Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Descent 1 byla totalne revolucni pecka, ktera vychazela cca v dobe dooma 1.
    Singleplayer bylo to jedine co bylo je a bude descent 1. takze neni SP, neni descent.
    A dale kde je guide-bot ? neni GB, neni descent.

    Grafika se mi zatim spis nelibi.

    *16* *16*
    • naprosty souhlas *5*
    • Ani guidebot ani thiefbot a na obrovský levely to taky nevypadá.
      Někdo se chce zjevně jen přiživit na slávě starých Descentů. *12*
  • Nema to singl *9* a ten byl pro me stezejni... nejlepsi na teto hre totiz bylo to co nasledovalo po prostrileni se k reaktoru a jeho naslednem zniceni! Uprk zkrz cely level k exitu s casovym limitem a dorazejicimi roboty. Multiplayer byl pro me jen doplnek. Navic design lodicek vypada momentalne hodne amatersky *7*
  • Tož Descenta docela pamatuju, a není to jen kvůli parádní hudbě:

    https://www.youtube.com/watch?v=YkM52T9HAwQ

    U dvojky jsem rozšiřoval své žihadlo 486 DX2 / 66 MHz ze 4 na 8MB RAM! Cena pouhých 5 tis., navíc to platila taková pěkná ženská… Správně kuci, maminky jsou nejlepší *4*
  • A Vaclav klaus ma blechy
    https://www.youtube.com/watch?v=pWXR8sINpck

    opravdu nadpis jak z blesku, dobra prace
  • Hmm , oficiální Miner Wars .... nic jiného mi při pohledu na ten trailer na mysli nepřišlo .
    A to je škoda , protože původní descent byl o něčem jiném , než jen o poletování v asteroidech .
    Zatraceně jak já bych chtěl descenta zpět ... ale rozhodně v jiném prostředí .
  • Snad to bude online multiplayer s mikrotransakcemi *15*
    • Ten napad je tak originalni, az je zvraceny.
  • Ten napdpis je totalne zavadejici zadni vyvojari star citizenu se na teto hre nepodileji!!!! Jsou to byvali zamestnanci v cele s wingmanem kteri pracovali na star citizenu !!!! Jak uz bylo receno !! Totalne lidem patlaji hlavu Kachnou !!!!!! Se SC to nema nic spolecneho !!!!
    • sleepless
      Omlouvám se, titulek byl v původní verzi zavádějící. Už je to opravené.
    • spoock
      někteří novinkáři zřejmě neumí anglicky
  • del0
    Pecka. Descent byl brutální a originální pařba. A pokud to má být navíc PC exkluzivka neomezena hardwarem těch topinkovačů, tak tím líp.
  • Cosi
    V článku jsem se nedozvěděl to, co nabízí nadpis. Pokud vývojáři Star Citizen spouští kampaň na Descent, tak jaký vliv to má na probíhající vývoj Star Citizen a proč to dělají. Případně, pokud se jedná o nějaké bývalé zaměstnance, proč se tak rozhodli?
    • Je to tym okolo ,,Wingmana,, jednoho z byvalych sefu StarCitizenu, ktery se rozhodl odejit protoze se nechtel prestehovat z Austinu do nove centraly, uz nevim kam...zase tak podrobne jsem to nesledoval.
      • aha foxtrot podemnou ma na to primo odkaz :D
  • Foxtrot_cz
    Člověk by si podle článku mohl myslet, že ti lidé pracují na Star Citizen a Descent: Underground zároveň... Jak se zdá, tak minimálně část z těchto lidí předtím pracovala na Star Citizen, ale odešli a nyní pracují na Descent: Underground. Popravdě, neumím si představit práci na dvou takovýchto hrách zároveň.

    Příkladem budiž Eric “Wingman” Peterson.
    https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/197558/dateline-wingman-update/p1

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit