Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt moc a moc bych si přál, aby do toho necpali day-one DLC, všechny možné Cerberuse a Originy ... i když u bioware je to asi skoro zbytečné přání. Generals je pro mě (obzvlášť z hlediska hodin strávených v online módu) srdcová záležitost, po boku takových jmen jako Quake3, CS1.6, AoE2, nebo Warcraft 3 ... a žádné prznění si nezaslouží.

    "GLA Postal service!" -Bombtruck
    • myslíš gay-one DLC?
  • Jedna z mala her, na ktere se tesim. *2*
  • pokud to bude starý dobrý generals, tak tam ten příběh chybět nebude. jen mám obavy aby to tím nezkazili :(
  • Mě osobně je příběh uprd.... hl. hratelnost a multiplayer stojí zato!! Ikdyž z toho mám velký strach když jsem viděl to video a ten vrtulník co byl v tiberium wars omg...... nechci budoucnost
  • Prijde mi, ze tu lidi plivou na bioware jen kuli jmenu, kde se tu vubec vzala ta nenavist proti nim? Hry, co sem od nich hral me vsechny bavily, pribeh mely vybornej, dokonce interakce s ostatnima npc je na daleko lepsi urovni nez Bethesda, takze wtf?
    • Porovnani s Bethesdou ma byt jako nejaky dukaz? Opravdu me nenapada horsi studio(co se tyce pribehu,NPC,dialogu a vubec uveritelnosti sveta) nez Bethesda. Bethesda profituje z neceho jineho. A Bioware? Take je to samy kycovity prbeh,ale umi to aspon podat.
      • Pravdu díš. Bethesda podá obrovský otevřený svět, ale stejně to mě, jinak milovníka sandboxů, táhne spíše k DA2 a to je co říci...
    • Když jsi v něčem lepší než ostatní, tak se vždycky najde někdo, kdo na tebe bude házet špínu.

      Když to v prvních 10 recenzích dostane více, jak 6/10, tak kupuju. Cé end céčka jsem měl vždycky rád.
      • Ringwraith
        Říct, že Bioware jsou lepší než ostatní chce hodně odvahy.

        Ale jo, celointernetovej hate na Bioware už to přehání. Viz nedávná aféra s Jennifer "Hamberger Helper" Heplerovou...

        A navíc, hlavní důvod onoho hate -> praví, nefalšovaní Biodroni, už se pomalu stávají vzácnější, a když nějakého vidiíš, tak je velká šance, že se za něj pouze někdo ironicky vydává.

        Pro ujasnění -> praví Biodroni nejsou hráči Bioware RPG, nejsou to lidi ,co mají rádi jejich příběhy, nebo co hrají SWtOR atd.
        Pravej Biodrone je někdo, kdo hraje hru protože je od Bioware, ne protože je dobrá, a věří, že Bioware je bezchybný a dokonalý. Když pravýmu Biodronovi ukážeš jasný a neoddiskutovatelný chyby v Bioware hře, tak je ignoruje a tebe jen uráží. Věřím, že nikdo takovej se mezi námi nenajde... *3*
        • Cahir
          Ještě jsem nezažil, aby mi někdo ukázal v BW hře takové chyby, které by onu hru poslali do pekel. Jasně, jejich hry nejsou dokonalé, ale všechny jsou alespoň dobré. Já se spíš setkávám s tím, že někdo na ty hry nadává z principu a argumenty, které používá, jsou jen přepisem těch, kterými hysterky zaspamovaly net (klikfest, nemožnost vyhnout se gay romanci a podobný ptákoviny, který prostě nejsou pravda...). Nakonec z těch lidí vypadne, že tu hru ani nehráli. Je rozdíl mezi kritikou a mezi záměrným haněním hry. Neexistuje hra, kterou by se ti nepodařilo sestřelit, pokud se hodně snažíš.
          • Ringwraith
            Co se týče těch chyb, tak jsem nemyslel jen takové, které hru činí nehratelnou... jde o to, že Biodron, ale i jakýkoliv jiný fanboy, prostě neumí žádnou chybu připustit.

            Konkrétně...
            Pár lidí tu po diskuzích psalo, že si uvědomují, že SWtOR má nějaké chyby, ale že celkově je hra baví dost, aby jim nevadily.... a to je plně v pořádku. Každá hra má chyby.

            Jinak jo no... je třeba vidět věci aspoň trochu v perspektivě. Já si taky dělám srandu z BW a gay romancí, ale je mi jasný, že když nechceš, tak je v jejich hrách ani neuvidíš.

            A klikfest se dá nazvat snad každá hra, když dost chceš...
        • Asi jsem to špatně formuloval.
          Když jsi v něčem úspěsnější, než ostatní. Viz. EA, Activision s jejich FPS, možná to nejsou nejlepší FPS na světě, ale určitě nejůspěšnejší(medialní masáž, prodané kusy). A vzdy se najde početná skupina lidí, kteří nenávidí z určitého důvodu vývojáře/vydavatele.
        • Takovym lidem se obecne rika fanboyove ,nevim proc to skatulkovat na biodrony apod. *1*
          • Neškatulkuj. Podle tvé teorie jsi troll.
      • Zrovna tech prvnich 10 recenzi bych bral hodne s rezervou *1* .
        • No tak jasný, tak až to na Games dostane alespon 7/10. *3*
    • Jestli to nebude tim, ze jsme meli radi hry jako Knights of The old Republic a nyni se nam moc nepozdava, kam se Bioware ubira v podruci EA.
      • Co se EA jako usurpatora tyka, s tim souhlasim, staci se podivat na DICE a jejich battlefield, kterej drzi EA za koule. Dragon age sem nehral, nejak me to nechytlo, ale uz bytku her od BW nejakej vyraznej pokles nevidim... TOR je jejich prvni zkusenost s mmorpg, vzali to po svym, je to dobra hra, ktera samozrejme potrebuje patche a novej content, engine je FAIL, o tom zadna, ale ve vysledku fakt nevidim duvod, proc na ne nejak moc nadavat. Kotor sem hral taky samozrejme.
        • Ano, ano, přesně tak, B3 smotnej mě baví, ale to co se děje kolem(DLC, Patche, komunikace s komunitou) je naprosto směšné.
          • Zlaty datadisky, firmy pridavali dalsi obsah ke svym hram az teprve, kdyz meli co pridat (vetsinou), DLC vidim taky jako zlo, hlavne kdyz neco ze hry vytahnou a daj to tam zpet az v dlc, to je na facku.
            • Celkove me stve, ze dnesni politika vydavatelu je, sypat novej placenej obsah i kdyby to mela bejt treba jen jina textura prachu, misto aby opravovali bugy, ale to je chyba EA, Activisionu atd, lidi z Infinity Wardu, DICE, BioWare a spousty dalsich by podle me brali do svych titulu inovace, ale koho chleba jis, toho pisen zpivas, pac jinak te utne a koncis.
            • Tak to s DLC vidím stejně naštěstí jsem měl Limitku taže Karkand jsem nemusel kupovat, ale další DLC už si budu muset pořídit, pokud teda budu chtít běhat s českou novinkou Brenem. Což budu chtít :)
      • Já měl rád hry jako Commander Keen a taky se mi nelíbí jakým směrem se ubírá ID.

        Čas nezastavís.
        • To se nedivim, po Rage, ktery je hotovy tak z 40% a presto to vydali. Ale to s Keenem nema co delat ;)
          • Tak troch jsem kecal, mě Rage nastěstí nepřišel tak tragický, ani po technické stránce jsem neměl problémy. Docela jsem si to užil.
            • Rage jsem si taky uzil (skvelou chytlavou strileckovou hratelnost), ale na zadnou jinou hru v posledni dobe jsem tolik nenadaval, kdyz je evidentni, ze tam spousta veci chybi a je nedodelana.
  • smejki
    já si vždycky myslel, že Bioware umí příběhy především vyprávět, ne tvořit. V tom pluje ledva nad slušným průměrem.
    • No BG2 a KOTORy byly hry s docela originálním příběhem. Generals ale nepotřebují nějaký supr neokoukaný příběh - právě to co potřebují je ho dobře vyprávět *3*
      • smejki
        KOTORy mě minuly. BG2 má dobrý svět, ale za ten vděčí Forgotten realms, a skvěle vykreslené postavy a jejich vzájemnou chemii. Příběh jako takový je ale jinak celkem jednoduchý. Rozhodně ho však mám ze všech Bioware her bezkonkurenčně nejraději.
    • Cahir
      Souhlas. +1
    • me mass effect prijde dobre vytvorenej...
      • smejki
        ME1 mám rád, ale když oddělím naraci a příběh, tak to první vyniká nad jiné, ale to druhé je recyklace běžných a hojně používaných vzorců. Bioware umí být taky velmi silní v rovině osobních příběhů a co se týče interakce s postavami. To ovšem podle mě moc v RTS nevyužijí, čili mi zbyde generický balast, kterým jsou všechna jejich RPG obklopena.
      • Hairy_Ass
        Jako uplácali ho dobře, o tom žádná, ale nějakých inovativních prvků, aby v tom člověk pohledal - prostě zkombinovali Star Trek (společenství ras a celkový look), Star Wars (biotikové), Saberhagenovu Válku s Berserkry (Reapeři). Ale abych k nim nebyl úplně kritický, tak ty jejich světy (Dragon Age i ME) dokážou velice dobře propracovat, že si člověk ani nevzpomene, že tohle prostě už někde před tím viděl.
        A prosím zase zde nepište, že originální nápad dnes už nemůže vzniknout, stačí se podívat na povídky od Bacigalupiho nebo na knihu Stahovač od Neal Ashera.
        A znovu říkám, že jim to nemám za zlé, prostě BW jsou skvělí rutinéři, jejich hry po příběhové stránce nikdy nezklamou, ale žádný wow efekt (třeba to ME3 změní) to taky není.
        • No, je fakt, ze o star treku toho moc nevim, v podstate se mi libi jen ten posledni film, kterej vsichni pravoverny star trekari odsuzujou jako nejvetsi hnuj :D Ale ja osobne nehledam inovaci za kazdou cenu, je fakt, ze spis nez na hernich mechanikach me u tehletech her zajima pribeh a pokud mi k tomu pribehu daji dobrej zpusob ovladani, tak neremcam a uzivam.
          • Hairy_Ass
            Však já taky neříkám, že si ho taky neužívám. Jen píšu, jak se věci mají. *3*
            • a presne o tom ta diskuze je :)
  • tak pokud by se jim povedla silná příběhová kampan tak, jako operaci Flashpoint, tak proč ne. C&C bylo ale hlavně vždycky o skvělý grafice a vždycky se pralo s Blizzardem o 1. místo na poli RTS. Byl bych rád, kdyby dostáli svého jména.
  • Vaše komentáře přeložit a poslat na centrálu Bioware, aby viděli, že v České republice si tuto hru nikdo nepřeje. Já už nevím proč rovnou nezakázat u novinek s tématem EA nebo Bioware diskuzi, stejně jako u WoW.
    • Vrook
      Nejlepší jak všichni nadávaj na hry od BW a pak skuhraj, když do nich neudělaj českou lokalizaci.
      • A co te vede k tomu ze jsou to stejni lide? Ja take nadavam na hry od BW ale mnohem radsi hraji hry v aj protoze maji vetsinou dost lepsi dabing ;)
        • Pridavam se. Nadavam na BW (BioWare a BonusWeb :) a hraju hry vyhradne v anglictine. Dokonce kdyz se mi nahodou nedejboze priplete do paratu hra v cz, rychle hledam menu a prepinam do anglictiny :) Clovek ma pri tom hrani hned lepsi pocit, ze se aspon zdokonaluje v cizim jazyku...
          • Seš borec no, co k tomu říct. Tak raději pokračuj v tom, že budeš nadávat na ty, co pracují tím, že dělají pro lidi zábavu. Máš vážně záslužnou práci, jde ti dobře.
    • Zakazovat diskusi jen proto, ze si lidi neco nepreji? Jak takovej kryptofasistickej nazor muze nekoho napadnout, to ziram *2*
  • Takže sbírka klišé říznutá "morální volbou" pro předškolní děti plus bezpohlavní romance každý(á) s každým(ou)." Kdo by odolal...
    • A ještě si zapomněl dodat, že jestli se chtějí přiblížit titulům od Bioware, budou muset hru rozkouskovat na co nejvíce placených DLC.
      • Zakladni budova bude zdarma a vsechny ostatni budou pres DLC.Chcete trenovat pechotu?Kupte si barracks DLC,chcete tanky?Kupte si tank factory DLC atd :-D
      • Jo, postaveni zakladny a poslani jednotek do boje bude v zakladu, spolecne s obranou, ale utok (kdyz se dostanes do perimetru 1km od zakladny) uz bude v placenym DLC :)
        • Obranu dostanou zdarma ti, co si to předobjednají, útok tak jak píšeš *1*
  • rancor1223
    Počkat, počkat - Ve strategiích je nějaký příběh? On je tam nějaký potřeba? Já jsem celkem spokojenej s kampaní druhýho Shoguna = "Obsaď celý Japonsko!" nebo ještě jednodušeji "Znič nepřitele!". K čemu příběh? *1*
    • Homeworld,ground control,warcraft,starcraft.....tech rts s vice ci mene propracovanym pribehem by se naslo vicero.
    • Hairy_Ass
      Co třeba World in Conflict nebo Company of Heroes? I ten Age of Empires měl příběh. Napoleon TW měl tak příběhovou kampaň.
      • Nejlepsi pribeh ma stejne Civilizace. :)
    • Warcraft 3, Starcraft 2... každa ma silný príbeh. To nieje nikdy na škodu. :)
      • Kr.Pa
        silny pribeh ? blizzard ? to jsi asi nikdy nehral Homeworld
        • Mezera? Před otazníkem? To jsi asi nikdy nechodil na základní školu...
          • Treba je to ternarni operator a misto druheho otazniku zapomnel dat dvojtecku :)
            • Jo, to by pak sedělo i významově. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit