Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm, silno mi to pripomina zafehouse diaries, len s komixovejsou grafikou
  • och po tak dlouhe dobe konečne nejaka hra se zombíky! *6*
  • Zacinam mat tychto zombie hier po krk, rozumiem ze je cool ze vonku je horda retardovanych pomaly sa hybajucich monstier a ze je cool PREZIVAT cim sa da....
    Ale cely tento SURVIVAL by bol podla mna ovela lepsi po nejakej "realnej" katastrofe ako 3tia svetova, nebezpecny virus, mimozemska invazia alebo proste nieco ine ako ZOMBIEci.
    Jedine ine hry o ktorych viem su FALLOUT seria a ciastocne FEAR, a aj bez zombie to boli absolutne skvele tituly(i ked mohli byt trosku menej zabugovane...
    )
    • A proč vubec teda lezeš do diskuzí k zombie hrám?
    • moje řeč...
      (jo a teď se těším na Wasteland 2) ;-)
  • "Vedle značné podobnosti právě se stylizací browserových strategií" - jestli to nebude tím, že Rebuild původně byla browserová strategie... *3*
    • přesně tak, zdá se, že by si autor a diskutující mohli uvědomit, že Rebuild 1,2 byli zombie survival browserovky na kongregate a jenom díky podpoře fanoušků se autorka rozhodla udělat tuto větší a pro mě velmi zábavnou hru.
      • Dildo_Vagins
        A ty by sis mohl uvědomit, že i browserovky mají v dnešní době hodně dobrou grafiku.
        • vy ignorante ...zahrajte si první dva díly a pak tu držkujte o stylizaci
          • Dildo_Vagins
            Hele rozumbrado, neříkej nikomu co má dělat ok ? Ta hra vypadá strašně, je rok 2014 ne 1999....
          • Původní rebuild 2 je moje oblíbená hra...a musim říct, že i přesto mi stylizace novýho rebuildu absolutně nesedí.
  • Dildo_Vagins
    Nějaká "dospělejší" verze by nebyla ? Tohle vypadá jak pro děti do 3 let...
    Nápad je to dobrej, ale stylizace je děsná.
  • BoB.2
    Ta hudba je úděsná.Hmmm spíš kulervoucí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit