Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jarisko84

    Keby nechali normalne ceny cca 60e tak by som uvazoval o kupe... ale 80e im za to nedam pockam si kludne aj rok...80 som ochotny dat za hry ktore viem ze vydrzia dlho napr gta6 ... 

    • mr.clayman

      Nevím, jak tobě, ale mně trvalo dohrání H:ZD přes 80 hodin. Neříkám, že 80 eur je láce, ale zrovna první hra měla ten poměr cena/výkon hodně solidní.

      • dworkin

        Mně přijde pricing na PS5 jako hroznej oděr a za plnou cenu si tam budu kupovat jen výjimečně (jejich škoda, doteď to takových pět her ročně bylo), ale zrovna druhej Horizon dostane výjimku právě na konto herní doby a zábavnosti jedničky.

        Ale počkám na vydání a první ohlasy, předobjednávky jsou čiré zlo.

        • mr.clayman

          No, já jsem předobjednával collectorku H:ZD ještě když bylo venku sotva pár trailerů a rozhodně jsem neprohloupil. Rád bych někde uzmul CE i u H:FW, ale s tím, jak je to teď zavedená a oblíbená značka, počítám, že to tak jednoduchý nebude. 😬 Poslední dobou dám spíš na intuici při výběru her a jejich předobjednávek a zatím v posledních letech se mi to v naprosté většině případů vyplatilo.

          PS5 hry jsou ale celkově poměrně výrazně dražší než byly na PS3 a 4, to se popřít nedá. Obzvlášť přímo na PSN.

      • Jarisko84

        To hej ale dohras a hotovo... tiez tam mam platinu... ale gta mozes hrat stale... 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit