Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uher

    Podle popisu mě to vůbec nezajímá...

  • SalemCZ

    Letos v dubnu? Letos duben ještě nebyl.

    • patrik-hajda

      Na tom něco bude! Snad mi přechod na 2019 nebude trvat moc dlouho😀.

      • SalemCZ

        Já typuji že tak do března budu psát 2018 :D 

  • Carnage666

    Jasně, mezitím co DC drtil herní svět s kvalitníma Batmanama tak Marvel usnul a začal dělat jen p2w hry na telefony (máme MUA/Diablo styl Future Fight, bojovku Contest of Champions, tahovku Strike Force, Pinball Marvel,  Marvel puzzle quest/klon Bejeweled a ještě nějaký další hovadiny) nebo Lego hrami. A kartičky pokud to budou kartičky jsou přesně to co hráči určitě na svých PC a konzolích chtějí! To je ono! Spider-man od Sony konečně trochu ukázal že hráči chtějí zase příběhovou hru se superhrdinama a že když bude kvalitně udělaná a s láskou k postavám že to vydělá balík. A přesto Marvel najme někoho na kartičkovou nebo dost možná mobilní hru...

    Dalším failem bylo oznámení Marvel Ultimate Alliance 3, byl jsem jedním z těch lidí co doufali že se jednoho dne dočkají třetího dílu jenže failem se ukázalo to že to bude exkluzivita pouze na Nintendo Switch který si narozdíl od PS4 kvuli Spideymu kupovat prostě nebudu. Hra vypadá hnusně, je kreslená a vypadá graficky hůř jak předchozí díl a vypadá jak od TellTale a sorry že chci trochu pokrok ale není se čemu divit když všechno co Switch utáhne je jen stylizovaný kreslený blivajz nebo hodně downgradovaný starý hry který už každej hrál (Doom, Skyrim, Dark souls 1)

    A pak tu máme v roce 2017! ohlášený Avengers Project na kterým má dělat Square Enix, Crystal Dynamics a Eidos Montreal a to je všechno co víme s tím že do toho světa se prý budou hráči vracet v průběhu let (MMO?) na E3 žádný info, na Gamescomu žádný info, na Game Awards žádný info prostě nic a je už rok 2019. To co se ví je bu´d hodně mlhavý nebo ne zrovna potvrzený ale už teď se bojím že se bude jednat o multiplayer sh*t s DLC postavičkama a v horším případě jen klon zrušeneného Marvel Heroes v novém kabátě což byl grind na styl Diabla a samozřejmě víceméně p2w. Nechápu proč Marvel nenechá udělat kvalitný příběhovou singleplayer hru. I když možná že díky Spider-manovi se to zlepší...

    Takže děkuju pěkně za kartičky!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit