Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já jsem spokojen,nejsem hráč který kliká od rána do večera(za 3/4roku mám nahráno asi tak 300hodin),ale po práci,když je čas tak si zablbnu.Teď po patchi 1.07,se i zlepšila situace kolem itemu.
  • Warhammer
    uz to tak byva, ze vsetko co spravia koly zisku a nie koly hracom hre uskodi *13*
  • Mne osobne se ten skill system libi. Uz nejak nemam chut zakladat si kvuli novymu buildu i novej charakter. Takhle si to muzu modifikovat a zkouset podle libosti. A pokud clovek nehraje svuj maximalni mp level, tak muze pouzivat i ty min ucinny skilly. Proste mit build pro radost a ne na max efektivitu.
    Ale věcí ke zlepseni je na D3 hafo. Ale i podle clanku blizzard smeruje D3 spravnym smerem :) Navic prijdou 2 datadisky, takze tech novych veci a zmen bude hodne.
  • Tak tych problemov ma D3 viac. Ono celkovo mam pocit ze cely system maju nevybalancovany a nejak blbo navrhnuty skoro ako keby to robila ina firma ako ta co robi vcelku vyladeny SC2.
    Absolutne zbytocne skilly/spelly tym padom velmi dolezity gear. A kedze, ako tu uz bolo spomenute, padaju v D3 vecsinou suntove veci alebo s velkym rozptylom tak pokial clovek nema fak more casu a nechce sa uklikat k smrti tak asi skonci na aukcii. Cely tento model mi pride zle navrhnuty a prave zacina u nepouzitelnych skillov. Vecsinou som na Hell a potom inferne uz pouzival tak 3-4 skilly aj to skor ako doplnok k ovela dolezitejsiemu gearu a jeho pridnych schopnostiach.
    • Shania
      I v kazdem MMO urcuje vybaveni silu postavy a bez nej neudela nic, ale stejne jako v diablu je tu obrovskej rozdil mezi spravnym a spatnyml pouzitim skillu.
      Muzes si samozdrejme koupit vybaveni, kterym daleko prekonas pozadavky na dany level a pak muzes pouzivat jeden skill uplne v pohode, ale od toho tu mas monster power ne, nerikej mi, ze na MP 10 pouzivas jen 3-4 skilly.
  • ASi nektery lidi urazim, ale pokud mi nekdo tvrdi, ze inferno se neda hrat bez aukce, tak je lama a neumi to. Omlouvam se za urazku.
    • Myslíš teraz, po tých mnohých nerfoch, čo do toho priniesli? Alebo myslíš, keď hra vyšla, keď prišeri dávali nehorázny dmg, kde si musel zbierať veľké množstvo armoru a all resistov. Kde sa hp elitkam resetovalo po tvojej smrti. Takže keď si zomrel, nič také, že dal som elitky na 10% hp, tak ich len dorazím. Pekne krásne mali full hp. Kde niektoré elitky mali schopnosť, že boli nezraniteľné až na žltú elitku. Kde len nedávno nerfi schopnosť elietiek a to reflect dmg, lebo to hráčov zabíjalo.

      Tak, ktoré inferno myslíš?

      Celkovo, podľa môjho názoru, chyba Diabla 3 nie je v aukcii ani always online. Hoci je pravda, že je to obmedzujúce a mohli spraviť oddelené postavy pre online a offline.

      Najväčší problém vidím v itemoch. Ako mnohí podotkli za tie mesiace, tak 99.999999% toho, čo spadne, je odpad. A keď padne dobrý item, tak jeho staty sú pre inú classu ako ste vy.

      Samozrejme ďalšie „nedostatky“ hry môžeme považovať: minimálne, praktický až žiadne náhodne generovanie máp; nemožnosť cestovania medzi actami pomocou waypointu; žiadny ladder; žiadne eventy; praktický žiadne pvp ( dokonca ani duelovanie, keďže to oficiálne nazvali ako „bitka“); žiadny end-game.
      • btw jak se píše na d3pedia.cz, což je asi jediné místo, kde se v současný době dá najít české info o diablu 3, tak budou v budoucnu asi od patche 1.0.8 padat obecně lepší věci a bude redukované množství odpadu. Zlepší se i legendárky, budou padat infernální verze všech legendárních předmětů atd...plánů je dost a pořád se to zlepšuje...
        • Ja se bojim, ze tyhle zmeny budou az v tom dalsim patchci. COz muze byt za kolik mesicu, ale rad bych se mylil.
      • Ja hraju diablo od prvniho dne. Sem si tehdy vzal dovolenou :P Takze myslim vsechna inferna. Tehdy ta hra byla mnohem tezsi ofc, ale zas D3 verze 1.0.7 me bavi mnohem vic.
  • Heya. Blizzard musi zapracovat na lepsi itemizaci predmetu a systemu dropu (patch 1.0.9), ale na aukci neni nic spatnyho imho. V D2 se obchodovalo na battlenetu velice intenzivne. A nikdo nikoho aukci pouzivat nenuti.
    Vsechny itemy na mym barbarkovi sem si poctive nasel. Znam dalsiho barbara, kerej hraje od kvetna a v zivote si nekoupil zadnou vec na aukci a ten ma gear, o kterym se mi ani nesnilo ani v dobe, kdy sem aukci pouzival. Tož tak. peace
  • Diablo 3 bez aukce bych na inferno mozna parkrat projel, ale moje celkova hraci doba by zdaleka nevysplhala ani ke stovce hodin.V realu jsem diky podstate RMAH vydrzel farmit neco okolo 1000 hodin, a minimalne vetsinu casu jsem se u toho i bavil, takze diablo bez aukce by byla fajna jednohubka, ale momentalne uz by asi servery zely prazdnotou .. a kdyz uz jestli hre neco zasadne ublizilo, tak mozna spatne nastavene affixy u dropu, nebo blba ochrana proti botum, kteri aukci pomalu ale jiste ruinovali, takze vlastne za to muzou sami vyvojari. Ja vim, po bitve je kazdy generalem, ale s timhle se uz dalo celkem logicky pocitat dopredu.. ale jasnym faktem bylo, ze v pripade "nesnahy" o nejake vetsi zabezpeceni proti botum, bide blizzard brat na provizich z RMAH daleko vetsi balik, nez kdyby nejak aktivne jednali.. takze vime ktera bije *16*
    • A kolik si vydelal? Ja jen cca 3 tisíce Kč. Sem s tim zacal hrozne pozde kruci :( Ted uz sem na RMAH linej.
      • Ja bral zisk z diabla jako fond pro dalsi nakup her, coz v mem pripade byl GW2, Borderlands 2, Arma2 c.o., Trine serie, L4D serie, Serious sam 3, Dead island atd.. jeste me tam zbylo 25ecek a par set mil. goldu.. celkem by to mohlo hodit neco kolem 4000 Kc, taky jsem zacal pozde.
  • To je nám zase prohlášení o věci která je zřejmá od spuštění hry. A zítra se dozvíme že pro přežití musíme dýchat ?
  • Kinet1c
    Ci uz aukcie su zle ci nie, ako pre koho, ja som skor taky neutralny, aj aj, ale viac sa priklanam k zbytocnosti. Dufam teda, ze na com pracuji chlapici od Blizzu je patch ktory umozni offline hranie a tym vlastne v tomto offline rusi moznost nakupovania v akcii pre tu postavu vytvorenu offline :)
  • "Bývalý šéf vývoje Diablo III: aukce hře ublížily" no sh;t sherlock

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit