palis
    a který že to bude ten Conan?? *1*
    • Určitě ten moderátor *1*
      • walltar
        A tak to já myslím, že to bude Barbar Conan Doyle.
    • Ty to rozhodně nebudeš, to já jsem jediný a jedinečný Conan!
  • Hehe, jak vystřelí z toho luku a zbourá barák, tak pak drží luk obráceně.
  • A vysledek bude ten, ze pepik, kterej zacal budovat o hodinu driv, posle toho svyho obra ... a vsechny ty domecky vam rozslapne, takze ve finale bude 5-10 skupinek vlastnicich tuhle vymozenost, a vsichni ostatni budou mit smulu, protoze kdyz nekde neco zacnou stavet, prijde je jeden z tech 10 vytrolit.

    Ani netreba to videt nazivo, a je jasny, ze vyvojari opet zopakujou tisickrat vyzkouseny chyby navrhu. A pak budou brecet, ze hraci nepochopili jejich uzasny ideje, a proto to nikdo nehraje.
    • Obě věci, které jsi napsal, jsou tak nějak výstižným vyjmenováním hlavního obsahu celého žánru MMO :)
      No tak to prostě nebudeš hrát.
      Her je dost pro každého.
    • No nebude to pro ubulence jako ty. A to je dobře.
      • jj, tupci jako ty proste chteji tygra, a kdyz proti nim hra postavi IS3, tak brecej, ze je to cheating, ze v ty dobe neexitovala. Ale kdyby proti tobe hra postavila tech 10 T-34, a k tomu se ti co 10s neco zaseklo a prestalo fungovat, coz by presne odpovidalo, tak by ses z toho pos.al.

        Stejne jako tupci tvyho razeni naprosto nechapou o cem je pvp, a pak chodej brecet po forech, ze to nikdo nehraje.
    • walltar
      PvE servery?
      • jedine pve, protoze pvp je pro masochisty :)
  • Conan je nejskvelejsi hrdina lidske historie. O tom nemuze byt pochyb *14*
  • Kdyz ten luk ve videu uvidi Rambo, pukne vzteky...
  • Vypadá to čím dál lépe. Už se těším na svůj svět. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit