Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heroes 1 a 2 : fascinace v té době, geniální pohádková grafika u 1, u 2 ky spoustu nových units
    Heroes 3: Nejlepší atmosféra série, pokroková taktika, vymakaná magie (magie země - best)
    Heroes 4: pomíchané units, ale skvělé krajinky i hrady, inovace v podobě hrajících hrdinů, best music
    Heroes 5: Chybí Elfové, přeházené units, ještě to ušlo
    Heroes 6: Tahák na peníze pro kryšoty. Odfláklý herní design, nevyvážená hratelnost, pro single hráče vůbec žádná přidaná hodnota (málo single map), otravné uplay, bugy až to bolelo, otřesné za ty prachy!
    Heroes 7: Naděje umírá poslední.
    • Matthew1J
      Heroes 5: Nechybí nic. Až na technický nedostatek nedomyšleným přechodem na 3D mapu nejlepší díl.
      Heroes 7: Dost možná překoná 1,2,3,5.
  • co jsem slyšel lidi nadavali hlavne že mesto vypadalo kosmeticky jinak
    • doufam že v 7. prekopou nejak zasadne hratelnost, preci jen dostat po sedme tu samou hru jen v lepší grafice by byl opruz, zvlaste když sestka vyšla teprve nedavno (možna bych to cely zrychlil a dal na mobilni platformy at nemusím hrat jednu kampan hodinu)
  • "objektivne vrchol u 2,3"
    autor nech si pozrie v slovníku čo slovo objektívne znamená

    inak dúfam, že sedmička bude hrateľná hneď po vydaní, nie po dvoch rokoch a x patchoch
  • Mno ja jsem v klidu, kazdou chvili vyjde dalsi public build 1.13ky, kterej bude obsahovat veci, ktere byly alespon pro me doted nemyslitelne *1*

    Checkujte "new feature" clanky zde http://bears-pit.com/

    A mejte se radi *3*
  • Plná podpora vysokých rozliseni by stacila. Kdo se ma na ty kosticky v dnesní dobe dívat.
    Minecrafte, ty zalez! Tady resime Heroes.
    • fallanga
      V klidu si zahraji hry ještě z éry DOS a vůbec mi nevadí špatná grafika. Nemám rád lidi, kteří hru odsoudí jen kvůli grafice (tím nemyslím tebe).
  • III. a IV. díl best. Nevim co se vám na IV. nelíbilo, náhodou dobrá inovace s hrdinou v bojišti. Místy mě IV. bavili víc než III. Každopádně jsem v serii Heroes za těch 19 let napařil asi 10 000 hodin )))
    • souhlasim, čtyřka mě v některejch aspektech bavila víc než trojka. btw nepřekonatelná hudba v krajině.
    • IV velmi slušné
  • podle mě 5 díl forever best
    • pátej díl byl podle mě skvělej, hlavně z hlediska gameplaye a taktiky, taková vybroušenější trojka; nicméně za nejlepší díl se zdráhám to označit především ústupem z tradičního HOMAM stylu grafiky a hudby - to měly předchozí díly legendární, pětka je v tom takovej generickej LOTR style.
    • RangerCZ
      A co 3 ?
  • Tohle je hnus. Je vidět že to kravaťáci vzali do svých rukou. Trailer, resp. Intro z předchozí hry má vše, tohle nemá nic. A použít toliko profláklou skladbu, oh really?
    • RangerCZ
      Two steps from hell má jedny z nekvalitnějších skladem na světě
      Zkus tyhle
      https://www.youtube.com/watch?v=dJ-QLl5qjLg
      https://www.youtube.com/watch?v=d2hRTLdvdnk
      https://www.youtube.com/watch?v=KjHSEzoMrSI
  • mne se šestka docela líbila ale byl to muj první díl takže nemám s čím srovnávat, jinak kdo má rád tenhle typ her doporučuju age of wonders 3 i když to ma krapet odlišny herní mechaniky
    • tak radeji nekomentuj hru,o ktery nic nevis,sestka byla ze vsech naprosto nejhorsi
      • Jasný, přece aby mohl komentovat, musel by nejdřív vidět a zažít úplně všechno;)
  • axell1990
    No ať trailer vypadá sebehrozněji tak hudba od two steps from hell to proste zachrani :)
    • Na tuhle skladbu už jsem alergickej, byla použita už tolikrát, že to přestává být vtipné. A TSFH? Myslíš jak na jedno album připadá tak 5 parádních skladeb a zbytek carbage?
      • axell1990
        No to je čistě věc vkusu někomu se možná líbí to čemu ty řikáš "carbage" čímž jsi asi myslel garbage. A tohle je asi jejich nejznámější melodie " Protectors of Earth ", takže už jsi ji asi pochopitelně párkrát slyšel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit