Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach, když si vzpomenu na to, jak nadšený jsem byl, když jsem v roce 2000 viděl první trailer.
    http://goo.gl/vdFzS4
    A jak jsem byl následně zklamaný z toho, že první díl na PC vyšel až mnohem později.
    • Aspoň, že vůbec vyšel. Narozdíl od dalších dílů *7*
  • Nechapu proc i nove HALO neni pro PC :( ano chapu MS ze by stratil exkluzivitu vuci PSku ale stejne na PSko by to stejne nedelali :P
  • doteraz mi nie je jasne, co Halo preslavilo...prvy diel bola uplne primitvna arkada v primitivnom grafickom style, tie osotatne som uz nehral a verim,ze to mozu byt zaujimave hry, ale ta jednotka? no dik, to si radsej pustim Chaser, uz ten bol vo vsetkom lepsi...
  • Místo kravin by měli opravit Dark Souls 2 aby šlo aspoň spustit. Jsem jeden z mála jedincu kteří mají pro hru prostě nekompatibilní HW...
  • flash789
    ja myslim ze u her kde není primarni multiplayer to celkem bez problemu resi crack. ostatne když si poridim nejakou hru přes steam první věc co shanim je crack, pac kdo vi jak dlouho ještě ta Gabeova blbost bude fungovat.
    • dej pokoj s crackem, normální člověk si u hry zahulí a pohoda, ale tohle
      • Hulit je potřeba *7*
        • Hulte raději pouze penisy, uděláte lépe pro své zdraví.
          • 11. přikázání ve vaší nové církvi? *1*
  • Dodnes si multiplayer v prvním Halo zahraju a pořád je to skvělá záležitost. Palec nahoru pro Bungie, že na pc verzi hry nezapoměli, když tato značka dnes žije pouze na xboxu.
  • x_ander
    K tomu Dark Souls - opravte mě někdo jestli se pletu, ale stačí původní klíč zadat do Steamu a hra se přiřadí do knihovničky a to dokonce s přenesením savů z původní verze. Alespoň u mě to tak šlo a vyřešilo to tak hodně lidí. Nebo mě stejně čeká nějaký problém?
  • po pravde.. tohle jsem necekal..
    • po pravdě, tahle série je mi zcela ukradená
      • Popravdě, to ty taky.
        • balíš mě nebo co? *3*
  • Kdyby radsi preklopili vsecky Halo tituly na PC.
    • Halo jak jsem říkal již u předchozích článků je série která se tím že je console only okrádá třeba mě se vždy akce v singlu zamlouvala a příběh byl jednoduchý, ale když jste poslouchali tak jsou v něm mnohé zajímavosti. Console only je vždycky špatně!
      • kdyby to aspoň bylo na všech konzolích a ne jen na tý nejhorší *1*
    • Mohli by alespoň Halo 3 a Halo Anniversary. Bohužel, to má v rukou MS a to není dobrá společnost, natožpak dobrá pc společnost (smutný fakt je že za poslední dobu udělalo i Sony více pro pc hraní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit